Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Steff - најновије активности

  • Steff reacted to milance032's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Proklet klub. Vrzino kolo zvano Super Liga. Ovo je bez Saldanje ipak bilo nemoguće dobiti. Prevelik fokus na sudije. Prevelik. Natrpaj...
  • Steff reacted to tribiani's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Šta reći? Na žalost, zaslužen poraz. Previše smo ovakvih utakmica odigrali u ovoj sezoni, da bi se nadali tituli. Duljaj sad ima...
  • Steff reacted to B & W's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jbg..lepo bilo dok je trajalo…titula i bez ovoga bila maltene nemoguca misija u ovoj ligi … Samo mi je zao sto ovako …kuci protiv ovih...
  • Steff reacted to ivanra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ubedljivo najteže utakmice su one posle derbija. Ekipa je emotivno i fizički sigurno potrošena, igrali smo 30 minuta sa igračem manje...
  • Jbmliga, sad je idealno vreme za udbaske poluinformacije. Ne mislim na naseg clana, nego na medije. Zamislite da je bilo interneta '92...
  • Steff reacted to NikolaPartizan's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ovo mi je bio jedan od dražih derbija u poslednje vreme. Nakon našeg vodećeg gola, ekstaza na zapadnoj tribini je bila ogromna, mogu...
  • Steff reacted to Čik's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne budimo cigani, udario je ramenom, iako se iz prvog ugla činilo da je ruka. Druga i jako bitna stvar što peder nije ni pogledao u VAR...
  • Steff reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Video sam snimak iz nekog ugla gde se jasno vidi da je loptu udario ramenom. Nije glava, ali nije ni ruka.
  • Steff reacted to Vanjor's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Dok ga je ova uprava placala, na sva zvona ju je branio od Grobara, kad je Vazura zavrnuo slavino odjednom pocela da mu ne valja uprava...
  • Steff reacted to Nemanja-950's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Prijatelju, ti si tamo u klubu, reci mi da li je tamo neko stvarno toliko nenormalan da ga ozbiljno dotiče i pogađa nešto što priča...
  • Steff reacted to Elric's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Preživeli smo derbi, i dalje smo prvi i to je trenutno najvažnije. Plašio sam se malo atmosfere koja se napravila pred derbi gde je...
  • Steff reacted to el mago's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    https://sportske-vesti.rs/miroslav-radoman-to-sto-je-uradio-partizan-je-klasican-spin/?fbclid=IwAR2GxuBj-RkTNBE8q7-Xiy9c5msQDiJM2vMX_8yUk...
  • Steff reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kad covek vidi stranca da pokusava da prevari na ovaj nacin jasno mu je da to radi po instrukcijama iz kluba.
  • Steff reacted to B & W's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Emisija :pregled kola Smradovi na areni izdvojili tri detalja,prvi potencijani penal nad ndjaeom(koji nema veze sa mozgom) drugi gol...
  • Ovo je krivica samo stručnog staba da budemo realni. Mi smo i prošle godine imali probleme s rezervnom četvorkom, i ove se ništa ne...
Top