Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од zorz

  1. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Svaki potez uprave od prekida prosle sezone pa na ovamo je pogresan. Ovo sto sada imamo su rezultati...nisam pesimista samo sam realan, medjutim sumnjam da ova uprava hoce i ume da okrene tok ove sezone.
  2. KK Partizan - sezona 2013/14

    ...Vesterman...cestitke i Vestermanu. Ne smemo ga zaboraviti i znam da necemo...tkdj cestitke i za Bertansa iako nije igrao, deo je tima Sto se tice top 16 faze i ekipa koje dolazemogu slobodno da kazem da sam zadovoljan.Ekipe sa kojima ne mozemo da igramo ima svega 2 tj jedna manje nego u...
  3. KK Partizan - sezona 2013/14

    Da rezimiram nakon prespavanje noci. Odlicno smo odigrali, sigurno iznenadjujuce dobro. Malo je onih koji su ovo ocekivali jer nije bilo realno. Medjutim nas KK je jos jednom pokazao da ga nikada ne treba otpisivati. Ako je cena ove pobede poraz protiv Solnoka u ABA ligi, bas mi je drago da smo...
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kk Partizan ce sam odlucivati o svojoj sudbini. Nanter gubi obe i mi protiv CSKA imamo mec loptu. Bice tesko to stoji ali zapece se iz 'petine zile' :) Protiv Fenera ne ocekujem nista, mnogo je vaznije da Budivelnik dobije Nantera. Ma koliko na prvi pogled njima ne treba sigurno da ce u...
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ume solnok da se raspuca...medjutim ako udjemo ozbiljno u utakmicu ne bi trebalo da bude problema...ocekujem pobedu jednocifrenom razlikom
  6. FK Partizan - sezona 2013/14

    Rezime: polusezona za zaborav u svakom smislu. Igra naseg Partizana nije postojala, ista govna idalje u upravi, na klupi trener koji hoce ali ne zna...jedno veliko ali veliko nista, da se tako izrazim...sve u svemu na nuli smo da tako kazem...u drugi deo sezone ulazimo nadam se sa novom upravom...
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    Mnogo bi dobra fora bila da dobijemo...2/3 Srbije bi crklo(namerno sam napisao crklo a ne umrlo :))
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Cestitke momcima na pobedi. Sta je steta a sta ne znamo svi, za prolivenim mlekom ne vredi zaliti. Sanse jesu male ali siguran da se momci i strucni stab nece predati. Pokusacemo do kraja da nacinimo iznenadjenje a rezultati Nantera ce nam nadam se ici na ruku. Maksimalno do kraja. Srecno Partizane
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    Da li je ugovor na duze ili samo na ovu sezonu? Ako je na duze odusevljen sam, ako je do kraja sezone samo sam srecan. Mislim da je ovaj dolazak itekako pametan potez uprkos cinjenici da je Milenko u strmoglavom padu, ako gledamo igracki.
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    prekinite da sirite optimizam navlacite nam losu karmu...samo pesimizam! :)
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kada premotam film na neke ranije sezone...od kakvih ekipa smo sve uspevali da gubimo, veceras valja ne ocekivati nista...ako dodje pobeda dosla je ako ne, nista nikom Moje misljenje je da ako ne prodjemo u 16, to nece biti zbog eventualnog poraza veceras...vec zbog poraza od Budivelnika u...
  12. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ovakve izjave maksimalno ignorisati...nalupavanje gluposti KK Partizan je ove sezone jako lepo selektiran sobzirom na okolnosti. Zreliji za godinu, pojacani u skladu sa mogucnostima pa sta hoce pojedinci? Ima igraca koji kostaju 400-500k ali mi para za to nemamo. Promasaji? Partizan mora da...
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    Bilo bi dobro ko god da je da dodje danas da bi u cetvrtak igrao protiv barse pa koliko izvuce na svezinu...
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Vi jos uvek niste culi? Oni sinoc nisu dobili jedva vec su igrali koliko im je potrebno. Kazu da nisu zapinjali :) Da filozofiram necu ali cu ponoviti sta sam rekao sinoc: Dule ove dobija laganije nego prosle godine
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Apsolutno se slazen sa ovim. Dule ovo pere lagano. Ojadjeni, osakaceni, bez prvog pleja, bez Muslija, sa Kinzijem koji sve vreme ima otezano kretanje mi smo igrali egal! Ovo Dule pere lakse nego prosle godine. Zivi bili pa videli Cestitke ekipi, za mene su veceras pokazali ko je novi/stari...
Top