Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ćao zdravo ne bih nas više zadržavao ovde. Nismo mi za F4.
Jebeš mu sve da svaku tesnu utakmicu izgubiš. Jedan jebeni iskusni igrač i sad bi bili prvi i verovatno igrali TOP jebeni 16. Jedan jebeni iskusni igrač ništa više. Au tri pičke lepe materine. Ja se bre od muke smejem.
Sudijama jebem mater, govna jedna smrdljiva pogotovo onaj pacoliki govnar al ne mogu a da ne konstatujem da mi ne umemo da pobedimo, ne umemo. Igrači se useru pobede nebitno da li vode 15 ili imaju izjednačeno igraju kao posrani kad shvate da postoji šansa da pobede.
A navijači svaka vam čast i to ne mislim na kop koji je makar nešto pokušavao bez obzira koliko je to jadno bilo, nego na ove ostale jer je sramota da se do minut i dvajes pre kraja niko nije čuo, sramota jebena a onda ustala gospoda da zvižducka po malo. Jeste otišli u kurčevo pozorište ili na utakmicu a? I to najbitnija utakmica. Sramota.
JEDAN JEBENI ISKUSNI IGRAČ NIŠTA JEBENO VIŠE. Ovo nije podmlađivanje nego ubijanje jedne cele generacije jer će većina da postanu gubitnici a neki već i jesu.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
sve, sve ali da ekipa nema snage na vrhuncu sezone kad se sve resava, ok, nemamo kvalitet ali da nemamo snage, to je vec dramaticno, o cemu se radi ne znam ali znam da je tu zakazala struka koja je odgovorna za taj deo priprema igraca, mi ajd sto pod njihovim kosem ne mozemo da skocimo ali pod svojim sto ne mozemo, to ne shvatam, u finisu padamo, ma sve vec znate sta ja sad smaram
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ovakvi porazi moraju da nam se vrate kad tad. Loše je ovo po mlade igrače sve više ima da se gube kad bude neizvesnost, al moramo da idemo dalje neka se plasiramo na F4 tamo šta bude biće, najgore je što možemo videlo se i u kupu i u evroligi al nam se nije ništa dalo.
Dosta igrača su u velikom padu forme i to je ono što je najgore al idemo pa dokle stignemo.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Kad realno pogledamo mi dok igramo KOSARKU mi rasturamo , a kad krenemo da igramo Duletov sah mi ne mozemo kos da damo !!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.312
Reaction score
34.624
Локација
vaginamandibularia
Pogledajmo se u oči i priznajmo sebi da ne zaslužujemo ni evroligu, ni evrokup, ni f4 nlb lige. Skup gubitnika, ljudi čije srce je uglavnom u petama, kojima ruke drhte bez obzira na protivnika, navijače pred kojima igraju, trenera koji ih vodi. Sagadin je potpuno u pravu. Tim čiji je kvalitet daleko od f4, koji je plasiran iznad svojih realnih dometa. Naša pulen na poziciji pleja je još jedna u nizu velikih pre svega medijskih podvala, naši centri su velike kukavice sa vrlo malo znanja, drugi koji poneku utakmicu i proigraju nisu daleko od pomenutih po učinku. Nek nam je za nauk, bivše igrače sadašnjeg mutanta iz predgrađa ne treba dovoditi jer su velike neznalice, uz to su i bezmuda masa koja često s pola gasa i još manje želje obesmišljava do iznemoglosti svaki napor saigrača da nešto urade u dresu koji nose. Musli nije ni za mega ishranu, on je velika nabeđena lenčuga koja misli da je nba kalibar. Tužno je videti takvog neradnika u dresu Partizana.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.087
Reaction score
26.475
Локација
ante portas
Treba biti veliki mazohista da bi se preslo preko ovoga . Ispucali su sve kredite . Ne zanosimo se vise pricama o mladosti i iskustvu jer ovde nema kvaliteta . Kvalitet mora da ispliva na povrsinu . Po ko zna koji put radimo isto. Ja sam u ozbiljnoj dilemi sto se tice inteligencije nasih kosarkasa jer iznova i iznova ponavljamo iste greske . Nasi bekovi su impoteni , nesposobni da vezu 2-3 suta u nizu . Bice velika stvar ako odemo na F4, ali igrom ne zasluzujemo to .
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Како се неизнервирати после овакве утакмице? :cry:

Таман смо се ето понадали јер је Цедевита изгубила, кад оно, отрежњење. Сад треба да се надамо да ће изгубити и Раднички и Будућност, а ми ћемо морати да се вадимо против Цедевите у Загребу и кући против Игокее. Јако тешко.

