Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sava93 - најновије активности

  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Mrtvilo realno na svim poljima, od raspale uprave, pa do igre i navijača. Tako da ono ovakav scenario nije uopšte iznenadjujuć, tačnije...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Očigledno ona izjava "bidnite fini" je rečena reda radi, pošto eto danas se piše ovo. Čisto eto da se u nekoj meri zadovolje sve strane...
  • Moram reći da ne kapiram tu logiku amnestije sportskog sektora. Mislim gde se postavlja granica. Sad sto je vucic na vlasti ne treba ni...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Derbi je uvek bio specifičan, nikad nisi bio siguran kako će sve da prodje, pa ni ovde nije ništa isključeno. Medjutim tih 2:2 je realno...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми Rukometni klub Partizan.
    Dečka redovno urnišu povrede, tako da pretpostavljam da se vratio da stabilizuje karijeru. Čak je čini mi se i ove godine imao neku...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми Rukometni klub Partizan.
    Bravo za momke, baš mi je drago. Bilo bi baš šteta da ova generacija nije osvojila barem neki trofej, jer smo u zadnje dve godine...
  • Sava93 reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kako sada stvari stoje brukanje u Evropi nam ne gine. Voleo bih da se nesto u vezi nase igre na leto promeni ali u to uopste nisam...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Samo nešto guglate. Pa možda je garant što smo pukli milionče na njega, pa možda je garant što dečko ima bolju kontrolu lopte i prijem...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Mogao je da isturi Goh-a napred, Zahida levo. Razumem ja priču da je drugi bio rovit, ali zato izadješ od starta sa najjačim sastavom...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ima smisla svakako da sam i omanuo, ovo je više komentar iz glave, nije baš da sam guglao i da se sećam svega. Doduše liga od tada i...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Skoro sve što si naveo, ja nisam ni napisao, ali bukvalno sam samo istakao da se forsira za prodaju, što i jeste tačno. Ako misliš...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Već su svi rekli šta je trebalo da se kaže, kvalitetniji fudbal ponajviše što je konačno klupiran Ovusu. Da se ne lažemo, petlja i taj...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Na energiju se dobilo (pa i na kvalitet pojedinaca), jednostavno neki igrači je imaju, neki ne, što mi je totalno neshvatljivo, jer oni...
  • Sava93 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ma ono taj neki adrenalin koji nas je vukao je iščezao, Duljaj očigledno ni ne može da trgne ekipu, tako da igra se da bi se igralo...
  • Sava93 reacted to serAlex's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Blaga "olakšavajuća" okolnost je to što se sve ekipe osim poslednje tri za nešto bore. Ovi gore (1-7) za bolje pozicije i domaćinstvo...
Top