Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

lavex - најновије активности

  • lavex
    lavex reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I jos nesto @Goran Tomić , nije vk i fk i celo sd tu gde jeste zato sto je neko pruzio otpor, nego zato sto nije niko.
  • lavex
    lavex reacted to batakpudla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Један од најпичкастијих коментара икада написаних на овом форуму! Класичан комуњарски прилаз. Поглед на живот једног ухлеба, који никад...
  • lavex
    lavex reacted to Rade's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Prvo apel - bez debilizma. U nedostatku boljih reci. Mislim na ove prozivke iz sestog osnovne. Nisam delio poene, nesto sam obrisao...
  • lavex
    lavex reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja mu najviše, skoro pa jedino, zameram to što je pristao da mu gmazura bude šef. Sve ostalo je nebitno.
  • lavex
    lavex reacted to PFChampion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ако опет тренер оде пре управе то ће бити још један у низу пораза овог несретног ФК. А што се Ивића тиче - свако ко има иоле поштовања...
  • lavex
    lavex reacted to batakpudla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Честитке свима који су учествовали у овом пријатељском, скоро па хуманитарном дербију у чији је резултат највише обрадовао особе са...
  • lavex
    lavex reacted to Mandragor's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ako nema prostora da se iskaze nezadovoljstvo zavrsice na nasima. Mene je sramota Vucicu pederu na forumu, a ne na jugu. Sramota me je...
  • lavex
    lavex reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nemoguce da se raspravlja opet o treneru i igracima.... bukvalno me sramota dobrog dela upisa ovde koji zvuce kao da zivimo u normalnoj...
  • lavex
    lavex reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kada shvatis da ni ta dvojica puta Don Karlo i Pep Gvardiola ne bi mogli da uzmu trofej nakazinoj drolji,biće ti lakše.. A i nama...
  • lavex
    lavex reacted to Oplenac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Rekoh onomad, mi zivimo u matriksu.
  • lavex
    lavex reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pa taj psihopata sto ga pomenu ne dozvoljava takve promene... Jbt,jel realno ovo.. Pa jel pre tri dana gledasmo prebijanje Grobara od...
  • lavex
    lavex reacted to Мали џин's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I dok se vi sad raspravljate i režite jedni na druge ko je bolji trener i ko je imao bolji tim, Vazura sa još većom bolikurcijom pali...
  • lavex
    lavex је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Jbt, ja kao da sam u nekom paralelnom univerzumu. Jedni očekuju od ove uprave da iskaže protest i nešto promijeni, drugi krive trenera...
  • lavex
    lavex reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Odigravanjem utakmice se ispunio cilj , cak i medju nasim navijacima. Opet se prica o fudbalu , treneru , desnom beku i sportskoj prici...
  • lavex
    lavex reacted to publicenemy's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    http://cdn.xsportbox.com/webplayer.php?t=ifr&c=2389933&lang=en&eid=202758628&lid=2389933&ci=255&si=1&ask=1713981600&noplayer=0
Top