Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Jbg..lepo bilo dok je trajalo…titula i bez ovoga bila maltene nemoguca misija u ovoj ligi …
Samo mi je zao sto ovako …kuci protiv ovih slepaca…zao mi je ovog tima i Duljaja..
Generalno smo lose odigrali,mi nemamo taj luksuz da nas sudija pogura,i to je to..nije problem ni poraz ,nego sto ovi drugi ne smeju nigde da izgube…
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
969
Reaction score
4.327
Локација
Nis
Ne vredi se nervirati. Ovo govno od drzave najavljuje titulu za kuchku cele sezone. Igru necu da komentarisem.....onaj ocigledan penal nad takijem je rekao sve. Mrzim sektasku smrdiju iz dna duse, jebem im sve....ah da, jebem sve i gmazuri za sve kradje i unistavanje svetinje zajedno sa sektaskim okupatorom.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Šta reći? Na žalost, zaslužen poraz. Previše smo ovakvih utakmica odigrali u ovoj sezoni, da bi se nadali tituli.

Duljaj sad ima snimak sa ove utakmice, pa može da prostudira kako se postavlja odbrana, kako se igra presing, kako se iznosi lopta, kako se bori za svoj tim. Naravno, mislim na igrače Napretka.

I da, to sam mislio od prvog dana kada sam ga gledao, to mislim i sada - Baždar nije igrač ni za Palilulac, a kamoli za Partizan.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Момцима наклон до пода. За све. Чак и за ову утакмицу вечерас. Јбг. Није хтела у гол.

Главу горе, и идемо даље!
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Smrdlja od komentatora konstatuje da smo ostali bez titule odmah nakon završetka utakmice.
Dobro je dečko, znamo mi gde, šta i protiv koga, ima još da se igra valjda...kakav slepac slepavi
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Катастрофална наша утакмица, колико погрешних, спорих, никаквих пасова. У скок игри не постојимо ни на једном дијелу терена, што је за рубрику вјеровали или не.
Стојковић да се запита шта игра.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Jebem ti bre zivot. Onom po telu vidi da se sportom bavio nije govno lopovsko sa pistaljkom dune mi u kur...
S druge strane Bazdar celu utakmicu druze izbacio bi ga posle 15.minuta
 
Top