Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • skim ides na tekmu? se nadjes sa nekim kod pionira ili? kod mene se nesto zakomplikovalo oko prevoza i svega al dolazim
    pa jedno 5-10min do mosta i onda si za 2min kod pionira! Jbg dosao bi ja po tebe al dolazim sa drugaricom nema kartu pa cu da jurim da joj nadjem kartu ako ne mora da uzima od tapkarosa! Bolje sedi ti u centar i pijuckaj da se ne smrznes kod pionira ako moras da cekas nekog ;)
    meni treba karta za drugaricu, ne znam kako da nabavim! idi tamo kod konja i pitaj gde da hvatas za pancevacki most, tu je stanica na 2 min! hvataj 95icu za borcu, 16icu i ima jos par, snacices se lako je!
    ok, javi ti kad budes dolazio pa ako ja budem isao da se nadjemo negde!
    pa ako ide neko na fudbal sa foruma pa da ides sa njima, ja bi ti prodao kartu :D Aca ne ide tako cesto na basket mislim, vidi dal ide neko sa njim ako vec dolazis, a Ziks i ekipa isto idu na basket! Sta ces da radis?
    Izgleda da nece da pomere ni basket ni fudbal. A ja imam kartu i za fudbal i za basket :banghead
    valda ce da pomere nesto, vise bi voleo da fudbal pocne u pola 6 ili 6 pa basket u 15 do 9 :D
    nije tesko, znas tamo gde smo sedeli u onom kaficu spustis se do konja i cekas bus, svi vode ka pioniru, videcu ja da dodjem po tebe ako stignem ranije, ako ne objasnicu ti nije uopste tesko, a od stanice do pionira ti treba 25min posto moras da se popnes do centra!
    cek sad nisam razumeo, darko ce da igra za tebe? sto ti ne igras? kad dolazis na tekmu neku? 5og?
    ces da igras i dalje KMT il da te izbrisem posto vec imas 3 propusta?
    E možda æu moæi ja da ti prodam kartu za Jug za Briž po ceni ... ako ti treba ... Izgleda æe se poklapati termini 5.11 Partizan - Orlean i Partizan - Briž ... Ako ne bude moglo da se stigne na obe idem onda samo na basket ... Poz ...
    A sam rekao da æe biti u sredu u od 10 i da æe biti 500 din .... i jeste :D...

    @Boba
    Kakve su sad sezonske ? Jel imaju kod kao za fudbal ili može isto kao prošle godine na jednu X ljudi da uðe ... Imam ja kartu za Briž :D
    Objasnicu ti ja posto idem sa ekipom iz vrsca pa ne idemo u centar nego odma u pionir, a mozda i dodjem po tebe ako idemo u centar, dog cemo se! Posle svi grupno u hram, kakav ce to praznik da bude :D
    Ja imam sezonsku za basket, ti vidi dal mozes da nabavis ako ne nekako cemo da smuvamo da ti bacim ja moju pa da udjemo zajedno :D A kad pocinje fudbal a kad basket? da se ne poklopi
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top