Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од mokapfc

  1. ABA-liga 2012/13

    Skup ovaj MTS roming za korisnike TELEKOMA u Laktasima!!! :P
  2. KK Partizan 2012/13

    Po meni realan sled dogadjaja: jedini ima jednogodisnji ugovor, imamo viska stranca, vazeci ugovor znaci bice neko obestecenje...I na kraju ocigledno sigurno igramo EL sledece godine
  3. ABA-liga 2012/13

    Danas sam navijao za Solnok, sutra cu da navijam za Zadar, a u ponedeljak za Siroki, a nekad sam navijao samo za Partizan :(
  4. ABA-liga 2012/13

    Ljubav prema klubu je jedno ali treba biti realan, nismo mi za euroligu sledece godine!!!
  5. ABA-liga 2012/13

    Igracima naseg tima nisu potrebne knjige, trening od 6 sati i trening u 7 ujutru, nego dvd utakmica Novice Velickovica!!!!!!!!!
  6. KK Partizan 2010/11

    Sta se desava ako Klobucar sada ode u olimpiju, da li ce moci igrati za nas na F4 NLB?
  7. Evroliga 2010/11

    Po prvi put necu zaliti kada na kraju sezone odu stranci...
  8. Evroliga 2009/10

    I KADA NAS SRECA NAPUSTI MI ZNAMO DA SMO NAJBOLJI!!!!!!!!!!!!!!!! PARTIZAN
  9. Djuric vs Sava

    covjek delegirao 34 clana kojji ce glasati za njega i opusteno pobjedio...jedna velika sramota...ostaje nam da u narednim danima gledamo koga ce sve prodati i pored toga govoriti kako nemaju para...:-(
  10. KK Partizan 2009/10

    Djekic nije potpisao jer ga njegov menedzer vrbuje da ode na probne treninge u barselonu i tau keramiku...ako tamo zadovolji nista od partizana...strasno :banghead
  11. Liga šampiona 2009/10

    ljudi glupo je traziti krivce u mladom stevanovicu petrovicu ilicu itd.... krivi su svi, jednostavno los dan ili jedno veliko otreznjenje da vidimo gdje smo i sta smo...sada je najlakse biti pametan...cekamo sredu i nadam se tri cetiri pogotka u mrezi apoela...
  12. KK Partizan 2009/10

    ja ne znam sta vama nije jasno oko ovih pojacanja...sve se planski radi i svake godine se isto radi, i naravno svake godine je ista prica na pocetku sezone. kako cemo imati dvije pobjede u EL, kako ce nas pobjedjivati po 20 razlike kako nista necemo osvojiti, kako ovaj nije za partizan kako onaj...
  13. KK Partizan 2009/10

    da li vam je sada jasnije da nema nista ni od gordica ni od dasica i da prestanete sa licitacijama...oni su bar duplo skuplji od stefana markovica...nasa pojacanja ce kao i prosle godine i kao i svih ovih godina biti slobodni igraci i igraci koji izlaze iz povreda... realno ide i lazme jer ima...
  14. Mlađe kategorije i KK Partizan

    odlicno sto je djurkovic prebacen u vizuru momak je perspektivan igrac ali trebaju mu utakmice po meni on je idealna zamjena za velickovica kada za to dodje vrjeme
Top