Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ZORO

  1. ZORO

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iako sam sebi rekao da nikada vise necu ovde pisati moram na ovo da se osvrnem. U prvom poluvremenu u 3 napada za redom je isao pik na Kaminskog, sva tri puta je izasao. Prvi put lose i njegov kos. Drugi put izlazi ok a igrac koji je trebao da preuzme(mislim Andjusic) je zakasnio. Treci put je...
  2. ZORO

    FK Partizan 2023/24

    https://volimpartizan.rs/gledajte-direktno-fudbal-partizan-mladost-18h30min-linkovi-za-prenos-utakmice-157446/
  3. ZORO

    KK Partizan - transferi

    A u Blicu naslov: Bomba, Ledej slucajno otkrio ko dolazi na mesto pleja. Ja majmun se nalozim, kliknem a ono... nemam sumnje da će biti sjajan igrač i da će ga treneri uklopiti u tim - istakao je Ledej, koji je tako priznao da će Partizan uskoro dovesti plejmejkera, kao i da će u pitanju biti...
  4. ZORO

    Uprava i marketing

    Svako ko sebe smatra Grobarom a glasao je za sns nije nista bolji od govana iz rupe pocrkali dabogda
  5. ZORO

    FK Partizan 2022/23.

    Zato sto je to nadimak njegovog caleta
  6. ZORO

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Javio mi drug iz saveza
  7. ZORO

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zeljko se isto nesto ne oseca dobro ali je negativan bio na testiranju
  8. ZORO

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Danas bez Avrama, pozitivan danas na testiranju
  9. ZORO

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kakav merak piti Grobovacu svejedno kod ukusa na ispracaju godine koja u KKP menja mnogo toga
  10. ZORO

    Liga konferencija 2021/22.

    Da li danas moze u tiketlajnu da se uzmu karte? Na sajtu stoji do srede, na tel se ne javljaju
  11. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Glupo je da me nazivas ciganinom a da ne znas ni ko sam ni nista. Da li je u pravu Stanoje ili Suma zabole me bas, mene interesuje Partizan i njegovi rezultati. Ako su dobri teraj dalje, ako nisu zna se. Jbt, posle skoro 35 godina na stadionu me neko nazove ciganinom. Sve najbolje majstore...
  12. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Ne da bih mu oprostio nego bi ga u kurac ljubio.
  13. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Kakve teorije zavere ovde, izgleda vreme i istok da se deli na pola. Kenjamo 100 strana o Sumi i Stanoju, nema vise izgleda veze sto umiruca drolja radi sta hoce. Skinite se vise sa kurca (pardon dame) obojici, usmerite bes i nezadovoljstvo ka govnima koji su nas doveli do ovde. Ili bar neka...
  14. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Jebes mi sve, kakvi smo mi ovde tacno sve ovo i zasluzujemo
  15. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Lutkica se udala za velikog Grobara, covek je na svakoj utakmici, naravno istok.
Top