Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Ето, дође коначно и тај дан, да ми, који се не либимо да мрднемо гузицу из фотеље, можемо да уживо одгледамо Партизан, на једном, оближњем, гостовању...

Додуше, када си уживо на утакмици у сликовитом амбијенту једног од београдских брда, немаш прилику да хладне главе пратиш и анализираш поновљени снимак, али зато можеш да псујеш судију, док те ветар хлади с оне стране одакле дува...с ове друге, дође ти, као мало топлије...
Свако зашто, има своје зато - неко рече да је овај судија на неки начин ,,наш,, - како ли би тек судио да није?! :eek:

Добро је испало, узесмо бодове, узесмо незваничну титулу јесењег шампиона...
Питам се шта ли је то са осталим клубовима наше лиге, када смо ми и даље први, и поред катастрофално склепаног тима?

Да, кажем катастрофално, јер смо сви то тврдили током целе полусезоне, па и сад уз славље, :ziveli , паметније је да мислимо о будућности, него да се задовољавамо овим што сад имамо...

Али, све смо то већ претресали стотинама пута, дај Боже да се нешто промени на боље, хвала двојици данашњих капитена на свему што су учинили за Партизан!!!

:respect :respect :respect
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Trojica glavnih sudija palo zbog toga sto su ostetili Partizan:

- Nis, 4 zuta kartona za Bulatovica, drugi dosudjen u 89, umesto u 30.min
- Napredak na JNA, nedosudjen penal nad Kojicem
- Donji Srem, nedosudjen penal zbog igranja rukom u 16 m

Priznajem da nas je sudija gurao protiv NP i Vozdovca.

I ko je tu ostecen?

Sramota sta se pise na forumu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.161
E nista mi gore nego kad se Partizan i Zvezda zale na sudjenje...dajte ljudi uozbiljite se... pa sta da rade ostale ekipe ako se mi zalimo na sudjenje i brojimo nedosudjene kartone
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Vracamo se omiljenoj disciplini na forumu juznatribina.net.
Pitas konkretno, a odgovor je u domenu umetnicke slobode, subjektivnog dozivljaja i poziva na... kako bese... okasionese, inspiracije i ostale kategorije vezane za trenera, ekipu, sudije i okruzenje.
Vise, vise toga treba ovde.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.488
Локација
Žrnov
......za razliku od nekih Grobarčina koje su se izljubile sa Milijašem i drugim bogaljima i pre i posle utakmice, za svaki kontakt pružli ruku i reči izvinjenja, a posle utakmice i cugali piće zajedno!

Pa dobro, eto vi ste u pravu, ovi nisu, ne Grobarčine, nego ni Grobarčići, već su pičkice, a Vova :)puke) je simbol Grobarstva....

Jel' sad OK?

Vuk je krš trener, spasili smo se što će da ode, jedino je bez veze što ga nismo mi navijači oterali..... nego nam se eto preCednik tol'ko trudio, uložio silne novce, a on mu tako vratio.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ zaro
Brzo si napustio tezu o sudijskom guranju FK Partizan.
Razumem te, tesko je boriti se sa cinjenicama. U redu je.
U medjuvremenu si zaboravio ko je postavio tezu za Volkova.
Ja sam samo napisao da jeste igrao derbi.
I da je cudno sto nije igrao danas.

sad mozes da nastavis da trazis nekog sa kim bi se macevao nocas.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
А sada je kraj bilo kakve rasprave o tome ko je prodao a ko nije!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ zaro

pa kazem ti, nastavljas svetu forumsku tradiciju koja je je ove polusezone bila in.
Neko to ovde skolski zove zamenom teza, ja to zovem verbalnim i intelektualnim kukaviclukom najgore vrste.
primer:
iskaz 1:partizan su u ovoj polusezoni gurale i sudije.
Odgovor: netacno, Partizan je vise ostecen. Trojica sudija su nepobitno dobili najnize ocene i pauzirali su jer su direktno svojim odlukama ostetili nas klub zbog cega je i izgubljeno nekoliko bodova. na jednoj sigurno, a vrlo moguce na dve sudija je ostetiio Partizanove protivnike. Partizan je vise ostecen nego sto su mu sudije pomagale.
iskaz 2: da, ali sudije generalno pomazu Partizanu i jos nekom klubu. ne treba traziti uzroke gubitka bodova u sudijama...

