Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Ljudi, da se ne lažemo, da nam je neko ponudio da delimo 12 miliona sa Romom i da uzmemo mi više od njih, za Sadika... Ne kada je došao, nego na sredini EL, svi bismo prihvatili.

Plašim se da ga niko neće hteti, pa da se Roma zabrinula i dogvorila sa Napolijem kako bi Partizan platio skoro 2 miliona. I posle će Napoli reći da su popunjeni na toj poziciji, ipak ne.

Škuletić, Mitrović, Tejgo, Kleo, Vukić, Dijara bi u ovoj sezoni do sada imali barem 50 golova. To potpisujem.

Prosto mi neverovatno da za ovog igrača neko daje toliki novac. Vest na nivou toga da je Totenhem za Miljkona nudio 15 miliona.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Samo mi nije jasno, AKO je stvarno istina da je postojala mogućnost da Sadika otkupimo u junu za tih 1.6 ili 1.7 m evra (koliko god) i da on tog trenutka postane 100% naš igrač, da se Roma ništa dalje ne pita, zbog čega mi sada poklanjamo Romi 10% od sledeće prodaje? Znači po novom dogovoru sa Romom, mi ćemo platiti istu tu cifru u junu (eto, novo je to što sad kao možemo otplatiti na rate!?? šta nas boli uvo za rate, kad imamo para od Pavlovića za isplatu odmah?), ali ćemo Romi dati još i 10% od sl. prodaje? Ko je ovde jebeno lud?

Po meni, ovaj novi ugovor je direktno protiv našeg PARTIZANA, samo to se može iz svega zaključiti.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Ljudi, da se ne lažemo, da nam je neko ponudio da delimo 12 miliona sa Romom i da uzmemo mi više od njih, za Sadika... Ne kada je došao, nego na sredini EL, svi bismo prihvatili.

Plašim se da ga niko neće hteti, pa da se Roma zabrinula i dogvorila sa Napolijem kako bi Partizan platio skoro 2 miliona. I posle će Napoli reći da su popunjeni na toj poziciji, ipak ne.

Škuletić, Mitrović, Tejgo, Kleo, Vukić, Dijara bi u ovoj sezoni do sada imali barem 50 golova. To potpisujem.

Prosto mi neverovatno da za ovog igrača neko daje toliki novac. Vest na nivou toga da je Totenhem za Miljkona nudio 15 miliona.
Ма милион голова би дао сваки од њих, овога ми крста.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
@BaX
Objašnjeno je da ako bi Roma odlučila da ga vrati nazad i sama proda (ne postupi po ugovoru o prodaju Partizanu), Partizan bi mogao da ih tuži i u najboljem slučaju dobije 1,6 mil. EUR.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ljudi, da se ne lažemo, da nam je neko ponudio da delimo 12 miliona sa Romom i da uzmemo mi više od njih, za Sadika... Ne kada je došao, nego na sredini EL, svi bismo prihvatili.

Plašim se da ga niko neće hteti, pa da se Roma zabrinula i dogvorila sa Napolijem kako bi Partizan platio skoro 2 miliona. I posle će Napoli reći da su popunjeni na toj poziciji, ipak ne.

Škuletić, Mitrović, Tejgo, Kleo, Vukić, Dijara bi u ovoj sezoni do sada imali barem 50 golova. To potpisujem.

Prosto mi neverovatno da za ovog igrača neko daje toliki novac. Vest na nivou toga da je Totenhem za Miljkona nudio 15 miliona.

Pozdrav ljudi, konačno se registrovah na forum. Da ne davim sa uvodnom porukom i predstavljanjem..

Samo želim da kažem da je nepotrebno stvarati tenziju, što na forumu, što oko igrača. Znam da Trinkijeri nema lošu nameru, ali ubija u pojam igrače, stalno priča kako loše igramo, kako ništa ne valja. Umesto da im da motiv i da ih pohvali za 10 pobeda u dve nedelje bukvalno!

Smrdiš
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Škuletić, Mitrović, Tejgo, Kleo, Vukić, Dijara bi u ovoj sezoni do sada imali barem 50 golova. To potpisujem.

