Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Magelan
Precera ga vala. Nije bas sve toliko lose.
Ja sam nezadovoljan Bircevicem i Jankovicem. Ostali su mi ok.
Gordic je klasa, samo polako doci ce i on do izrazaja kada bude bilo najpotrebnije.

@djolehaubica
Moze :D
Samo da ne pitaju vise za link. Ako su nesposobni da ga sami nadju onda ne trebaju ni da gledaju utakmicu. Jer je vise postao mazohizam pred svaku utakmicu daj link, daj link, daj link. Ajd vise sa linkovima.
Nadji sam more.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.405
Reaction score
37.986
...или иде полако путем нејаког Чубрила.....?

Ne dirajte Čubrila, Rodni je jedan jedini, neponovljivi. :D

Nema mnogo šta da se pametuje, kada ne prelomiš utakmicu na vreme, upadneš u nepotreban problem. Videli smo to u četvrtak u fudbalu, ponovili smo večeras u košarci i na našu radost prošli nekažnjeno. Sledeći put verovatno neće biti tako i ne sumnjam da će se Trinkijeri detaljno pozabaviti time.

Naše je da nastavimo da podržavamo tim i da se radujemo svakoj sledećoj utakmici.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Jebote, ovoliko pobjeda vezali, još nismo izgubili, i opet pojedini upućuju oštrih kritika... Ljudi, dovoljno je da pogledate raspored, koliko su momci odigrali utakmica za vrlo kratko vrijeme, koliko su proveli u putu samo... Budite strpljivi. Šta li će tek biti kad dodje prvi poraz, očekujem drvlje i kamenje odje..
Prostora za napredak ima mnogo, ali vidi se želja i zalaganje, borili su se momci, mene brine Parahuski, ali ipak u njega vjerujem, znam da će da proradi, samo je loša forma u pitanju.
Složio bih se i sa Grobaranijem gore, nezadovoljan sam Birčevičem i Pejnersom, u njih baš i ne vjerujem kao u Parahuskog, mada ne toliko nezadovoljan jer sam znao od početka da njih dvojica nisu neka extra pojačanja, limitirani su igrači, ali šta je tu je, bar smo pogodili s ostalima.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Мени се он чинио одлично у дефанзиви, у првој четвртини конкретно, мислим.
Ако је таква ситуација, верујем да ће доћи то све на своје, јер квалитет, очигледно има, само је потребно времена, као и у сваком спорту.

Али, будући да сам потпуни кошаркашки лаик, и не могу да тврдим да је исправно. :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Trinkijeri kaže da smo odigrali očajno - car, uvek je iskren.
Ovde se napiše da smo odigrali očajno - samo pljujete i kritikujete.
Bilo je par dobrih minuta i moglo se ovo prelomiti ranije i otišlo bi na plus 20.
Ali generalno očajan meč, i da su ovi imali malo iskustva u poslednjoj četvrtini, dobili bi nas.
Trinkijeri je nešto pokušavao, eksperimentisao...
Nejasno je šta je bilo s Jaramazom i Zagorcem u nekim delovima meča kada su morali da igraju.
Nejasno je i da Pejdž jebeno nastavlja sa svojom nekonstantnošću u drugoj sezoni, a očekivalo se da konačno prođe taj period i da se može osloniti na njega.
Nadam se da je jasno šta sam pisao za Gordića i protagonizam.
Ima i dobrih stvari, generalno smo toliko kvalitetniji od ostalih aba ligaša, da možemo da dobijamo ovakve mečeve i kada smo očajni...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ljudi moji mi smo pored Super kupa odigrali 2 slovima DVE utakmice zvanične a ovde se kuka kao da je prošlo 2 meseca, jednu u EK jednu u ABA i obe pobedili. Četvrtak Mega, subota Primorska, nedelja Cedevita, utorak Venecija i zaključno sa ovom današnjom aba liga Igokea. Opet ponavljam po meni je dobro što se u ovom periodu mučimo i što kao takvi dobijamo utakmice. Iskreno se nadam da će u nekom trenutku Parahovski pronaći formu a može je pronaći jedino da sanira i da ima dosta treninga. Ali imamo takav raspored u kom prosto nema toliko vremena za treninge već samo putovanja, što po meni i nije tako loše već moramo to iskoristiti i što više utakmica pobediti da kad dođe period kad nećemo izlaziti iz Beograda odbranimo te gostujuće pobede.

Stojim i dalje iza onoga što sam rekao Gordić ima velikog iskustva u rešavanju utakmica ali takođe Trinkijeri njega mora obuzdati pre te izgubljene lopte Gordić je pogodio za tri, iznudio faul Cvetkovića, imao prodor u kom je asistirao Jankoviću u reketu posle kog je ovaj bio fauliran (e sad što ovaj nije pogodio bacanja je druga priča), pre asistencije Peinersa za Jankovića za tri poena je on prethodio tom napadu. Dakle ima uticaja velikog na igru e sad na Trinkiju je da njegov protagonizam saseče u korenu.