Не знам само зашто се Жофри залетео да заврши напад тако рано, на тако мало до краја... :banghead
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Извињавам се, од силне нервозе написах Бертанс, а мислио сам на Вестермана. Извињење Бертансу и члановима форума.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Od kad pratim košarku, ne sećam se da nas je mrtva Olimpia pobedila u Beogradu, ali ovaj tim Partizana pomera sve granice! Izgubiše sve moguće utakmice...

Ovaj mladi i NEtalentovani tim Partizana ne znam da li ima smisla pljuvati.
Oni su toliko beznadežni da su postali sigurica za svaku ekipu koja malo bolje stisne.
Gagić, Gordić, Musli, miljkovići košarkaškog kluba.. Ako je neko od njih talenat, kako onda izgleda neko ko nije?

Olimpia celu utakmicu igra 2 iste akcije, i oni ne mogu da se odbrane, pa jebem ti sunce. Znaš da će da šutne trojku iz svake pozicije, znaš da se na svaku frljoku nameštaju na skok u napadu, i 2 sata ne možeš da ih sprečiš u tome. Dobijaju nas ekipe koje nisu pravile nikakve selekcije, već su skrpljene, ali smo mi zato strpljivo birani i planirani. Jebo mater koji je selektirao!
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Ovde ili mora da se menja trener ili da se trazi neko osvezenje medju igracima!

Postoji li mogucnost da se u tim za neki naredni mec uvede u sastav neko iz B tima ili da sa vrati sa pozajmice?
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Sta kazes brate.Sutra za Zadar ,prekosutra za Siroki.E jadni smo mi .Nekada smo navijali samo za Partizan,a sad smo poceli i za druge.Sad ce konferencija.Sudije nja nja,Covic nja nja,Budzet,nesreca,neiskustvo nja nja..Poraz i istrosenost od FMP..Aj pre toga glavu na panj,pa nek nastavi da prosipa demagogiju negde drugde.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jos jednom se pokazao gubitnicki mentalitet koji je prisutan u ekipi ove godine. Pricajte sta hocete ali sam gotovo siguran da ce 70% sadasnjih klinaca napraviti strasne karijere za koju godinu. A takodje sam siguran da smo kojim slucajem prosli u top 16 stvari odvijale skroz drugacije. Bilo kako bilo, ova sezona je verovatno najlosija u poslednjih 15-tak godina, ostaje nam da se nadamo i dalje nekom cudu.

Neće od ovih naših NIKO napraviti karijeru. OK možda i hoće, ali u nekom restoranu kao kelneri ili muške striptizete, jer za nešto više nisu.

Izgubiti od raspale Olimpije u sred Pionira :banghead

Kao što sam odavno rekao... "limitirana ekipa koja neće otići ni u Top 16, ni na Final 4", a prilično sam siguran da će i trofej koji smo osvojili 11 godina zaredom izgubiti.

Valjda je i ovo jednom moralo da se desi.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.450
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Сјутра да молимо Бога да Задар добије Будућност и прексјутра Широки да добије Раднички. Следеће коло је бити или не бити играмо против Цедевите и Раднички против Будућности.

Ma nema sta vise da se molimo za bilo sta!
Sramota bi bilo i ocekivati da se poklopi drugi rezultati i nadati se tome jer...sramota bre! Kud da nam idu na ruku vise nego sto su do sada isli. Sta jos da se poklopi, kako da se poklopi jos vise kad i sada svi nasi konkurenti pucaju svake nedelje?!
Sve nam se otvara u svakom kolu, cele sezone i mi sve zaseremo.
Ne zasluzujemo f4 i kraj!
Rekoh vec realnost je deoba 10.mesta sa slavnom cibonom!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Izgubiti od ovakve Olimpije :pop :prekrsti

Moliti boga samo da udjemo na F4

Lovrenj pokazao da je dobar igrac , i da ce tek biti onaj pravi , i da smo reslili k.centra za sledecu sezonu , ako ode Gordon dovesti zamneu.