Prosto mi neverovatno da za ovog igrača neko daje toliki novac. Vest na nivou toga da je Totenhem za Miljkona nudio 15 miliona.
Pa dali bi mnogo više golova od Sadika ali nemaju kapaciteta ni predispozicija da rade druge stvari koje Sadik radi korisne za ekipu. I pre ovog masovnog bacanja većeg dela foruma u nesvest na Sadika sam pisao da je nebrušeni dijamant koji uz sebe mora da ima krila sposobna da daju mnogo više nego što su davali kada smo kiksali. Znači tu nije kriv naš špic već klub što nije doveo rezervnog špica koji bi igrao drugo poluvreme i koji bi bio spreman kao džoker... Eto primera Firmina, koliko bi na njega išlo drvlja i kamenja ali on ima uz sebe mnogo veće golgetere ali on je dobar opet u nekim drugim stvari...

Na proleće će nadam se Bambi ići na klupu a Markec na teren i uz sada priviknutog Asana očekujem efikasnija krila. I naravno da dovedu Sadikovu zamenu.

Ako je Vučko cigan razumem odgovore Vojvode i Lazara, ako pak nije njihovi odgovori u najmanju ruku kvare pisanije.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ako slobodna procena i licni utisak lazu, merenja ne lazu

- Садик има фантастичне физичке перформансе. Трчи између 12 и 12,5 километара сваку утакмицу, има између 1.100 и 1.300 метара претчаних у високом интензитету и 400-450 метара у спринту. То је параметар премијерлигашког центарфора!
http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/91725/stojanovic-sadik-na-nivou-premijer-lige
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Samo mi nije jasno, AKO je stvarno istina da je postojala mogućnost da Sadika otkupimo u junu za tih 1.6 ili 1.7 m evra (koliko god) i da on tog trenutka postane 100% naš igrač, da se Roma ništa dalje ne pita, zbog čega mi sada poklanjamo Romi 10% od sledeće prodaje? Znači po novom dogovoru sa Romom, mi ćemo platiti istu tu cifru u junu (eto, novo je to što sad kao možemo otplatiti na rate!?? šta nas boli uvo za rate, kad imamo para od Pavlovića za isplatu odmah?), ali ćemo Romi dati još i 10% od sl. prodaje? Ko je ovde jebeno lud?

Po meni, ovaj novi ugovor je direktno protiv našeg PARTIZANA, samo to se može iz svega zaključiti.

Jednostavno, zato što hoće da ga prodaju sada, neće da čekaju. Ja sam ubijeđen da ona odlazi ove zime.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Ako stvarno prodaju Sadika već ove zime, a evidentna je namera da se ne dovodi niko, slobodno mogu da prodaju i Stojketa i ostale golmane
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Deluje da je Gebels masinerija potkovana znanjem starog udbasa vucelica, inace direktora nacionalne televizije u najmracnijem periodu ove drzave u proslom veku, potpomognuta pravnim znanjem debelog gej profesora, koji je sam po sebi jedna od najvecih sramota ovog kluba, smislila pricu da ako Sadik ostane do juna, Roma se pravi luda i povlaci Sadika nazad bez obzira na klauzulu u ugovoru, pa mi tada posle silnih razvlacenja po sudovima dobijamo maksimalno 1,6 miliona eura.
A posto oni misle o dobrobiti kluba, napravice varijantu da prodam Sadika vec sada i podelimo novce sa Romom.

I Gebels licno bi im pozavideo na ovom spinu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.636
Локација
Zemun
Samo mi nije jasno, AKO je stvarno istina da je postojala mogućnost da Sadika otkupimo u junu za tih 1.6 ili 1.7 m evra (koliko god) i da on tog trenutka postane 100% naš igrač, da se Roma ništa dalje ne pita, zbog čega mi sada poklanjamo Romi 10% od sledeće prodaje? Znači po novom dogovoru sa Romom, mi ćemo platiti istu tu cifru u junu (eto, novo je to što sad kao možemo otplatiti na rate!?? šta nas boli uvo za rate, kad imamo para od Pavlovića za isplatu odmah?), ali ćemo Romi dati još i 10% od sl. prodaje? Ko je ovde jebeno lud?