Za Radeta razumem zašto ga nije držao na parketu u odlučujućim momentima (promašio trojku i napravio faul u napadu na 1:50 do kraja), tako da mi je njegovo odsustvo logično ali ne razumem zašto Jaramaz nije bio na parketu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mi smo jedva dobili utakmicu u kojoj smo imali 52% šut za 3 poena. Dali 11 trojki.
U zadnjih nekoliko minuta ni jedan koš iz igre nismo mogli da damo a da nije trojka, i to još da te usere da Janković da jednu od dve.

Šta će da se desi kada nam šut za 3 bude bio 18% na primer??

Sad da li je Trinkjeri isprobavao pa na kraju kada je bilo najbitnije na terenu nije bio Jaramaz koji je definitivno bio najbolji nzm.
Ali mi moramo da imamo mnogo više napada za završnicu, a ne da zavisiš samo od trojke.

Dobro je što je pobeda.
Loše je što smo videli da smo bez Raše poprilično loša ekipa, koja jedva dobija i kad je kenja šut...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.369
Ljudi dosadni ste vise sa ovim link, link, link.
Imate sajt "partizan video materijal" tamo uvjek, ALI UVJEK, ima link za nase utakmice.

Naucite vise. Stvarno smara da svaki put pred utakmicu citamo po 5-6 postova o linkovima.
Ima ljudi koji nemaju fejs. Ako te smara ti ne citaj prosto.

Bravo za pobedu. Bitno da se pobedjuje i kad se lose igra.
A sad da gori arena.
 

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Pozdrav ljudi, konačno se registrovah na forum. Da ne davim sa uvodnom porukom i predstavljanjem..

Samo želim da kažem da je nepotrebno stvarati tenziju, što na forumu, što oko igrača. Znam da Trinkijeri nema lošu nameru, ali ubija u pojam igrače, stalno priča kako loše igramo, kako ništa ne valja. Umesto da im da motiv i da ih pohvali za 10 pobeda u dve nedelje bukvalno!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jos jedna losa utakmica, posebno u poslednjoj cetvrtini, ali smo nekako iscupali pobedu na kraju sto je i najbitnije. Kontrolisali smo mec tri cetvrtine, imali i 13 poena razlike ali na kraju tesko mucenje. Igrali smo bez Tomasa, mozda trenutno i najboljeg igraca uz svu onu njegovu energiju ali opet to ne treba da bude razlog sto smo toliko lose delovali u toj poslednjoj deonici... Ok imali smo bas mnogo utakmica za kratko vreme, putovanja itd. Opet, igrom ne mozemo biti zadovoljni ali toga je svestan i Trinki pa verujem da ce im to predociti i da cemo bolje izgledati vec u utorak kad nam dolazi Tofas.

Sto se tice igraca zadovoljili su Novica kapiten ( sve najbolje legendi za rodjendan ), Jaramaz ( konstantan iz meca u mec ), Volden ( mada brinu dva masena bacanja, za njega sam mislio da nema sanse da ih masi ) pa i Nikola Jankovic iako je naravio glupost onim faulom za tri poena sto je pravio / na srecu dva promasena/ ali nas na kraju nije kostalo medjutim isto tako jako bitna, ma najbitnija njegova trojka za odlazak na +4 (70:74) sto je i prelomilo utakmicu... Losije partije Gordica i Zagorca ( samo da ne ode opet u onaj los mod kao prosle sezone nakon dobrog pocetka ), opet ne bas primetni Parahovski i Pejners... Ali i dalje verujem da ce sve to vremenom uklopiti.

Opet na kraju, najbitnija je pobeda pred Tofas i jos jedno tesko gostovanje u ABA Primorskoj u sledecem kolu gde moramo mnogo bolje jer ni Tofas ni Primorska nimalo nisu naivni... Ipak, dobro je da pobedjujemo i kad ne igramo bas najbolje. Na kraju, pohvala za sve Partizanovce u Laktasima na odlicnoj "domacinskoj" atmosferi za Partizan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала

Standardno, Partizan se provukao. Dok bi zvezda iskustvom odnijela pobjedu iz Laktasa.
Jebem vam mater.

Treba sto vise ovakvih pobjeda i u kosarci i u fudbalu ne bi li barem jedno novinarsko govno crklo od muke.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
U Veneciji bez Zagorca, u Laktasima bez Thomasa. Trinkijeri pokusava da izgubi al ne ide. Sledeca bez Jaramaza? :D

Nije bilo lijepo, nije bilo bez drame ali se pise pobjeda. Igrat cemo jos mnogo takvih utakmica ove godine...

Republika Srpska je crno bela!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.405
Reaction score
37.986
...Treba sto vise ovakvih pobjeda i u kosarci i u fudbalu ne bi li barem jedno novinarsko govno crklo od muke.

