Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Milorad

  1. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    ovo je bolje od seksa
  2. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ima scena u Mi nismo andjeli, gde Srdjan Todorovic odbrojava Nikoli Koju, koji pokusava da se smiri da ne napravi sranje. E takav osecaj imam i ja, odbrojavam u sebi, ostani gospodin, ostani na nivou, ne spustaj se na taj nivo... I onda se pojave gurbeti na terenu i sve ode u picku materinu i...
  3. Evrokup 2021/22.

    Ovaj poraz samo znaci da u Evroligu mozemo na jedini pravi nacin, tako sto cemo seriju sa mutantima zavrsiti u 3 utakmice i poslati ih na smetliste. Hteli smo na laksi nacin ali tako se ne postaje niti igrac niti sampion. Jedini u koga verujem je Zeljko, jer sta treba on da pogodi zakucavanje...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne pisem cesto ali sad zelim da se pridruzim ostatku foruma u oprostaju od Novice. Meni licno je on jedan od omiljenih sportista SD Partizan uopste - beskompromisan borac, koji je dao sve sto ima za klub. U svoje vreme elitni igrac, a mozda i jedina spona u ovim turobnim vremenima sa onom pravom...
  5. FK Partizan 2020/21.

    Necu ovde da kenjam protiv deteta od 20 leta (mada u fudbalu 20 godina vise nije ni tako mlad igrac), ali mislim da bi Stojke odbranio prvi udarac. Jednostavno to su njegove pozicije, tu je najjaci, maltene je bila 1 na 1 situacija. Nakon tog primljenog gola unese se nemir u celu ekipu (iako smo...
  6. Uprava i marketing

    Kad se već poteglo ovo pitanje, ovaj zlatni grb u sredini, gde piše Sportsko društvo, mi je estetski najlepši iako nema crno bele boje na sebi kao primarne. Ja bih lično pristao na eventualni redizajn tako da novi grb sadrži formu (krug sa malim trouglom na dnu) i ključne elemente (buktinje...
  7. Liga Evrope 2019/2020

    Od jutros na poslu vrtim Ne mogu da docekam 19 IGRAJ NAPADAJ
  8. KK Partizan 2018/19

    Sve je apsolutno jasno i to sam pokusao da kazem ali sam napadnut kao da ovde branim cigansko govedo koje se seta kao na pisti. @Oplenac drugi forum nemam. Pavkov je izvedeno od mog prezimena, nadimak koji sam dobio u srednjoj i koji takodje nema veze sa drugim ciganskim govedom.
  9. KK Partizan 2018/19

    Ne vidimo situaciju isto. Jankovic je vec u prvom koraku ispao, nakon driblinga i posto je sporiji igrac tesko mu je bilo da ga stigne, dal ovaj pravio 3 ili 33 koraka. Na to sam mislio. Logicnije mi je bilo da niskog brzog igraca sa dobrim ulazom cuva neko ko moze da mu parira po brzini...
  10. KK Partizan 2018/19

    Sve je ovo normalno, kako bi rekao nas jedan bivsi trener. I golovi iz auta, i kosevi nakon 4 koraka, nema veze samo nek se u Srbiji zivi bolje. Ali na kraju mi opet nije jasna odbrana koja je odigrana u zadnjem napadu.
  11. FK Partizan 2018/19

    Puni kucku. Ekipa koja je sticajem srecnih okolnosti tu gde je, sa precenjenim trenerom koji ne sme u svojoj kuci da napadne Partizan unisten na svim nivoima. Na kraju 5 minuta za poslednji ples Kapitena. Ja zadovoljan
  12. FK Partizan 2018/19

    Bolno smo svesni cinjenice da sledece sezone nece imati ko da udje makar na 15 minuta sa klupe da u svojim poznim igrackim godinama pokaze kako se i dalje igra fudbal i kako je to jednostavna igra kad igraju majstori. Bila je privilegija gledati ovog coveka, plasim se da cemo docekati unuke dok...
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Velika dobrodoslica nasem novom treneru! Nisam se ovako euforicno osecao... Pa bogami ne secam se, kad je nas KK u pitanju. Sad polako, verovatno ce biti malih problema u uhodavanju ekipe u prvih par utakmica, ali taman dovoljno vremena da se stvari dovedu na svoje mesto tamo kad bude trebalo.
  14. KK Partizan 2018/19

    Čanak odlazi. Da budem iskren polakomio sam se kao i velika vecina forumasa. Mislio sam da je Čanak trener koji ce moci da podigne ovu ekipu makar u borbu za prva cetiri mesta i borbu u meso, u kosku. Nije lako, ali je uvek lepo. Ne znam sta vise da kazem pametno ni glupo
  15. FK Partizan 2018/19

    Pobeda je OTETA. Bez trunke obraza, morala stida. Obratite paznju gde stoji pomocni sudija koji je singalizirao pogodak! Lose je postavljen, kako on odatle moze da vidi da li je lopta presla liniju? Sto se igraca tice... Jankovicu naklon do poda. Odigrao je kao Mesi jebeni, Rikardo odlican...
Top