Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

pfc4ever - најновије активности

  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Duljaja i nadja sam obožavao kao igrace, jednom Zidanu se nisu povukli. Besprekoran borac, al zato kao trener sisa. Koji je ovo fudbal...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Legalizovasmo im kradju od proslog derbija. Sad vise ne mozemo ni da se zalimo. Odbrana nikad losija, trener ziceharas nema sta da ocekujes
  • pfc4ever reacted to zoig's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Zamisli da čitavog života igraš nešto i boriš se da pokažeš da si dobar, a onda se pojavi predsjednik države i kaže sve je to lijepo ali...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Napustite teren poseri im te se na sve majku im raspalu jebem
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Nije ovde u pitanju radja il neradja, nego kako pojedinci nemaju mozga, kako se prave podele ni iz cega. Ko misli da je to slučajno, ili...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Kakva sramotna utakmica fenera, u ovakvoj formi 1 mec samo kuci izgubili i veceras ovakva igra20 izgubljenih lopti, lagano pustanje...
  • Pišete po automatizmu. Ovo i da je istina (a smatram da nije jer je naš osnovni problem ove sezone loš protok lopte i što nemamo...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Zbog poraza zaboravice se vrhunska partija Kaminskog, kad je covek izasao odma potop, odličan pregled, popravio odbranu.. Al zato Naneli...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    17 of skokova i izgubis mec.. Samo mi u Evroligi gubimo loptu na prevodu i na običnom pasu. Kad je neka ekipa protiv nas gubila lopte...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    I pre meca sam hteo da napisem da ova ekipa moze najviše da profitira ako se da sloboda Kaminskom i Kaboklu da sutiraju trojke...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Niko ne pominje koliko je falio Naneli. Ove godine najkonstantniji igrac. Ono kad smo divljali malo da smiri. Najveca mi je misterija...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Davno ja rekoh da losije igramo kad je Panter na parketu. Izgleda da je coveka pojeo pritisak, niko ne moze da mu zameri da se ne trudi...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Ni dobar budzet ni najveća zelja trenera da mu okosnica igra zajedno 2 3 godine vidimo nisu garant rezultata. Da budzet osvaja titule...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Odigrao je covek vrhunsko pol da nije izmigoljila svaka onako bila bi ekstra partija. Nije problem toliko sto je uzeo ove suteve kolko...
  • pfc4ever је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Ako ih budemo pametno eksploatisali. Ali mi to bi 1 derbi nismo uradili. Bukvalno 2 lesa u odbrani jedan prodor ili mismec ne mogu da...
Top