Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.516
Локација
Nickname
Danas je vrlo mučno i teško biti navijač Partizana.
Ali ne preostaje nam ništa drugo osim da još više treba voleti crno-bele boje.
Voleti ovaj klub kad mu ide.
Ali i kad se bori za život goli.
Mrzeti sve što je cigansko, trulo i veštačko.
Biti čovek a ne broj.
Biti ponosan na grb u srcu što stoji.
I dočekati bolje vreme.
... i tada ću Partizane znaj da te volim ja... --6k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWXpFN01EQV8vODQ2NDVkNjkxMjkwMjViOTAzNGM2YmMzMj...jpeg
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.409
Reaction score
4.463
Igrali smo i bez one stvari, i bez mozga na klupi... ovaj poraz je velika sramota
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ovo što je Partizan igrao protiv Zadra se zove raspad sistema! Bilo kakva analiza je besmislena kad ništa nije bilo dobro. Možda osim igre Jankovića. Da li je moguće da je Zagorac toliko značio ekipi ili je sad u stvari ovo pravi odraz stanja ekipe u koje je doveo Čanak?

Ali nije samo problem na terenu i na klupi, već i na tribinama, jer igramo na domaćem terenu gde publika ne prati utakmicu, ne vrši se pritisak na protivničku ekipu, ne zviždi se. Rezultat se lomi, a ovi na tribinama pevaju ciganima i ćoravom. :rolleyes: Sačuvaj Bože i sakloni!

Sve ukupno SRAMOTA! :gaah:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.990
Samo strpljenja ljudi, doci ce sve na svoje mesto. Za mesec, dva...ili godinu, dve, tri...mozda.
Veceras cu da oladim od foruma, da ne bi popio dozivotni ban. Kad bi napisao sve sto mi je na srcu ovog momenta, bilo bi to poslednje sto bi napisao na forumu.
E da, trenutna vecino medju gostima foruma, napusite se kurcine!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Svasta smo znali izgubit zadnjih godina ali ovakve utakmice skracuju zivot.

Gosti prikocili da nas nebi skroz ponizili sa stotkom i dvadeset razlike

Od borbe za prva cetiri mjesta do borbe za opstanak. Cestitam.

A toliko sam se nadao, koja sam ja budala.
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Čanak odlazi.

Da budem iskren polakomio sam se kao i velika vecina forumasa. Mislio sam da je Čanak trener koji ce moci da podigne ovu ekipu makar u borbu za prva cetiri mesta i borbu u meso, u kosku.

Nije lako, ali je uvek lepo. Ne znam sta vise da kazem pametno ni glupo
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Mi igramo sa jednim centrom a to ne pije vodu. I da pitam samo sta bi mi radili ako se onaj sto nema za patike slucajno povredi ?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Prvo nabijem na k*rac onoga ko je doneo odluku da se pusti samo donji prsten u prodaju i da gomila nas sa severne strane arene (a verujem da je bilo i sa juzne) ostane bez karata i prilike da gleda voljeni klub. Gospodo kad ste vec zakupili arenu onda je zakupite celu ovako ispade da je brdo nas kojima je jedina sansa zbog drugih obaveza bila da karte kupimo pred pocetak utakmice ostala bez istih.

Drugo neki rez je evidentno potreban da se trgnemo iz letargije jer sledi nam serija teskih utakmica sada, a forma je uzas i to ne bas blagi. Da li je sok terapija promena trenera, da li razgovor uprave i igraca, da li sastanak samih igraca izmedju sebe ili nesto sasvim deseto nebitno je samo nesto da se uradi. Imamo mladu i perspektivnu ekipu koja je puna talenata i to ne bi smelo da propadne tek tako.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...
Kada izdas najveceg medju Grobarima po nalogu ciganskog nakota od tog dana i ne zasluzujes nista bolje... KARMA je cudo! Dusko Vujosevic trener nad trenerima, strucnjak, psiholog, otac, prijatelj nije valjao. Krvario i bolovao zbog Partizana, oteran je kao poslednje pseto, samo zato sto nije dao na svoj Partizan i sto ga je branio od ciganskog zla! Izdala ga gamad radi licnih interesa, okupirani smo od tog dana kako u klubu tako i na tribini. Od tog dana krece nase propadanje, i stvaranje ovog Monti Pajton Partizana. Krivi smo svi sto smo cutali i sto i dalje dajemo legitimitet ovom sns izbljuvku od kluba koji sluzi za lecenje ciganskih kompleksa!

PS: Da kritikujem onu pojavu od "trenera" i vecinu nazovi igraca ne vredi, jer nisu oni krivi sto ne znaju i sto su dovedeni da bi se nastavilo sistematsko ponizavanje KKP.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Nadam se da od sutra Lendejl nece biti kosarkas Partizana
Nadam se da od sutra Canak nece biti trener.
Samo zamisljam kako bi im Dule jebao sve zivo posle ovakve utakmice.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.375
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Eto podneo je Čanak ostavku, sad će preporod, ne sumnjam da će mag, jebeni limar, ostoja da nađe najbolje rešenje, kao i ova silna pojačanja.

Kad će novi stranac, nek se spremi Muta, biće bolje sledeće sezone, sve više ličimo na ledene.

Pa valjda ovi i jesu zato u klubu.

Bolje da ne pišem dalje, i ne kunem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top