Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Vučko

  1. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ništa ovo ne valja ljudi... Samo da nam naleti neko jači i mi smo gotovi. Ovo ni na šta ne liči. Ovo je negde u rangu pobede od 2:0 protiv Rila, na mišiće.
  2. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Najviše boli to što i pre Partizan nije imao preko pola tima, ali, onaj Partizan iz doba Apoela, Ludogoreca, Anderlehta bi ovaj današnji razmontirao 4:1. Pa vi vidite gde smo i šta smo.
  3. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ma šta će nama brazilski klinci, imamo mi Rumenigea, buahahahahah. E moj Partizane!
  4. FK Partizan 2020/21.

    Popišam ti se na ligu gde ne možeš da treniraš tim za evro kvalifikacije. A ako oteraju Natha, ja prestajem da pratim FK. A oterace ga.
  5. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ne znam kako je sa vama i šta mi se desilo, ali me više ništa ne dotiče. Za vreme Đure nisam mogao noćima pred utakmicu da spavam, niti posle poraza, prodaje igrača. Sad...
  6. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Šta ako ponište ovu godinu u svim sportovima i sledeće sezone reset? Boriš se za nešto i na kraju puj-pike, ne važi. Jednostavno, idu OI, nema se vremena za odlaganje i naknadno igranje... Kakvi smo baksuzi, da ponište sezonu u kojoj bismo se vratili u EL. :(
  7. Mlađe kategorije i KK Partizan

    Najjače je što današnja pobeda nije samo sadašnja pobeda, sama po sebi. Ovo nam osigurava i pobede u budućnosti koje se bez ove pobede ne bi desile, jer će u glavi momcima uvek ostati to da i kada gube toliko mnogo, mogu da ih stignu.
  8. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ljudi, da se ne lažemo, da nam je neko ponudio da delimo 12 miliona sa Romom i da uzmemo mi više od njih, za Sadika... Ne kada je došao, nego na sredini EL, svi bismo prihvatili. Plašim se da ga niko neće hteti, pa da se Roma zabrinula i dogvorila sa Napolijem kako bi Partizan platio skoro 2...
  9. KK Partizan 2019/2020

    Kakav ti je život. Trojka protiv Cedevite nas je unakazila i izbacila iz EL i uvela u mrak. Trojka protiv Cedevite će nam dati zalet i uvesti u EL i u svetlu budućnost. Šta ti je simbolika.
  10. KK Partizan 2019/2020

    Pozdrav ljudi, konačno se registrovah na forum. Da ne davim sa uvodnom porukom i predstavljanjem.. Samo želim da kažem da je nepotrebno stvarati tenziju, što na forumu, što oko igrača. Znam da Trinkijeri nema lošu nameru, ali ubija u pojam igrače, stalno priča kako loše igramo, kako ništa ne...
Top