Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.828
Локација
Где год ОН да игра!!!
Читам данас разне портале, друштвене мреже. Колико се само цигани баве Жељком и колико га мрзе да је то озбиљно њихово колективно лудило и болест. Они буквално не могу да се помире с чињеницом што није њихов него је наш и што је тај човек већи од читавог њиховог клуба, историје, играча...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.809
Локација
beograd
Ti očigledno ne mozes da skapiras da je čovek postavio sliku +/- i pitao da vidimo koliko je poena primio Partizan preko Kaminskog. Na osnovu te slike sam napravio parodiju i naveo da je Kaminski bio bolji od Pantera sinoć. Samo sto nisam ni u najludjim snovima mogao da pomislim da ljudi stvarno to misle...
Kosarku nisam izmislio ja, čak ni vodjenje statistike, ali znam da Djordjevic, Danilovic nisu znali koliko je sa njima ekipa u plusu ili minusu.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
162
Reaction score
502
Локација
Ruma
Ako je za utehu, gornji deo tabele je makar po brojkama dosta lakše dostižan nego prošle godine. Pre su se maltene od starta odcepili Real, Barsa, Monako i Olimpijakos. Ove samo prvi odskaču, ali svakako nas čeka težak posao, jer sada mnogo više klubova figurira za prvih 10 mesta i ima svi da grizu. Biće "iznenadjenja" svako kolo, većina pobeda ne samo kod nas, nego i kod drugih je izvojevana na malu razliku, tako da proćiće oni koji imaju najspremnije pojedince koji lome utakmice. Hvala bogu imamo takve, ali nema tu nikakvih garancija. Sve u svemu biće zanimljivo, da mi je neko pričao pre par godina da ću da se pošteno nadam nekoj ozbiljnoj košarci, slatko bi mu se nasmejao. Treba uživati dok traje, a nadam se da će da potraje.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
512
Reaction score
3.242
Локација
Nis
Читам данас разне портале, друштвене мреже. Колико се само цигани баве Жељком и колико га мрзе да је то озбиљно њихово колективно лудило и болест. Они буквално не могу да се помире с чињеницом што није њихов него је наш и што је тај човек већи од читавог њиховог клуба, историје, играча...
Oni bi ga najurili posle recimo slicnog nekog ispadanja kao onog naseg od Burse,godinu dana ne bi tamo sastavio_Oni sebe smatraju svakog oktobra buducim prvacima Evrope i svega i ako imas u decembru 4 poraza u Aba i imao si jos 3-4 na startu EL to je sut karta,bio Fil Dzekson ili Obradovic nebitno
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.744
Reaction score
22.841
Локација
Beograd
Jesi umislio da si izmislio košarku, jer si dao sebi slobodu da nešto proglasiš najglupljim parametrom. Pre toga izdvajajući samo minus faze Kaminskog, bez osvrta na plus delovanje istog.
To se prijatelju zove licemerje ili slepilo.
Pritom, da budemo načisto, ni jedan igrač nije zaslužio prelaznu ocenu sinoć, ni jedan.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.809
Локација
beograd
Osvrnuo sam se ja na dobre poteze Kaminskog sinoc. Napisao sam da je skolovao Lazica na niskom postu 3 puta. Cak je i bacanja gadjao 100%. Nema sta u garbidz tajmu je bio najbolji nas igrač. Ako je tebi to dovoljno da zamaskira skandalozih minut i po u 1/4 gde je digao arenu na noge i stavio tačku na utakmicu, onda ok.
Jedino se mogu sloziti da nije jedini krivac, ali necu ni prećutati na gluposti kako bi bilo egal da su svi igrali kao Kaminski.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.744
Reaction score
22.841
Локација
Beograd
Nešto ti matematika ne šljaka prijatelju, a polako za njom ide i logika. Ko je bio tu kada su išli na -21, Kaminski ili neko drugi?
Garbage time veliš? Pa kako onda ti isti parametri ne vrede za Pantera npr, zar nije i on gotovo najveći broj svojih poena dao u tom istom periodu?
Ako ti nije jasno, pogledaj prošli post pod licemerje i slepilo.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.809
Локација
beograd
Posto ovo nikud ne vodi, pogledaj i ti post pod nerazumevanje ovog sporta i idemo dalje.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Osvrnuo sam se ja na dobre poteze Kaminskog sinoc. Napisao sam da je skolovao Lazica na niskom postu 3 puta. Cak je i bacanja gadjao 100%. Nema sta u garbidz tajmu je bio najbolji nas igrač. Ako je tebi to dovoljno da zamaskira skandalozih minut i po u 1/4 gde je digao arenu na noge i stavio tačku na utakmicu, onda ok.
Jedino se mogu sloziti da nije jedini krivac, ali necu ni prećutati na gluposti kako bi bilo egal da su svi igrali kao Kaminski.