Vise, vise ovoga treba na forumu...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.161
Opet ne razumem sta je zamena teza?

Pa nijedan nas sudija nije ostetio koliko je samo ostecen novi pazar u beogradu...

I sve da je tako kao sto ti kazes,sramota je da se klub kao sto je Partizan vadi na sudijske greske a igra protiv timova ciji igraci nemaju ni za kiflu
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Rezime: polusezona za zaborav u svakom smislu. Igra naseg Partizana nije postojala, ista govna idalje u upravi, na klupi trener koji hoce ali ne zna...jedno veliko ali veliko nista, da se tako izrazim...sve u svemu na nuli smo da tako kazem...u drugi deo sezone ulazimo nadam se sa novom upravom i novim trenerom
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.337
Reaction score
2.792
Pokazalo se da od njega nema koristi ni u napadu tako da mogu slobodno reci da je pruzio mozda 20% od onoga sto smo od njega ocekivali. A bogami ocekivali smo puno ovdje na forumu ,ja nemam amneziju.

Očekivao se srpski Bejl. Sećamo se svi Škendije i njegovih "prodora". Kasnije smo, ipak, shvatili da je Škendija sranje ekipa.

Ništa nemam protiv njega, ali je tako, jbg.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@zorz Nemoj tako prijatelju, to se kod nas u klubu zove pozitivna nula :D

Bitno je samo da smo mi u plusu, i ovako raspali bez desnog beka, bez špica, sa jednim štoperom, izbubili derbi, izgubili od Vojvodine. Biće prejeben drugi deo sezone, čuvena ciganska sudijska proleća, nemamo Stojketa, par teških gostovanja. Valjda ćemo do kraja godine već znati da li se agonija nastavlja ili ćemo taj drugi deo da čekamo sa malim osmehom...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Cestitke na jesenjoj tituli i da dobijemo poklon za novu godinu.

Sto se tice same utakmice, svaka cast danas pogotovo Kapitenu (danas igrao kao preporodjen, covjek istrci kontru, pa se onda kasnije vrati da spasava gol, jest da nije prvi put, ali se uvijek iznova cudim kako on moze a kako ostali mladji mogu da gledaju a nije ih sramota),

Stojketu (HVALA MAJSTORE za sve),

Brasancu, Luki ali i Markovicu. Danas je bio prilicno dobar. Makar po mom sudu. Presjekao ona dva ubacivanja u nas sesnaesterac, uvijek izbijao loptu pri odbrani prekida.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jedva sam čekao da dodjem na forum, sa vama podelim radost zbog osvajanja jesenje titule. Da pročitam redove slavlja, olakšanja, sreće. Da podelim sa vama žaljenje zbog odlaska po meni najboljeg golmana koji je branio u klubu, od kad ga ja pratim. Da čestitam momcima i Vuku. Da jednostavno uživam.
A onda pročitam par postova i izduvam se kao balon."Dežurni pljuvači"? Zar mora tako? Zar ne možemo da bar večeras uživamo? E moji grobari...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Pex

Cemu brate da se radujemo??? Gledam kako proslavljaju ovo a pre par meseci su nas Jermeni i Bugari hranili k....cem ! Voja Stankovic slavi? Ostojic slavi?
Juce nas spartak oducio od fudbala i izbacio iz borbe za trofej?!

Vuku, Kapitenu, Stojketu, Jojicu i malom Andriji svaka cast!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
A brate, kakvi god da smo, prvi smo. Iskuliraš na jedno veče neslaganje sa neistomišljenicima, naš je klub jesenji prvak! Čemu gloženje - ko je za, i ko je protiv Vuka, bar večeras? Neće nam biti sutra bolje, ali daj jebem mu mater, jedno veče da se malo radujemo. Sutra ćemo o Vuku i ostalima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top