Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

knez - најновије активности

  • knez
    knez reacted to Urije's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Partizan su prodala njegova djeca, kojima je Partizan dao hljeb...
  • knez
    knez reacted to Plava Čigra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Boli me kurac i za Nađa i za Duljaja. Došli da se uče na Partizanu, boli ih kurac za klub. Pregršt škart igrača, koji će još više da...
  • knez
    knez reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nije prihvatio "da mu nameću", hajde da ne širim - glupo je što ću ovo da napišem - prihvatio ga je iz nekih ličnih razloga.... Neću u...
  • knez
    knez reacted to Limun85's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Потпуни циркус очекујем од лета. Краљ и Нађ селектују екипу, Вазура аминује појачања.
  • knez
    knez је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Након свих дешавања у ових неколико задњих дана, да се нисмо скупили и направили протест, шетњу са тјерањем управе, никад нећемо...
  • knez
    knez reacted to B & W's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I onda se pickousti dotakne i ove teme fudbala,i kaze ,,a sta sam im ja kriv kad imaju nesposobnu upravu?!,, To je ta sns spin masina...
  • knez
    knez reacted to malicovek's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Možda će zvučati bezobrazno pitanje, ali da li to može da se primeni i na KK Partizan? Ko god je u stanju da sarađuje sa Ostojom...
  • knez
    knez reacted to Braindead's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Može i Anćeloti da dođe, prvaci nećemo biti dok su ovi tvoji na vlasti.
  • knez
    knez reacted to ALEKSANDAR K.'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Hvala Igore sve najbolje..svoje mišljenje ne mjenjam nisi trener za Partizan a to se vidjelo na velikom broju utakmica ..nikad se nisam...
  • knez
    knez reacted to Gabriel_Batistuta's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Izjava da ne bežimo sa bojnog polja. To je izjava u rangu Duljajeve da ga zanima samo sportska priča. Ja tu ništa video nisam loše. Od...
  • knez
    knez reacted to zoig's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nemamo upravu, nemamo trenera, nemamo odbranu, nemamo navijače jače, a nemamo ni navijače slabije (simpatizere), nemamo ništa ali imamo...
  • knez
    knez reacted to Владан's post in the thread Uprava i marketing with Like Like.
    I da umre, pojaviće se neki novi "Vazura". Puna je Srbija takvih govana.
  • knez
    knez reacted to Nemanja-950's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Desilo se da 90% "trenera" pristane da Miša Filipović ne bude oteran u 3 pičke materine. Glavni trener je uvek glavni krivac za igru...
  • knez
    knez reacted to RotoShack's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Iako sam zagovornik da se ne postavljaju linkovi, ovaj postavljam jer kaze neke stvari koje ne kazuju mnogi...
  • knez
    knez reacted to mvp's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nisi razumeo. Od fotelje pa do dna, glavni trener se podrazumeva. Kompletno svi da kupe prnje. Raspad se ponavlja Duljaju kao i prosle...
Top