Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

velkisimo

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
20
Reaction score
0
Jeli moze neko da mi pokaze gde mogu procitati Djuricev program?
 

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
Nadali smo se LS - i nista
Nadali smo se LE - i nista
Nadali smo se promenama - i nista
Taman pomislim isplivavamo kad nam neko stavi teg oko noge i mi polako opet tonemo ka dnu. Nije mi samo jasno kada neko dodje na polozaj i ne uradi nista a kad dodju sledeci izbori onda obecava kule i gradove, pa sto bre nisi napravio te kule i gradove vec u predhodnom mandatu a u sledecem ih samo jos nadgradjivao. Na nasim prostorima jos uvek i jos dugo ce vladati principi iz titoizma. Razocaran sam ovakvim danasnjim desavanjima, malo je sto nas gaze po medijima sad i sebe gazimo.
Sta da se radi nego da kazem kao nasi igraci posle poraza "uradili smo sve sto smo mogli a zivot ide dalje"
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
sta je hteo time da pokaze nadmoc? sramota meni je zao naseg partizana sada ovaj covek ne postuje bivse igrace, klub, zastavu i grb naseg tima
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Tumba legendo... Pokazao si da imaš i muda i obraz i ime... Hvala Ti kao da je Sava pobedio...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Taman lepo Djura govorna mana da nas ogoli pred privatizaciju...Da moze neko od njegovih drugara da nas kupi za male pare...Misija uspela ,a mi smo ga ugasili....
Dobro bar necemo da placamo troskove sahrane ipak smo mi "Grobari"....

Ja sam danas rekao da ne vredjate zbog zdravstvenih problema!
Posto nije bilo jasno, okrecemo drugi list!
 
Последња измена од уредника:

mokapfc

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2008
Порука
14
Reaction score
2
covjek delegirao 34 clana kojji ce glasati za njega i opusteno pobjedio...jedna velika sramota...ostaje nam da u narednim danima gledamo koga ce sve prodati i pored toga govoriti kako nemaju para...:-(
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Hvala im sto su jos jednom blokirali put koji vodi do boljeg Partizana.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ispalishe Savu svi!Brate,jedan (1) glas!!??
Kako ce ga pogledati u ochi.
Je-Ne-A ima da svisne! :D

Ma neću brate da svisnem. Pa nisam ja uopšte iznenađen ovakvim ishodom, šta ti je pobogu...Pa svi smo znali šta su Đurić i ekipa "smutili"...

Jedino mi stvarno dođe da POVRAĆAM zbog tog video bima! :puke:puke:puke

Pa ljudi moji to je takav primitivizam da nemam reči! Nemam bre ništa protiv savremene tehnike, nemam ništa protiv ni kad je primenjuje neko ko lično ne zna kompjuter ni da uključi, nemam ništa protiv ni da se u pozadini vrti i film, i "lajt šou", i šta god hoćeš, ali...DA NE IZAĐEŠ ZA GOVORNICU I DA LIČNO NE PREDSTAVIŠ SVOJ PROGRAM, DA TI JOŠ NEKO DRUGI ČITA TAJ PROGRAM...PA TO JE BRE SKANDAL!!! To su jezivi kompleksi, to je strah od verbalnog izražavanja, to je strah od sučeljavanja, to su strahovi najvećih dimenzija...I sad taj čovek treba da predstavlja u zemlji i u svetu nešto tako sveto kao što je ime našeg Partizana!?!?!

Ja ne mogu da verujem šta se ovo danas u "Zemunelu" desilo i dozvolilo...Kakvo je ovo samo poigravanje sa Partizanom i njegovim imenom...

Mene je sramota majke mi. Iako nemam ama baš nikakve veze sa tim. Sramota me je što volim ovaj naš klub ovakav kakav je.

Pa i konobar u ciganluku preko puta je izašao još onda za govornicu...

Joj kuku nama...

Samo Tumba glasao za Savu!!???
Ma sram ih bilo!Nisam ochekivao pobedu ali sam se ipak nadao,ali ovo je sramno da sramnije ne moze biti!!!

Ma šta ti je bre, pa to je čudo jedno šta ti je strah...To se posebno odnosi na 12 ljudi koji su zaposleni u klubu. Samo pola njih da je pokazalo muda, Đurić...PARDON, VIDEO BIM ne bi imao neophodnih 29 glasova da pobedi...

A živo me interesuje i ko je sve bio uzdržan.

56 prisutnih - 34 glasa za video bim - 2 glasa za SAvu = 20 uzdržanih.
 
Последња измена:

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Е нек нам је Бог на помоћи са овим ђуром мутавим!!!:banghead
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sramota me je nacina na koji je izabran, to nije sistem vrednosti koji ja, a i vecina navijaca deli
sramota me je ko je pobedio
sramota me je vodja navijaca, koji su pokazali definitivno da rade za sebe i na stetu Partizana
i na kraju sramota me je zbog Toleta Karadzica koji je i ovo namestio
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
U 21. veku dozivimo ovakav rezultat. Ako je neko u anketi dobio 93% glasova a na skupstini ovako prosao, to znaci da smo dotakli dno i da cemo tu ostati neko vreme... Razocaran sam.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ko sme da spreči Nikolu Džombu da uđe na Skupštinu?

