Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Malo preterujete, gledam cesto Rusku ligu i nije taj Rubin neka velesila, mislim za nas jeste, ali nas nije otkinuo jedan Sahtjor sto bi i Rubin?
Neko ce reci koliko smo mi bili jaci tada, a koliko je Sahtjor jaci od Rubina?

Malo optimizma nije na izmet :D

Kako mislis nije nas otkinuo Sahtjor ? Ja se ne sjecam da nas je neko tako izdominirao kao Sahtjor tu utakmicu kod njih u gostima. Svaki napad je bila dobra sansa za gol, srecom primili smo samo 4.
 

Dr.Hofmann

Guest
Mislim da je ovo utakmica idealna za preskočiti, tj. za ne gledati, ako želite sačuvati nerve!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Joco verovatno misli na utakmicu LS kad smo izgubili sa 1:0 onim slobodnjakom....

Ni ja nisam preterani optimista sto neko rece nas obicno ovakve ekipe odvaljuju tako da srecom i radim pa necu ispratiti verujem novu blamazu...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Борба и само борба а касније шта буде.

Са мало среће и доста борбе, можемо избећи неки већи пораз а сад доста среће и још више борбе, можемо некако и до бода, мада то и није толико реално.

Ја типујем 2:0 за русе.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Iako nas vodi neznalica ja ne ocekujem debakl.Cak sta vise imam neki neobican osecaj pred mec,nekako mi se crta nesto pozitivno:D

Rubin jeste jak,ali Rubin nas sigurno nece razguziti ,to garantujem.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ja ću biti prezadovoljan ako ne dobijemo 5 komada.
I ja Gazda.
Ovaj Rubin je bolja ekipa od Intera i to cete videti na kraju. Poprilicno nesrecno su izgubili 2 boda u Milanu, nakon sto su vodili 2 puta i kad su imali vodjstvo propustili su brdo dobrih prilika, na kraju kazna je stigla.

Mi cemo izvuci zadovoljavajuci rezultat (u prevodu: poraz manji od 5 razlike) samo ako ponovimo igru od prekjuce. Bitno je pre svega da zatvorimo prilaze ka nasem golu, pa ako moze iz kontre da se pogodi nesto. I ne bi bilo lose da se ponovi realizacija, u Novom Sadu je bila 3/4, nek bude u Kazanju 1/2 i ne bi bilo lose. E sad, kad bi primili sto je manje moguce, bilo bi super!:napred Partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.008
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Mozda i uradimo nesto ako ne primimo gol u prvih 30 minuta . Ti prvi minuti ce biti kljucni da se igraci oslobode i da osete da mogu da igraju sa njima .
Recept je jednostavan . Sto jednostavnija igra , bez puno komplikovanja izmedju zadnje linije i defanzivnih vezista tj. u sredini , nikako ne vracati loptu golmanu , pokusavati sto vise po boku i mozda izvucemo pozitivni rezultat .
Vermeze sad udri defanzivno :D
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Mislim da je ovo utakmica idealna za preskočiti, tj. za ne gledati, ako želite sačuvati nerve!



Што ? Ионако нам је свака текма у ЛЕ премија, опуштено гледам...да ће нас накантат, имам осјећај да неће...

нек одиграју људски па шта Бог да
 

Dr.Hofmann

Guest
Koliko god sam postao ravnodušan prema projektu "Đuro i mornari" ipak nisam u stanju da pomno pratim blamažu u najavi, ta vrsta mazohizma kod mene ne prolazi.

A to da nam je svaka tekma, u LE "premija" ja to ne doživljavam na taj način, bila bi premija kada bi mi imali bilo kakvu strategiju i plan, pa da se nadamo barem kaljenju i napredovanju mladih igrača, ali čemu da se nadaš, kad će svaki iole kvalitetniji mladi igrač spojiti maksimum jednu sezonu kod nas...

Mrka kapa...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne zaboravite da je taj Rubin jedina ekipa u Evropi koja je pobijedila Barselonu na Nou Kampu i to prije 2 godine kada je Barsa bila puno jaca nego danas, najjaca.
Znaci potpuno je isto da li gostujemo Realu, Barsi ili Rubinu.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ма јесте, потпуно је исто... Ћирибу, ћириба, игра Рубин као Барса!

Шалу на страну, јесте зајебан противник. Нама најмање леже ове тврде источноевропске екипе али наравно да не очекујем да ће нас накантати. Немамо шта да изгубимо. Победили смо Војводину, после Рубина нас очекује лаган меч на ЈНА тако да не морамо ни да се нешто претерано штедимо.
Никад опуштенија утакмица. Шта буде, буде.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Рекао сам после жреба - Рубин је за нас најгори и најтежи противник у овој групи. Иде се скоро 3300 километара до тамо, они нису "извикана" екипа, мада су тукли Барселону пре коју годину на страни у ЛШ. Јасно је да се боље сналазе када су аутсајдери, па контрама убијају фаворите. Неће нас потценити, али нас неће ни разбуцати. Реално, два разлике за њих, за толико су бољи.
 

vladaboss

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
158
Reaction score
0
Локација
Nis .... Durlan Bronx
Ja nekako razmisljam ovako, ako im uvalimo prvi gol onda se uzdam u nas srpski inat ali zato ako gol primimo prvi i to u ranoj fazi utakmice onda ziv nisam kako cemo proci...
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Brate nismo mogli sutniti protiv azerbejzanskih kozojebaca na nasem stadionu a sad ocekujes da mi rubinu damo go.Mislim sve je to normalno da se nadamo ali sve sem naseg demoliranje ce za mene biti premija.
Koliko smo prejaki za JSL toliko smo smijesni u LE.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Bas tako, sve sem apsoltnog demoliranja ce biti uspeh. Zbog svog zdravlja i psihickog stanja se samo nadam da nece da nas demoliraju skroz ili (mozda jos gore) da nas pobede nekim golom u zadnjih 10ak minuta.

Mislim da su ovi NAJGORA moguca kombinacija po nas...Ruska skola fudbala- ne znam ni sam sta to znaci, ali mi njih nikada nismo bili u stanju da dobijemo normalno (i Partizan i reprezentacija). I na to se onda doda to sto imaju kvalitet za dve klase iznad naseg, jako dobre strance...I za kraj to sto su mudzahedini naostreni da nas natrpaju i po toj osnovi.
 

P3G

Početnik
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
80
Reaction score
2
Локација
Istoèna Tribina Hrama, Ulaz H
kakvo crno plasenje, tajte molim vas... fudbal je da se igra!
eno, pokazali u NS da mogu i ozbiljno da pristupe utakmici...
ajmo crno-beli.......
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Очекујем пораз и имам осећај да ћемо више најебати у Русији него у Милану. Јбг нервирање и потајно надање ће увек бити присутно. У ЛЕ очекујем још неки бод, а надам се да нам неће доћи главе и да ћемо све снаге усмерити ка освајању титуле.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top