Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

mrboobs - најновије активности

  • mrboobs
    Samo da dodam na ovaj deo o nesreći. Da je bilo obrnuto njima bi ušla ona na kraju sa pola, nekoga bi usralo kao i uvek protiv nas...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Odvaliti ih u prvoj, oni su i sada samouvereni da ce u Pioniru dobiti. Ako dobiju prvu imace vetar u ledja, manje opterecenja, ovako ce...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Ja ne znam zasto klub ne reaguje, ja nigde nisam video u svetu da se 48h pre prve finalne utakmice ne zna gde ce igrati a kamoli ko ce...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Ja EL ne verujem jer osim te wild karte koju smo i dobili samo zahvaljujuci Zeljku i njegovom imenu, nikada ali velikim slovima NIKADA...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Daj Boze da si u pravu, samo sam rekao sta mislim. Spanski klubovi se drze zajedno i pre ce podrzati Valensiju, a drugi zapadnoevropski...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/direktor-evrolige-veciti-imaju-po-20-odsto-sansi-da-se-presele-u-evrokup/481368 Sada i...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Sto se mene tice, neka se posumljeni busa u grudi, jebe mi se. Mislim da je bolje tako nego da Zoc uvek bude na udaru. Vidite i sami sta...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    "Vanredno obraćanje". S obzirom da je subota, mesto Crowne Plaza i dan pred pocetak polufinala ABA lige, ne verujem da je neka glupa...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Cini mi se da ovde ima puno taktiziranja i to ne od Ostoje vec od stane Zeljka i Zorana, cija upustva po mom misljenju Ostoja sledi...
  • mrboobs
    mrboobs reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi u sredu moramo da izadjemo i odigramo, na neki način. Neizlazak na teren kao posledicu moze imati i nor oduzimanje tolikog broja...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Za Turke se slazem da nisu namestili ali se takodje jasno videlo da se previse i ne trude niti im je stalo do pobede previse...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Baskonija gostuje Virtusu, ne igra kuci
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Nemoguce nije cak je i realno. Realno je ocekivati da Fener kuci dobije Efes(1) i Efes da dobije kurvu(2). Takodje je realno da...
  • mrboobs
    mrboobs је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    To je tacno ako racunas krug u kome bi bili mi, Baskonija i Efes, u tom slucaju Efes bi imao najbolji medjusobni kos količnik,+10 i bio...
  • mrboobs
    mrboobs reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Samo da se nadovežem na ovaj deo. U celoj priči je titula najmanje bitna. Ono što je mnogo bitnije je naš odnos prema aparthejdu, kako...
Top