Dosao si u situaciju da imas otvoren sut za -6 na 3 minuta do kraja, to da je uslo to je potpuno otvorena utakmica, a u tu poziciju smo dosli u dobroj, mozda i najvecoj meri zbog Kaminskog. Sama cinjenica da smo dosli u taj neki poluaktivan polozaj govori da bas i nije bio u pitanju garbidz tajm. Jeste, odigrao je lose tih prvih minut i po, ali isto tako je Panter na primer u dobrom delu meca, pogotovo u prvom poluvremenu, potpuno privatizovao ekipu i ubio bilo kakav protok u napadu. Svakako su obojica bili medju najboljima/najmanje losima juce, sto vise govori o ostatku ekipe nego o njima dvojici, da su ostali bili na njihovom nivou ne bi bilo 16 razlike nego recimo 6.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.508
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Igrom slučaja nekada članovi citiraju članove koji su mi na ignor listi pa se zapanjim količinom gluposti koja se ovde prosipa koje nisam ni svestan.
Neću da ulazim u raspravu ali čisto da neko ne pomisli da su neke stvari istina:

Kod mene nema podele na mlade i starije igrače, već na dobre i loše. Kada je neko dobar, onda se uzme statistika i kaže: Kad je Trifunović bio na terenu, sa njim smo imali +25, sa Avramovićem +24. Onda se vidi ko je imao minus i šta se dešavalo na terenu za vreme koje je proveo na parketu. Ne zavisi to od mene, već samo od njih.”
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.744
Reaction score
22.841
Локација
Beograd
Posto ovo nikud ne vodi, pogledaj i ti post pod nerazumevanje ovog sporta i idemo dalje.
Za razliku od tebe sam nekad šutnuo loptu na koš, ali to ovde nije bitno, pošto imaš kokošije slepilo kad je određeni igrač(trener, najiskrenije se i ovde bojim da ne ubaciš Stanoja u priču) i guraš bez obzira na sve svoju priču, a proglasio si se i Voždom igre kako eto ti razumeš, ali jadni neki ostali mi ne kapiramo.
Odgovori na pitanje, ko je bio u igri kad su garavi pravili +21.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.809
Локација
beograd
Eto, opet si ti ubacio Stanoja u pricu a ne ja. Neka udje u zapisnik. To sto si ti sutnuo na kos je ozbiljan argument. Igrao sam i ja kosarku, pa naidjemo na ekipu koju nabijemo 50 razlike, ali eto i oni su šutirali na kos.
Na tvoje pitanje sam vec odgovorio, samo što očigledno ne razumes,pa se mora pojasniti. Utakmica je bila gotova kada je gilespi digao na noge 25 hiljada majmuna kucanjem u facu x2 nezainteresovanog Kaminskog. To je ubilo ekipu, pa sve da si i ti iz najboljih dana bio na terenu, kurva bi otisla na +21.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
367
Reaction score
2.455
Локација
Pozega
Kaminski ima mnogo nedostataka i to je valjda svima jasno. Ali on je igrač Partizana i daje svoj maksimum u svakom trenutku koji provede na terenu. Od mene on i svi ovi momci imaju punu podršku dok nose sveti dres. A o tim taktičkim stvarima u našem klubu bar ima ko da brine. Nego niko nije prokomentarisao odnos izvedenih slobodnih bacanja u 3/4 kada smo probali da se vratimo. Nemojte biti naivni ni glupi, jedan Partizan imamo. Jednom su nam generala oterali i dočekali smo jedva živi Željka. Novu šansu nećemo imati, pamet u glavu. Svakoga dana samo ga voleti još više.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Eto, opet si ti ubacio Stanoja u pricu a ne ja. Neka udje u zapisnik. To sto si ti sutnuo na kos je ozbiljan argument. Igrao sam i ja kosarku, pa naidjemo na ekipu koju nabijemo 50 razlike, ali eto i oni su šutirali na kos.
Na tvoje pitanje sam vec odgovorio, samo što očigledno ne razumes,pa se mora pojasniti. Utakmica je bila gotova kada je gilespi digao na noge 25 hiljada majmuna kucanjem u facu x2 nezainteresovanog Kaminskog. To je ubilo ekipu, pa sve da si i ti iz najboljih dana bio na terenu, kurva bi otisla na +21.
Iako sam sebi rekao da nikada vise necu ovde pisati moram na ovo da se osvrnem. U prvom poluvremenu u 3 napada za redom je isao pik na Kaminskog, sva tri puta je izasao. Prvi put lose i njegov kos. Drugi put izlazi ok a igrac koji je trebao da preuzme(mislim Andjusic) je zakasnio. Treci put je isto ok izasao, bio je sut za 3 koji je promasen i skok u napadu koji nikako Kaminski sa linije za 3 nije mogao da pokupi.
Toliko o poznavanju kosarke.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.809
Локација
beograd
Ovo sto si napisao je tvoja projekcija. Pogledaj jos jednom, pa se ispravi posto si sve omasio. Verujem nenamerno.
Ako ste primetili, ovde nikada niko nije osporio napad Kaminskog, koji je vise nego pristojan, ali ste zapanjujuće agresivni kada je njegova defanziva u pitanju. Verovatno je i vama jasno koliko je defanzivno supalj, ali treba po svaku cenu odbraniti neodbranjivo.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Nisam htio juče ništa da komentarišem jer sam bio pod jakim emocijama poslije utakmice. Savjetovao bih i ostalima da probaju, biće mnogo lepša i zdravija komunikacija na forumu.