Nikola Džomba nadgledao skupštinu FK Partizan, iako je ulaz bio zabranjen svima koji nisu akreditovani, ili nisu delegati. Niko naravno nije smeo da se usprotivi.
dzomba-2-velika3746120090626042710.gif
Među nezvanim gostima na Skupštini Partizana bio je i Nikola Džomba. Šta je on tražio u „Zemunelu“ s obzirom da niti je delegat, niti je akreditovan kao novinar niko ne zna, ali je to izazvalo dosta problema.


Većina je bila protiv da se on nađe u sali, ali već smo konstatovali da se srpski fudbal boji Nikole Džombe, pa mu se niko nije usprotivio.

Džomba je tako pokazao da mu niko ništa ne može i po ko zna koji put demonstrirao da je jedan od najmoćnijih ljudi u srpskom fudbalu.

Sportske.net

Шта рећи? Циркус.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Tumba legendo... Pokazao si da imaš i muda i obraz i ime... Hvala Ti kao da je Sava pobedio...

Lepo receno. Bravo Tumbo. Sto bi rekao Dule Vujesevic:''Ponos je luksuz''.

Taman lepo Djura govorna mana da nas ogoli pred privatizaciju...Da moze neko od njegovih drugara da nas kupi za male pare...Misija uspela ,a mi smo ga ugasili....

Prokleta privatizacija ce nas baciti na kolena a pre toga cemo dobiti samarcinu prodajom najboljih prvotimaca i stvaranjem novih dugova.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Дакле ја предлажем на било каквој следећој утакмици, преко целог југа парола "ВОЂА КЛУБА = ВИДЕО БИМ" хахаха
Иди слободно на ЈФ форум па им предложи то...

Cestitam "vodjama grobara" na suprotstavljanju njihovom "najvecem protivniku" ZEKI. On bi dao 1 glas a njegova pomoc sima karaburma i ostatak samo za Zeku dadose petardu glasova. Veliki ste vi grobari, jel glasase za video bim ili...?
Молим поене или казну за дотичног због пљувања Гробарског покрета...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Пих, малер и моја сезонска карта. Шта да идем да гледам, данас је одлучено првенство, распали цигани су управо постали шампиони.
Хаварија, колико ми сами себе упропастимо, ни најцрњи непријатељ нам не би нешто овако урадио.
Важно је да су Ружић и Ђорђевић, људи који и не знају шта је то лопта, уредно дигли своје рукице за видео-бим.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Za koga su glasali Grobari? ili su ostali uzdrzani?Voleo bih da vidim ko je glasao za Djurica.

Hvala onima ,,postenima" sto ce prvo saslusati plan oba kandidata,pa oni su saslusali plan jednog kandidata i cd .Smehotres,tragokomedija,komunizam,sta jos dodajte.

Komunjare brzo cete leteti iz kluba!!!Samo da znate,treba uzeti motke i ceo UO na celu sa njihovim predsednikom i delegatima i isterati,izgleda da sila u Srbiji samo pomaze.Kakva kradja.

I neko je mogao ovakve da podrzi,uf neki Ratomir Babic ce da prica Savi nesto,pa sta si ti uradio u Partizanu otkako si u njemu.Eto vam sad vas predsednik i uzivajte u sps-u,i starim dobrim jagnjecim brigadama.
 
Последња измена:

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Sve cestitke gospodinu Djuricu na izboru za predsednika, nadam se da ce nastaviti niz trofeja koji je Partizan osvojio u poslednje vreme. Ishod je potpuno ocekivan i realan.

Drugi kandidat Milosevic ima dosta vremena pred sobom i ne sumnjam da ce u buducnosti i on biti koristan klubu. Prvo treba da zavrsi neki fakultet ili visoku skolu, zatim da se malo bavi finansijama i ekonomijom, da sazna sta je novac, sta znaci kupiti, prodati, reklamirati, nuditi, blefirati, kako se prave veze u fudbalskoj i sudijskoj organizaciji. Sve to je mnogo razlicito od sutiranja lopte. Novi izbori su za 5 godina, eto i za njega prilike da se ukljuci u rad kluba.

Sada je pred nama pauza koju treba iskoristiti za pripremu kluba za nastavak takmicenja na prolece. Zelim svu srecu FK Partizan i gospodinu Djuricu.

Za ovo prodati,blefirati ..si potpuno u pravu,jer ko bolje zna da prodaje igrace i to ispod cijene i na prvu ponudu od aktuelne Uprave(sada bivse,ali bice i u novoj mjesta za Jovicice,Babice,Grubore i ostale),da blefira,podmece i rukuje se sa nekim ,a da mu radi iza ledja i da namjesta svoje ljude u glasacku masinu...A u pravu si i za ovo fakultetski obrazovan,siguran sam da Djura ima posteno stecenu diplomu,a i magistarsku titulu,sto da ne...
U svakom slucaju ,slazem se sa svima koji kazu da ovo nece trajati dugo,ali i tako kratko ce biti dovoljno da se mi nadjemo na koljenima.Zapamtite sta vam kazem:pred naredne izbore ,Partizan ce biti u duplo vecem rasulu....Najvise u zivotu zelim da to ne bude tako,ali sumnjam,dobismo i mi naseg konobara:banghead.E Partizane ,sta doceka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top