Jedini je problem što nemamo mi toliko utakmica godišnje u celom SD koliko govana može da se nakoti. Danas svaka nepismena budala sa dijagnozom ima pristup internetu bez ikakve kontrole. Zato ja ništa i ne čitam od tih sranja i mnogo mi lakše.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
U cetvrtak umesto da damo 5 komada Astani, mi strepimo zadnjih 5 minuta za pobedu.
Sinoc umesto da se odlepimo na 20 poena u trecoj cetvrtini, mi na kraju branimo zadnji napad da bi izbegli produzetak.
Ode kilo zivaca za dva dana.

Ne mogu da se otmem utisku da ce ovo biti nasa sezona, ne zbog ovih uvodnih desetak pobeda, vec zbog toga sto je jednostavno doslo vreme da se trofeji vrate kuci.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Početak je sezone i nije trenutak za neke epohalne ocene, ali meni ovo ne sluti na dobro.
Prvo, ekipa nema nimalo Partizanskog dnk koji nas je krasio u dobra vremena. Da mi nije Novice i Zagorca iskreno bili bi mi negledljivi. Dovođenje još jednog stranca bi bilo katastrofalno.
Drugo, nisam siguran da se ova ekipa može uklopiti u TIM jer deluje sklepano. Ima tu individualnog kvaliteta ali sistem i tim nas vraćaju na stari kolosek.
Treće, Trinkijeri je sigurno učestvovao u odabiru igrača i zbog toga imam rezervu prema njemu tj smatram ga odgovornim za rezultat. Priča o nedostatku igrača domaćeg porekla pada u vodu ako Pejners i Parahuski zadrže ovaj nivo igre. Za Mozlija ima logike, verovatno je jeftin i premda ima košarkaško znanje Bože Djumića fizika ga spašava. Tomas je dobar, EL potencijal. Na stranu što nema pobednički duh i energiju, Birčević je 4. koja ne gradi i ne skače. Janković je bar to mogao. Nikola Janković je zadržan, čovek emmaši bacanja em na obruču ne može da izdrži kontakt, ne vidim tu potencijalnu korist kad bude gusto. Ova trojka je potez očajnika koji je sad prošao
Ostavljen Pejdž, dobija dosta prilika, ali nije to to, šta znam, ekipa ima snagu ali je divlja i nekompaktna. Gordić neukrotiv. Neke stvari koje Trinkijeri hoće su mi jasne, ali mi je mnogo toga čudno.

Videćemo šta će biti, voleo bih da grešim, biću na svakom meču, ali strah me je u ovom momentu.

Neverovatno. Zaista ne mogu da svarim ovakve komentare. Ovo čak i nije dobronamerna kritika ekipe. Da nema Novice i Radeta, bili bi ti negledljivi!? Partizan? Kakve su ovo procene nakon par mečeva!? Mozda sam ja ovde novi član, i možda još nemam autoritet i kredibilitet da iznesem ovakav komentar, ali moj zaključak nakon ovoga što si ispisao je jedino da si ti epohalno košarkaški nepismen.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Momak, smiri gas i izbroj do deset.
Da, gledljiv bi mi bio koliko i da pustim na tv da gledam košarkašku utakmicu italijanske ili izraelske lige. Moj ideal Partizana, makar i bez trofeja, su Tripković, Božić, Vesa Petrović, Radošević, Čubrilo, Berić, Gagi, Mačvan, Tepić, Veseli, Pavlović itd, a ne stranci upitnog kvaliteta koji su obukli naš dres i koji će bez rezerve da nas utuže ako bude prilike. Ostalo je njima mnogo dokazivanja da su za Partizan, posebno što su ljudi znali da kritikuju i one koje će istorija KKP uvek da pamti. Vilsone, T. Tomase, Robinsone itd neće. Nisam za vređanje bilo kog igrača kod nas, ali to ne znači da mora da mi se sviđa ili da se uklapa u moje (ili bilo čije tuđe) lično viđenje Partizana.
I potpuno je besmisleno da diskutuješ sa nekim tako što izvlačiš pojedine reči iz nečijeg posta bez veze sa ostalim navodima.
I na kraju, ovo je forum navijača Partizana, a ne stručni košarkaški sajt, pa se komentariše iz ugla navijača, a ne nekoga ko se time bavi. Međutim, po tvom pisanju mislim da ti nemaš godina života koliko ja imam godina na parketu, kako u registrovanim utakmicama, tako i nakon što sam prestao ozbiljno da igram košarku. I moj ti je savet da izbegavaš kvalifikacije ljudi sa kojima komuniciraš online jer nikad ne znaš koliko neko ima uživo odgledanih utakmica Partizana, putovanja, susreta, odricanja, suvenira, kolekcionarskih primeraka itd. Pozdrav.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top