Po meni, ovaj novi ugovor je direktno protiv našeg PARTIZANA, samo to se može iz svega zaključiti.
Ja te ne bih castio epitetima kao kolega iznad...
Elem, ako mislis da je ugovor stetan po FK, podnesi krivicnu prijavu protiv odgovornih lica i podeli je ovde na forumu.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Da se ne desi kao sa Škuleticem kada su ga prodali na kraju prelaznog roka, pa nije bilo vremena da se dovede adekvatna zamena. Mislim da je to bilo prve godine vladavine ove uprave (prvi mesec vlasti), a da je trener bio Nikolic ako se nesto ne varam, cinimi se da tada i Lazovicu nije produzen ugovor . Nek me neko ispravi ako gresim.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Naravno da možemo, ako to što zahtevamo stoji u ugovoru. Zašto ih onda potpisujemo?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
A jbg, ajmo malo ozbiljnosti. Pa ne misliš valjda da mi možemo Romi da kažemo e, sad morate (bilo šta), čak i da smo 3 mil. posto u pravu. Treba to posle isterati...

Oni su isto i ciganima uradili, a iza njih stoji država!

Ciganima su prodali debila sa silnim procentima u ugovoru.

Ko poveruje u bilo šta što izađe iz usta ovih akrepa iz uprave FKP trebalo bi da preispita svoje shvatanje realnosti.

Jebem ti život, kad navijači Partizana doživljavaju onog što je isti muftija ISIL-a kojega kranom tovare u pikap dok ga hapse, kao nekog jebenog profesionalca koji čuva Klub...

Ne bi me čudilo da mu vučela završava tajne noćne posete domovima za nezbrinutu decu gde mu neki Zed nabija bejzbolku u bulju, a on citira Tacita, pa onda izmišlja nebuloze kao ovu oko Rome koja može da prekrši ugovor, uzme Sadika nazad, a Partizanu plati 1,6 M odštete.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da se ne desi kao sa Škuleticem kada su ga prodali na kraju prelaznog roka, pa nije bilo vremena da se dovede adekvatna zamena. Mislim da je to bilo prve godine vladavine ove uprave (prvi mesec vlasti), a da je trener bio Nikolic ako se nesto ne varam, cinimi se da tada i Lazovicu nije produzen ugovor . Nek me neko ispravi ako gresim.

Tada su nas sjebali i prodali Škuleta, otišao i Lazović a Nikolića smenili. Nadam se da se ne desi scenario Asano i Sadik prodati uz neku muljažu a Milošević ode sam jer su mu doveli nekog polovnjaka iz kurve2.

Tog februara ova uprava je za mene postala pokojna i od tada koristim svaku priliku da im se serem u usta.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.339
Reaction score
11.065
Локација
underground
Svako ko je pratio raspravu sa Vuleticem na tviteru moze da skonta da tih 10 posto nisu cista posla,s tim da on to(indirektno) brani,da je to "uobicajeno" u danasnjem svetu.Nece on otici sad,ali me ne bi cudilo da je sad sve dogovoreno vec za juni.Ta prica da je nama Roma mogla ne znam sta,je prica za malu decu,pa ako je mogla tad,koja ti je onda garancija da ne bi mogla sad,posle ovog novog sporazuma?
 
Последња измена:

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ja te ne bih castio epitetima kao kolega iznad...
Elem, ako mislis da je ugovor stetan po FK, podnesi krivicnu prijavu protiv odgovornih lica i podeli je ovde na forumu.
Kojim epitetima, koji kolega?
Najnormalnije sam pitao u čemu je poenta, objasnio sam i zbog čega. Tintin je odgovorio i to je to, teraj dalje.

Naravno da mislim da je štetno za Partizan sve ono što se uradi na njegovu štetu, da bi pojedinci (čitaj VVV) kupovali tompuse i karte za razne egzotike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top