Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Синоћ причам са колегом Гробаром о нападу цигана и да по мом мишљењу овога пута није "навијачки обрачун" већ порука власти тренутној екипи на Јужној Трибини. Да ли немају потпуну контролу или немају уопште и да су им овом приликом послали "поруку" преко својих гласника.
Управо сада први пут гледам овај снимак и он ми великим дијелом и потврђује ову теорију.
Да 300 људи (боље речено цигана) шетајући дође до неке Х локације наоружани тако да би и специјалци са њима имали доброг посла је немогуће у данашње вријеме без да неко то аминује и да се службе праве мртвима.


Koliko sam ja cuo, dosta je nasih pohapseno, van tog organizovanog napada cigana.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Па одгледај снимак до краја, све што су храбро "похапсили" су наши, јер су ови одшетали одакле су и дошли, а ето игром случаја АВ мурија долази са друге стране.
И онда овдје неко напише што се са шипке не поведе ВЧЋПДР :confused-smiley-013:
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
@Jokic Ipak hajlajt snimka je naš brat sa stolicom! Ja bih njemu dao sta god poželi samo da znam ko je!
Inače, sam snimak pokazuje sav besmisao ciganskog hvalisanja i glumljenja ludila. Nije ovo navijački forum i izvinjavam se za off, ali to kako nameštaju utakmice je mala beba kako nameštaju ove "ulične pobede"... njih 300 sa motkama od metar prošeta ulicom, porazbijaju glave i lokale, i onda za njima doleti murija i dovrši posao.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Па одгледај снимак до краја, све што су храбро "похапсили" су наши, јер су ови одшетали одакле су и дошли, а ето игром случаја АВ мурија долази са друге стране.
И онда овдје неко напише што се са шипке не поведе ВЧЋПДР :confused-smiley-013:
Ako neće ili ne smeju da pevaju ne moraju ali treba da prestanu da ućutkuju ostale
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
205
Reaction score
1.186
Локација
Tamo daleko

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
61
Reaction score
170
Razumijem vas bijes i u vezi navijaca,navijanja,uprave koja je dovela FK Partizan do ovog stanja..Ja sam skoro bio i prestao da pratim utakmice,ali ove godine sam sa posebnom paznjom pratio nas tim.Malo se moze ocekivati od bivsih igraca ili legendi...Mada se suvise licitira sa tzv.legendam tipa Tesovica pa i Mitrovica..Takvih igraca kao Tesovic je bilo bezbroj u eri fudbalskog tima a ni Mitrovic nije,po meni,ostavio neki dublji kraj..Ili sam ja iz onog vremena kada su igraci trajali u nasem klubu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne pišem puno, jer i ne pratim puno.
Šta i da pratim?
Uništio nas je totalno.

Ovo je sve sasvim očekivano i normalno.
Nema šanse da ne izađu na teren u sredu.

Mislim, DAJ BOŽE da ne izađu, ali nema šanse.

Nažalost.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Šta god da igrači odluče, pružiti im podršku.

Razumem ih ako odluče da ne izađu u sredu, al ne mogu da im zamerim, da u slučaju da gore od želje da steraju kurac u dronfulju i da ako postoji šansa (koliko god ona bila minimalna), sad pa ko zna kad, da tu šansu odbiju da propuste.

Kilava smo mi muda od navijača, ako se oni odluče za ovo drugo, a mi ih u sredu, nakon svega ovoga izdamo, sa mizernom brojkom u rupi.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Nek režimska kurva, novinari poltroni, kojekakve legende isčekuju naše igrače, do poslednjeg trenutka... Neka bude prazan Jug. Samo poslati dva klinca, koji ne mogu krivično biti gonjeni, da razviju veliki transparent preko tribine, gde bi pisalo: Jebo vas Vučić!!!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ako su primorani da izadju moraće . Al niko ne brani da urade kao što je Fener ako budemo opet kradeni.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.103
Reaction score
14.526
Локација
Kipar
Jel zivi vazura i vucela? Delegirali su rukovodjenje klubom igracima?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Moje mišljenje je da treba da izađu na teren da naprave cirkus, to bi bilo najbolje za klub ali bez obzira na to šta će u sredu biti ili ne biti, treba podržati ove momke. Moguče da im proradi inat i da ponovo idu u tu prokletu rupu da se izbore za rezultat, pa da izgore u toj želji da im se jebe mater. Veliki je to pritisak. Treba biti uz ove momke do kraja, bez obzira kako se ovaj cirkus završi.
 
Top