Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од sickmouse

  1. sickmouse

    Uprava i marketing

    Misliš na Artmediu 2005 ?
  2. sickmouse

    Uprava i marketing

    Nije ni Đura sam sebe doveo i on je posljedica nečije vladavine...
  3. sickmouse

    FK Partizan 2015/16

    Ajmo sad svi baklje da palimo... Trebali su neku ostaviti da proslave pobjedu zajedno sa kolegama preko puta.
  4. sickmouse

    Liga Evrope 2015/16

    Sta sad kao nije kriv ovaj, nije onaj. Vjerovatno sam ja kriv sto sam gledao. Krivi su svi od prvog do zadnjeg u klubu, uz naravno hijerarhiju krivice. Kako radili, tako im Bog pomogao,svima odreda pa i meni.
  5. sickmouse

    Uprava i marketing

    Pitanje za marketing. Zašto u Paninijevom novom albumu, izdanje za BIH nema Partizana ? S obzirom da u albumu nema ni jednog kluba iz BIH ili Hrvatske, zašto nam nije dostupno izdanje sa Partizanom ? Da li je iko pokušao da objasni Paniniju da bi im se to izdanje bolje prodavalo i da bi možda i...
  6. sickmouse

    Dule Vujošević

    Good Ol' Rebel https://www.youtube.com/watch?v=Mz_GLcumolw
  7. sickmouse

    FK Partizan 2015/16

    http://www.vipleague.me/football/321661/1/vojvodina-vs-partizan-belgrade-live-stream-online.html
  8. sickmouse

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne znam samo na osnovu čega očekujete neko čudo od trenera na klupi ? Lijepo se vide kriterijumi i profil zaposlenih - dovedenih od strane uprave, što igrača, što koordinatora, marketinških stručnjaka... Zašto bi to kod izbora trenera bilo drugačije ? Nije riječ samo o sadašnjem treneru, nego...
  9. sickmouse

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Nikola Drincic ?
  10. sickmouse

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Meni je Đemba Đemba najveće razočarenje. Od ostalih pridošlica i povratnika nisam ništa posebno ni očekivao ali njegova igra i uloga su mi potpuno nejasni. Obradović za sada jedino pravo pojačanje i dostojna zamjena, ako ne i bolji igrača kojeg je zamijenio na toj poziciji.
  11. sickmouse

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Jesmo li sad i sluzbeno postali cigani 3,4 ili koji vec po redu ? Ne znam mogu li ikome biti vazna 3 boda posle svega vidjenog.
  12. sickmouse

    Liga Evrope 2012.

    Kako mislis nije nas otkinuo Sahtjor ? Ja se ne sjecam da nas je neko tako izdominirao kao Sahtjor tu utakmicu kod njih u gostima. Svaki napad je bila dobra sansa za gol, srecom primili smo samo 4.
  13. sickmouse

    Liga šampiona 2012/13

    Sto se toga tice i u pravu je. AEL jeste osrednja ekipa i ovo jeste surova realnost da mi vise ne mozemo parirati ni osrednjoj ekipi ni u jednom segmentu igre. Da je trebao da cuti i pokusa da nesto napravi od ovih amatera umjesto da prica po novinama i to je tacno.
  14. sickmouse

    FK Partizan 2012/13

    Uopste nisam optimistican povodom tog ispitivanja privatizacija. Moje je misljenje da je to cista politika i nikakve sustinske veze sa borbom protiv kriminala nema. Moguce da ce neko i "pasti" u svemu tome, samo je pitanje hoce li medju njima biti i nas voljeni predsjednik.
  15. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja se izvinjavam zbog pesimisticnih postova, da ne bude zabune apsolutno sam za odlazak Djure i nisam imao nikakvu namjeru za nekom sabotazom. Koliko vidim da je sa ovim Grantom djelimicno skrenuta paznja kako javnosti tako i na forumu sa bitnih stvari na rasprave kako tretirati Granta, ko je...
Top