Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ako stvarno dolazi, da je pametan, da trazi vece pare nego sto je imao prosle sezone, kada nas vec svi cerupaju i kada placamo obestecenja raznim anonimusima , sto je on gori. Plus da naplati onakav rastanak.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ne znam sta da mislim... zbog nacina na koji je oteran, zbog toga sto je nas brat, zbog prevelikog broja stranaca nije najgora opcija... nece da pravi razliku ali znamo sta da ocekujemo i moze da siri i igra manje vise pristojnu odbranu... jbm li ga, ovo je samo moje lajicko misljenje...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ovo je ganfer neki ako se ne varam, stalno vredja nase igrace. Ne znam zasto nije trajno banovan.
Ako neko ima razlicito misljenje odmah ovde ide na stub srama. Fokus je bio na konstituciji recenice, nisam nikog ni branio ni kritikovao.Uostalom ako se procita pazljivo, mozda se razumije. Samo sam jednom rekao za Gordica nesto, zbog one kurcobolje u finisu poluvremna. Mozda sam kritikovao, ali nije da nije bilo povoda.
I ne treba ban, ja cu se sam banovati, ako na forumu ne moze da se iznese razlicito misljenje.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ako neko ima razlicito misljenje odmah ovde ide na stub srama. Fokus je bio na konstituciji recenice, nisam nikog ni branio ni kritikovao.Uostalom ako se procita pazljivo, mozda se razumije. Samo sam jednom rekao za Gordica nesto, zbog one kurcobolje u finisu poluvremna. Mozda sam kritikovao, ali nije da nije bilo povoda.
I ne treba ban, ja cu se sam banovati, ako na forumu ne moze da se iznese razlicito misljenje.
Kaznjen je Tomic, nastavite sa normalnom komunikacijom..
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Bircevic djeluje kao ok lik i uprava se prema njemu ponijela veoma nekorektano. Toliko.

S druge strane, njegov doprinos je mizeran. Losa odbrana, izgubljene lopte, faulovi u napadu i slab skok su sinonimi za njega. A iznad svega je njegova kosarkaska neinteligencija.

Ova uprava ce ga vjerovatno vratiti jer losi potezi za njih nisu slucajnost. Moguce je i da se slihtaju navijacima zato sto su neki burno odreagovali na Bircino otpustanje. jbt kao sa smo crveni krst.
Sto se tice poredjenja sa SJ, to je == korist za tim. Najbolje je kada su na klupi. Opasnost je sto ce Birca zbog njegovog mirnog karaktera cesce dobijati sansu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Mislim da gresi svako ko misli da mi sa ovom upravom mozemo da dovedemo nesto bolje od Birce... i da je toliko los u odbrani i skoku Andeja ga ne bi dovodio sigurno... i ponavljam mislim da je on trenutno sigurno bolja opcija od jos jednog amera anonimusa... a sto se tice potedjenja sa SJ, slika sve govori koliko je ==
 

Прилози

  • E306DA3D-D461-4C61-89C3-B8757413048B.jpeg
    E306DA3D-D461-4C61-89C3-B8757413048B.jpeg
    435,3 KB · Прегледа: 90

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
@rus
Ova uprava nece da dovede pojacanja i dovodi Bircevica samo da bi mogli reci 'pojacanje'.
Slazem se ja da je on bio i reprezentativac i Trinkijeri je imao zamisli sa njim, ali njegove partije u nasem dresu su bile ocajne. Ne sjecam, osim Gagica, neinteligetnijeg Partizanovog igraca. Cilj uprave je da kazu: "Evo doveli smo grobara a igrao je i za Srbiju i sada budite zahvalni".

Opet podjela Ameri - nasi. Za mene postoji samo kosarkasko drzavljanstvo i ako se dobro sjecam, u timu mozemo imati najvise sest nesrbijanskih igraca. Mozli je vec nas i ako on uzme nase drzavljanstvo, mozemo dovesti jos stranaca.
A ako mora biti rodjen ovde, onda pretresti KLS i Srpsku ligu i potpisati nekoga na 5 godina.

A slika je uzasna. SJ je zvanicno nas igrac. To dobro znam jer poslednji poeni koje je on proizveo bili su moji poeni kod administratora (s razlogom :) )
Isto tako mozes staviti i Vujanica u njihovom dresu i Dangubica u nasem i pitati nekog debila koji ti je drazi.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
@zmajski
Poredjenje sa Vujanicem i Dangubicem ti i nije bas, broj stranaca vazi samo za kls, tim sa sedam amera po meni nije Partizan, takodje SJ i Dangubic nisu smeli ikada da budi dovedeni u Partizan jer kada su mogli da biraju - izabrali su FMP... ako nam vec ne daju da dovedemo pojacanje, bolje Birca jer svi nasi klinci iz KLS koji valjaju su u miskovoj ergeli ili kod legende u fmp.
i agree to disagree
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Birča
Bolje ništa nego išta.

Šalim se, Borča pocepaj, napadamo sveee
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne znam šta mi je smešnije, partizanovci koji šalju pare ostoji da nam dovede jojo Birču za pojačanje ili Birča mučeni koji nema gde pa se vraća pod ostojin kaput posle svega
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Pa zar nama drzava ne daje i sakom i kapom?! :eek:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Meni licno, Partizanovci koji su podrzavali limara na pocetku sezone u fazonu satro debeli zabar ustasa hoce parking mesto i izdaje partizan... tada je sve krenulo nizbrdo a sada nije ni vazno koga dovodimo jer je limar svoj zadatak ispunio... uzimanje baba lige ili euro kupa ove sezone je u domenu sci fi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top