Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Bruka nevidjena ko nama vodi klub, jos grdje sta svakim novim danom cine ugledu kluba. I posle neko ovde kaze da imamo obzira prema nekim teskim bolesnicima. Pa ako je neko bolestan, sto ne napusti funkciju i ne posveti se lecenju? Sta dozivesmo, da taksista u oblicju punoglavca sprovodi cenzuru. Sta li je sledece?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da treba da se smanji malo sa prozivkama Alberta Nadja !!! On je ipak bivsi kapiten,i jedan od retkih legendi kluba koji je javno podrzao Krstajica i Stanojevica !! I jedini je clan upravnog odbora koji je glasao za Krstajica..mislim da nije zasluzio prozivke,a jos manje vredjanja jednog djela foruma .

Evo prvog kandidata za vodene bojice :prekrsti

Mister Titanik je odavno pokazao da je đubre od čoveka. Setite se samo šta je pričao o Partizanu kada ga nisu hteli, a sada kad mu je Đura dao posao sve je u redu. Gnjida mala! Prodao je dušu za večeru.
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Ja se izvinjavam zbog pesimisticnih postova, da ne bude zabune apsolutno sam za odlazak Djure i nisam imao nikakvu namjeru za nekom sabotazom. Koliko vidim da je sa ovim Grantom djelimicno skrenuta paznja kako javnosti tako i na forumu sa bitnih stvari na rasprave kako tretirati Granta, ko je bolji Grant vs Sale i tako dalje ... Ne nasjedajte na tu igru !
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo prvog kandidata za vodene bojice :prekrsti

Mister Titanik je odavno pokazao da je đubre od čoveka. Setite se samo šta je pričao o Partizanu kada ga nisu hteli, a sada kad mu je Đura dao posao sve je u redu. Gnjida mala!
,


Imaju Židovi(viđu simbolike:D) jednu izreku koja kaže odprilike ovako " ako želiš da vidiš ko je kakv čovek daj mu vlast i pare u ruke".

U ovom našem slučaju seronja Nađ nije dobio ni vlast ni neke ozbiljne pare, dobio je MRVICE i postao podguzna muva , to o njegovim ljudskim kvalitetima dovoljno govori !
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Alberte, kao klinac si bio veliki Grobar,plakao si zbog Partizana, na žalost nisi uspeo da porasteš, da prvenstvano postaneš veliki čovek, nego si postao strašan kompleksaš i to posebno zbog tvog intelektualnog kapaciteta, pored toga što si znao da ćeš ostati zauvek nizak.

Ljubav prema Partizanu nije samo fiktivna ljubav prema grbu i insitiuciji, već i prema ljudima sa kojma si odrastao u klubu, sa kojima si mnogo puta delio dobro i zlo, a za šta ti na žalost nemaš kapacitet.

Izdao si svog kapitena iz mlađih kategorija, koji je doneo radost Grobarima kao retko koji trener i to si uradio zajedno sa najvećim šljamom koji je ikada defilovala u našem omiljenom klubu.
Izrastao si u toliku jadnu ljudsku kreaturu, da bi bilo najbolje da nikada nisi ni bio navijač Partizana.
U svakom slučaju, tvoji Grobari te čekaju već protiv Makabija u Pioniru, da te toplo pozdrave kako ti i dolikuje.

A što se tiče Avrama Granta, zaista nemam ništa lično protiv tog čoveka.Jednostavno sam ravnodušan kada ga vidim, samo što je u ovoj borbi na suprotnoj strani i zna se kako se onda ophodi sa protvnicima8čitaj neprijatelj).Dokle god sebe bude smatrao trenerom Partizana, imaće problema sa navijačima, naravno sve u granicama pristojnosti(izuzev ako ne da povoda za drugačije ophođenje).

Da je kojim slučajem čovek Italijan, bio bi naravno za sve nas na forumu žabar(što jeste uvreda za Italijane) i nikome ne bi smetalo, kao ni dosada kada je korišćen taj naziv.
Koliko je nekim ljudima ispran mozak, to je više nego strašno.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Mislim da treba da se smanji malo sa prozivkama Alberta Nadja !!! On je ipak bivsi kapiten,i jedan od retkih legendi kluba koji je javno podrzao Krstajica i Stanojevica !! I jedini je clan upravnog odbora koji je glasao za Krstajica..mislim da nije zasluzio prozivke,a jos manje vredjanja jednog djela foruma .