Zasto Gordon nije igrao 2 poluvreme ?
Podhitno oterati Gordica !!!
 

mokapfc

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2008
Порука
14
Reaction score
2
Danas sam navijao za Solnok, sutra cu da navijam za Zadar, a u ponedeljak za Siroki, a nekad sam navijao samo za Partizan :(
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Tuzno je kako nam se namestaju svi rezultati ove sezone, a da ne mozemo ni jednom da iskoristimo to! Prvo u evroligi svaki rezultat nam je isao u korist i onda izgubis od raspalog Bamberga kuci. Sad u ovoj nikad slabijoj ligi izgubiti od raspale Olimpije. :banghead

Nikad mucnija sezona...
Gagica, Gordica i Muslija ne mogu da gledam na terenu, neverovatno mi je da oni igraju u KKP. Lucic takodje veliko razocaranje u svim bitnim mecevima, prvo u sve tri utakmice sa mutantima, on pocinje da se zabija u reket, uzima neke nerezonske suteve gde popije bananu ili promasi ceo kos, isto kao i sada.

I pored svega ovoga, ipak moram da verujem da cemo se plasirati na F4 i da cemo osvojiti trofej. Ne mogu da zamislim da KKP ne igra Evroligu sledece sezone.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.424
Локација
Žrnov
Drugari moji, lako je bilo navijati za Partizan kad je drao sve redom.... Neki su zaboravili, a većina bogami i ne zna kako izgleda kada ne osvojiš ništa u sezoni....

Eeee, čini mi se da ćete saznati ....

Ali to nije razlog da pljujete nekoga zato što NE ZNA.... trude se, ne znaju i šta sad?
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
ništa, mora se pobediti Cedevita pa onda dalje.... nema odustajanja sad i svodjenja računa pre vremena... Budućnost smo dobili 2 puta, Mutini seljaci nisu f4 zaslužili ništa više nego mi... a uostalom nije bitno ko je zaslužio f4 nego ko će na kraju biti na istom... da je jebeno jeste ali koliko god loše igrali mora se boriti DO KRAJA !!! računi se svode za 4 kola, pa onda videti šta dalje... kritika je neizbeža al nećemo dizati ruke od našeg KK do zadnje sekunde zadnje utakmice i gurati odavno poljuljano pouzdanje još niže... zaslužio je KKP to iako nas je previše razmazio.... ajde kritike da prolongiramo do kraja ABA lige, kad prodje i zadnjih 0,06 sec...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Njanjavo do zla boga... Na osam razlike za nas mi dozvoljavamo da se tada grogirani protivnik trojkama vrati u meč.

Na kraju zaslužena pobeda Olimpije... Nama ostaje uteha da je Cedevita... Ma koja bre uteha, ostaje nam kurac.

Suđenje svejedno moram da prokomentarišem, iako time ne želim da opravdam ovaj sraman poraz.... Masakrirali su nas Rutešić i Obradović, a Muhvić je dozvolio da ga njih dvojica totalno gurnu u zapećak, zato nije ništa bolji od njih... Nije mi namera da paranoišem, ali eto moja teorija (zavere) je da je Rutešić sudio za Budućnost, a Obradović za Cedevitu.

Nista, ostaje nam da se do poslednje kapi krva i znoja borimo za F4, cisto da sacuvamo obraz. Na srecu, u tome nam nesebicno pomaze Cedevita...Generalno, ova sezona je izgubljena, pa se nadam da ce Dule shvatiti da ove ekipa ne sme da ostane na okupu i naredne sezone. Treba nam renoviranje, pa da ponovo krenemo u osvajacke pohode.
Biće da oni pomažu drugim klubovima, a mi pomažemo njima... Ako nas dobiju četiri razlike narednog vikenda mi možemo baš da najebemo, a i ne moramo... Valja sad navijati za Zadar i Široki! :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top