Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
A u Blicu naslov: Bomba, Ledej slucajno otkrio ko dolazi na mesto pleja.
Ja majmun se nalozim, kliknem a ono...
nemam sumnje da će biti sjajan igrač i da će ga treneri uklopiti u tim - istakao je Ledej, koji je tako priznao da će Partizan uskoro dovesti plejmejkera, kao i da će u pitanju biti odličan igrač.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Jedan mali apdejt, verovali ili ne, od sada ćemo konkretne informacije koje se tiču dolazaka ili odlazaka imati iz Meridijan sporta, tamo je krenuo da radi Đorđe Matić.
Ponavljam, što se tiče neke pouzdanosti...

Meridijan je potvrdio Dozira, e sad nije potpisan tekst tako da je pitanje da li su njegove informacije ili Meridijanova lupetaranja. U svakom slucaju videcemo.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A u Blicu naslov: Bomba, Ledej slucajno otkrio ko dolazi na mesto pleja.
Ja majmun se nalozim, kliknem a ono...
nemam sumnje da će biti sjajan igrač i da će ga treneri uklopiti u tim - istakao je Ledej, koji je tako priznao da će Partizan uskoro dovesti plejmejkera, kao i da će u pitanju biti odličan igrač.

Ovo je vrh :buhaha nivo onog debilnog "vica" kad se pokvari autobus i od putnika se javi jedan i kaze znam ja šta je: nešto se pokvarilo.

Na sta se svelo novinarstvo, i ne prestaje da tone, sve zarad nekog klika više.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top