Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Milkol, da je postojao zajednicki interes svih strana, pre svega mislim tu na Miska, mogao je Tepic da se uglavi i na pocetku sezone i da ima 15-20min po utakmici i verovatno bi sada bili u mnogo boljoj situaciji. Ovako vadimo izgorelo kestenje iz vatre, Tepic izgubio skoro pola sezone, mi sebe doveli u jako tesku situaciju za prolaz dalje. Podrzavam dolazak Tepica i sada, ali da je bilo malo vise sluha moglo je ovo ranije da se realizuje. Nasu stranu u slucaju Tepic uopste ne krivim, da se razumemo.
Ako je ugovor do kraja sezone, onda treba onom zalizanom kretenu pljunuti u facu i odjebati ga, posto je onda ocigledno da nas jebe kako stigne. Da se ne lazemo, Tepica do kraja sezone mozemo samo delimicno da rehabilitujemo, tj da za nas bude odlican, ali u bilo kom drugom klubu bi nastavio po starom, tako da mislim da mu treba duzi oporavak, a posto mi sl. godine ostajemo bez Dragana i nama bi on odlicno dosao, posto cisto sumnjam da cemo dovesti bilo kog od talenata iz Mege.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
za sirenje rotacije i pomoc BB, DM, TK skroz dobro pojacanje...s njim nam spoljna linija cokijevaca nece dati poen, i pre sezone sam mastao o ovakvoj odbrani. uz jos jednog pleja koji ce valjda doci to je dosta da se sve odradi na nivou.
jedino ce mi trebati vremena da se opet naviknem na poradjanje i kamenje...prosle i ove sezone se navikoh na potentnu spoljnu liniju.
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Jel Tepa ima pravo da igra EL naredna 3 meca ili mora da ceka top16 ?
Nastupao je za drugi tim u prvoj fazi pa zato pitam.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Ljudi tepa je kod nas igrao pleja sto ce verovatno ponovo da radi... ne vidim ja tu da ce doci novi plej ako izuzmemo novaka...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Čekaj prvo Simke da vidimo zvaničnu potvrdu :D.

Ali ima tu svega. PRvo keš koji je dobio u Litvaniji je sigurno mnogo veći. Drugo. Kažem ti da bi teško mogao da očekuje tih 15 20 min, a sve i da jeste ne bi se on vraćao zbog toga, jer bez obzira na sve što je pokazao preko ipak je on Tepić...

Ima tu svega. Moje mišljenje je da se ušlo u rizik sa ovakvom rotacijom i da je to greška, ali za Tepu ne verujem da su pogrešili, jer da su mogli da se dogovore došao bi on. Ipak je on Duletov miljenik i dobar momak i PREveliki radnik.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Da li je ugovor na duze ili samo na ovu sezonu?

Ako je na duze odusevljen sam, ako je do kraja sezone samo sam srecan. Mislim da je ovaj dolazak itekako pametan potez uprkos cinjenici da je Milenko u strmoglavom padu, ako gledamo igracki.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.322
Reaction score
34.733
Локација
vaginamandibularia
lagaću ako kažem da se radujem povratku Tepića. Nikad ga nisam simpatisao, ali koliko para, toliko i muzike
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Sad kad tosa i dule dovedu i novaka i zajebu sve pa uopste i ne dodje crnja plej nego neki centar :D

Tepic ce biti sjajno pojacanje...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.562
Reaction score
931
Ja zadovoljan,ne bas ono u fulu,ali zadovoljan. Radije sam bio za camugu ubicu,nego za Milenka,al sta je tu je...
Covek zna sistem,posvecen je i to mu je jedna veeellllikaaaa prednost,e sad sto ce pola hale da pizdi kad uvati da rola loptu to je druga stvar :D

Milenko legendo sve ih iskidaj,ne daj se dusmanima
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ствар је једноставна, ако тријумвират мисли да нам је Миленко неопходан и реалан домет, само да му пожелимо добродошлицу.

Знам да су се појединци надали ''јачем'' појачању, али...

Добродошао кући. :D:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Vratio se definitivno, nema pravo nastupa u EL, osim u drugom krugu. Ali za ABA i ostalo moze, dobrodosao nazad na mesto zlocina.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Vidim 200 ljudi gleda ovaj deo znao sam da je nešto :D Koliko nama malo treba oko KK da budemo srećni. Dobrodošao Milenko nazad...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Ово не може да шкоди, добродошао Миленко!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Igrač sa košarkaškom inteligencijom i malim mudima. Nikad ga nisam posebno cenio, verovatno zbog nedovoljnog poznavanja košarke. Očekivao sam kvalitetnije rešenje ali novac je presudio. Najveći problem vidim u tome što on nije šuter i od njega se ne mogu očekivati neki značajni poeni. Pre svega je dobro što će Bogdan moći malo da odmori. Dobrodošao.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Долазак Миленка схватам као решавање кадровских проблема играчем који не закера, не треба му ништа објашњавати и има фамилијаран однос према клубу који никада и ни под каквим околностима неће бити доведен у питање.
У том смислу тешко да постоји боље решење.
Што се квалитета тиче несумњиво да постоји боље, али да смо ми миљеници бољих околности, не би сада ни писали ове редове.
У сваком случају једино што из овог трансфера може испасти јесте јачи Партизан и бољи Миленко.
А кад је већ тако, добро дошао својој кући!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
643
Reaction score
303
Локација
Crna Gora
Fenomenalna vijest!
Dobrodošao kući!:D: Ovo je bila neminovnost prije ili kasnije, ne sumnjam da će uslijediti prava rehabilitacija. I naravno da će biti značajno pojačanje, kakav ćemo samo imati triling bekova Dragan, Bogdan, Milenko :šal
Pojačanje koje zadovoljava sve ljudske, a po meni i igračke kvalitete :partizan_fan:
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Mogu samo da mu pozelim dobrodoslicu.:ziveli
Inace delim misljenje sa Ensom i Peksijem.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ja sam zadovoljan, jos vise bi bio kad bi bio malo duzi ugovor od 6 mjeseci.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Drugi igrac dolazi posle epiloga sa top 16. Ukoliko se desi da se ne plasiramo moguce da dolazi domaci igrac, ukoliko odemo u top 16 onda mozda dodje Voren ili neki amer koji je bio na skeneru ovih dana...

Meni je Tepic super ako Bogdan ostane na 1 a Tepic podeli minute sa Kinsijem i DM...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top