Ako hirurg spase hiljadu bolesnika, i onda sebi da za pravo da jednog pusti da umre, jeli to doktor? Ne sme to da uradi. Tako i ova kurvica, posrao se na sve sto je kao fudbaler u Partizanu radio. A na danasnjem kvazi predstavljanju ja udario etiketu na zekstra opredeljenju. I zato ne stavljaj ga u isti kos sa onim pravim partizanovcima koji to pokazuju u svakom momentu ko su i sta su na pravi nacin.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ја још не могу да верујем шта су нам урадили ови говнари из управе! Онакве Људине и Гробарчине отерали! А тек кад видим шта су нам довели, па ово је обичан Шкарт од тренера! Куд плови овај брод . . . . . . . . . . . . .
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нађ је веш исувише пута био на клацкалици, увек одлучивао на коју ће страну, а сви ми увек били у фазону ма он је наш, инсајдер, шпијун и остале глупости! Прича са њим је завршена и то је то! Лепо се сад заокружио цео УО па све са мутом да се тера напоље, нема више изузетака!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Mislim da nekima i dalje nisu jasne osnovne stvari svega ovoga sto se desava u FK Partizan:

-Kao prvo ovo je prvenstveno borba protiv uprave! Niko ovde ne bi rekao ni rec protiv Avrama Granta da nije u ovim okolnostima preuzeo Partizan.(dobro ja bih pricao da je kurton od trenera ali to nije bitno sada)

- I Stanojevic i Krstajic su mogli neke stvari da urade drugacije i da se ranije oglase, ali su prvi koji su skupili muda da otvoreno udju u rat protiv bagre iz uprave, i iz tog a i iz mnogih drugih razloga moraju da imaju bezrezervnu podrsku.

- Albert Nadj je pokazao da mu je sitan licni interes iznad Partizana. On i svako drugi iz uprave kluba ko se nije solidarisao sa Krstajicem i Stanojevicem nije na strani Partizana, i ne treba nikada vise ni da prismrdi Humskoj.

- Svi vi koji predlazete da Grant nije nista kriv i da treba da bude oslobodjen svih prozivki, budite sigurni da je dovoljna samo jedna pobeda od 3:0 pa da dosta navijaca sa kratkim pamcenjem odmah zaboravi na borbu protiv uprave.
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Braco, dajte link sa konferencije ali iz drugog ugla (kao sto neko rece malopre). Gledao sam samo na sportskoj centrali. Hvala Vam

p.s. ono sto sam uspeo da primetim je da je mutavi izgubio zivce, nikad ga ovako posranog nisam video do sada.

DO POBEDE!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
http://www.partizan.rs/25358-promovisan-avram-grant-novi-trener-partizana/

Stavljam ovaj link ne zbog toga da bi ste "uživali" u odvrantim facama na fotografijama (onaj burek i da ga na kolac stavljaš imao bi onaj odvratni kez :puke...poslednja fotka...govno julovsko), nego zato što je video-snimak dobar, imate krupne kadrove, da vidite kako mutavo govedo na pitanja reaguje sa debilnim izrazima lica...:puke a i da vidite kako je jevrejinu nezgodno u više momenata...kažem, obratite pažnju na krupne kadrove...a i zvuk je dobar, sve se jako dobro čuje, čak i pitanja novinara u daljini...

Mutavo govno čita ispod stola i ne ume da pročita...:puke

EDIT:
Najinteresantnije je od frejma 14:20...provalite kako je jevrejinu nezgodno, oseća da je "vruće" i da je pitanje novinara veoma "teško", čuje da se mutavo govno uzbudilo i zabranilo prevod ("sutra ćemo"...sutra ćeš ti govedo da zbrišeš kao najveća cava na ovom svetu!!!), hoće da mu se prevede o čemu se radi, gura rukom prevoditeljku...FIJASKO TOTALNI!!! Neka vala! A onda topalović uleće da spasi stvar...da spasi svoj odlazak u Dubai...:puke...kandiduj se topaloviću za portparola mutavog govna, ovo danas ti je veliki plus!!! :puke

Letećete brzo majku vam odvratnu jebem...
 
Последња измена:

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ja se izvinjavam zbog pesimisticnih postova, da ne bude zabune apsolutno sam za odlazak Djure i nisam imao nikakvu namjeru za nekom sabotazom. Koliko vidim da je sa ovim Grantom djelimicno skrenuta paznja kako javnosti tako i na forumu sa bitnih stvari na rasprave kako tretirati Granta, ko je bolji Grant vs Sale i tako dalje ... Ne nasjedajte na tu igru !