Odigrali smo baš lošu utakmicu i cijela ekipa zaslužuje kritiku. Ono što je najbitnije i što bih ponovo da naglasim je da nismo izgubili sve šanse za plasman u plej-of, kao što nismo ni obezbjedili ranije poslije serije pobjeda. Isto tako ni jedan novi igrač nije još uvijek promašaj, kao što nije bio ni pogodak ranije. Duga je sezona i ima još mnogo da se igra. Računi će da se svode na kraju.

Mnogi zaboravljaju da je Žocova košarka veoma zahtjevna i nije lako ostvariti njegove zamisli. Ove sezone imamo mnogo novih igrača od kojih su neki stigli nedavno. Potrebno je mnogo treninga i uigravanja da bi se to sve uklopilo. Vidjeli smo kako je to izgledalo prošle sezone. To ne znači da će isto biti i ove, ali s obzirom koga imamo na klupi, ja vjerujemo da hoće. I nemojte zaboraviti da se mnogo stvari mora poklopiti da bi se ostvario veliki rezultat.

Tu dolazimo do naših velikih očekivanja. Ponovo su mnogi očekivali da ćemo da se prošetamo i poderemo limene bez problema. Zaboravljamo gdje i protiv koga igramo i da to uopšte nije lako i u situacijama kada imaju daleko lošiji tim. I, kao i uvijek, poslije nerealnih očekivanja često dolazi veliko razočaranje i, nerijetko, pljuvačina.

Povrh svega, imamo dosta igrača kojima je ovo bila prva utakmica pred njihovim navijačima u našem dresu. Atmosfera je sigurno uticala na njih i to treba uzeti u obzir.

Vidim da se dosta kritikuje Smajli. Slažem se, odigrao je baš lošu utakmicu, ali mi se čini da stalno igra kroz neku povredu i da je nije sto posto spreman. Uvijek je tu da pomogne i uvijek daje sve od sebe. Mislim da zaslužuje našu podršku, pogotovo u ovom trenutku, poslije ovakve utakmice.

Izvinjavam se na na "tepihu". Skoro nikad ne pišem ovoliko, ali mi se danas "otvorilo". :D
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ajmo opet, do večeras možda skapiraš koliko si sam sebe demantovao u jednom upisu.
Ali reče čovek čist pred Bogom, najgluplja moguća statistička kategorija, kao da si sam izmislio ovu igru, pa jbt...
Znaci, Zeljko je kriv jer je uvodio Smajlija? On je imao -22. Ok. Da Smajli nije igrao mi biamo dobili cetiri razlike. Jel to logika? Posto Kaminski nije imao problem sa faulovima, po tvojoj logici je iskljucivo Zoc kriv za poraz, jer je samo trebao da zalepi Alena za klupu i sve bi bilo ok.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
341
Reaction score
1.777
Локација
Панчево
Znaci, Zeljko je kriv jer je uvodio Smajlija? On je imao -22. Ok. Da Smajli nije igrao mi biamo dobili cetiri razlike. Jel to logika? Posto Kaminski nije imao problem sa faulovima, po tvojoj logici je iskljucivo Zoc kriv za poraz, jer je samo trebao da zalepi Alena za klupu i sve bi bilo ok.
Koje ti projekcije imaš, strašno. Bukvalno nigde čovek to nije rekao. Nakon svih tvojih mlaćenja ovde, defetizama i svega, ti u ovom trenutku biraš nekog na koga ćeš da se ostrviš, jer ti je povređena sujeta? Sa kojim pravom? Ti si poznavalac ove igre, ovog sporta, šta? Nemoj samo da mi kažeš kako treniraš, ili kako si trenirao, ili kako si, ne daj bože, trener.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Znaci, Zeljko je kriv jer je uvodio Smajlija? On je imao -22. Ok. Da Smajli nije igrao mi biamo dobili cetiri razlike. Jel to logika? Posto Kaminski nije imao problem sa faulovima, po tvojoj logici je iskljucivo Zoc kriv za poraz, jer je samo trebao da zalepi Alena za klupu i sve bi bilo ok.
Sad vec krecete da provocirate ozbiljno... Ovo su klasicni sns spinovi i ciganske provokacije...
 
Top