Pa naravno da je to njihov glavni cilj.
To smo i pricali ovde 100 puta, da ce biti price o jakom imenu za trenera, sponzoru, i 2-3 igracke bombe ako se secate.:wink:
Jok, dovesce Jesu(mislim na Jesica :D) da svi polude i zapale ih.
Ovako, Grant, ime, finale LS, Celzi, kurac palac, eto vam koska pa glodjite.

Poenta je da se ne zaboravi nikako sta je nas cilj.
A to je odlazak najgore uprave svih vremena i ostalih podguznih muva iz nelegalnog UO.
I za sada nista manje, nista vise.
A ko je bolji trener, ko kako treba da se zove politicki korektno, to je totalno nebitno u ovom momentu.

Ne smem ni da zamislim sta ce da se pise kad mutavi pusti buvu za koji dan da dolazi neki igrac iz Celzijevog podmlatka npr, ili tako neka nebuloza :D
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Nista se ne radi slucajno, ovakav rasplet je ocekivan i ponavlja se u svakoj firmi gde se Mutavi i ostali jahaci apokalipse pojave, zaduzuj i kradi dok sve ne propadne a onda uzmi u bescenje sve sto vredi. Da li Zidov prima 900.000. ili 400.000. jevreja najmane je bitno pa sve i da nam placaju jos toliko njemu nije ovde mesto jer imamo trenera. Mutavi ima sigurno zaledje iz drzavnog vrha cim moze ovako nesto da radi, a da se ne plasi posledica.
MUTAVI ODJEBI!!!
AVRAME FUCK OFF!!!


EDIT: Ja sam se pokidao kada je Mutavi rekao neka nam je svima srecno.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Je-Ne-A
Auuu brate sad pogledah one fotografije što si okačio link... Majku ti kakve su to spodobe kao iz "Porodice Adams" da su ih skupljali...
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Evo prvog kandidata za vodene bojice :prekrsti

Mister Titanik je odavno pokazao da je đubre od čoveka. Setite se samo šta je pričao o Partizanu kada ga nisu hteli, a sada kad mu je Đura dao posao sve je u redu. Gnjida mala! Prodao je dušu za večeru.


Nikada ga nisam gotivio, ni kada je bio igrac... To je vrsta ljudi koja gleda samo svoje dupe, a mogu ruku da stavim da ce kao kameleon nadziveti sve u klubu, prilagodice se taj kome god!! Kada smenimo Djuru, tada ce nastaviti sa pricom kako je ostao da bi se borio iznutra, mos misliti :puke

A njegova prica kako mu je Partizan uvek bio na prvom mestu.. Hmmm, kako da ne!! Kao sto rekoh i kao igrac je bio smrad; Uvek je izazivao neka sranja, kod Tumbe je pravio probleme, jer mu jelte ne odgovara odbrana u kojoj svako juri svog igraca... Ma ko si bre ti?? Ako ti trener Partizana (pogotovu Tumba) kaze da igras odbranu na jednoj nozi, ti klimnes glavom i ko te pita!! To je interes Partizana!!!

Minirao je svakog trenera, uvek mu je nesto smetalo, kada je odlazio, otisao je zbog ljudi koji su tu.. Cim su ga pozvali da se vrati, odjednom drugaa prica.. I kod Vermeza je nesto stalno minirao, a da ne pricam o tome kako nije hteo da igra beka u reprezentaciji, jer mos misliti, kako takav igrac i toliki ego da se stave u sluzbu tima!!

Jednom slina, uvek slina, obican iskompleksirani populista, koji je uspeo da proda pricu kako je veliki grobar, ma mozda i jeste, ali prijatelju dela, a ne reci.. Sve u svemu smrad!!!! :puke
 

Dr.Hofmann

Guest
Ali najogavnija mi je pojava ovaj zadrigli Jovičić,ako postoji nešto što bi bilo oličenje "janjojedca" to je upravo ova spodoba...


Čak mi je odvratniji i od Đurine pojave , koliko god to nekom bilo nerazumljivo:D
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Ako se pitate otkud Grant na utakmicama Partizana prosle godine i ove, doveo ga je BAJA PLAVI.
Isti tip koji zavrce usi Djuricu, i ko mu je doveo ovog trenera, verovatno i ovog "deckica konferansijea".

Ispitajte novinari AG sutra na prozivci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top