Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Eto je l' vidite da nije Ostoja kriv, on je lepo svojim insajderima sa Instagrama najavio pojačanje: "Dolazi nam igrač iz agencije Vaserman, veliki je prijatelj sa Gosom, a igra kao Ertel". Krivica je njihova što su oni shvatili da Vesterman, Gos i Ertel figuriraju kao moguća pojačanja, a ne da je to zapravo jedan sasvim drugi igrač, koji ima povezanosti sa nabrojanima.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Onaj Kenny Goins nas je zapratio na instagramu. Zna li možda neko popušta li Kolosos? :icon-biggrin:
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Mene ne zanima da li nas igrac amer, turcin ili srbin. Jedino mjerodavno je koliko dugo su vezani ugovorom.
Nisam siguran, ali mi imamo samo cetiri nasa igraca (Jare, Mozli, Trifunovic i Zagorac) i to su oni koji su i sledece godine tu. Ovo je problem na kom treba poraditi i vezati igrace visegodisnjim ugovorom.
Kako neko dobro primjeti, djeluje kao da eksperimentisemo sa dovodjenjima i ako se ispostavi pogodak - onda ugovor. Istina je da je i Bo dosao iz trece turske lige pa dominirao.
Jedino sto je tuzno je predaja nakon 1/3 sezone.

Svaka cast srpskim talentima Petrusev, Simonovic Jr, itd. ali oni su vec izabrali svoj put. Dvopotezni i komercijalni. Igraj za sendvic i napravi sebi dobru prezentaciju u kvaziklubu. Ako si bas dobar, ides u NBA ili Spaniju. Ako ne, onda Italija, Rusija, Turska i nakon nekoliko godina dolazis u Partizan, ako imas mozga.
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Idemo.Samo guraj crncuge,a nasu decu salji na pozajmice ili ih zakucaj za klupu.Nije ni cudo sto nas u kosarci biju velesile poput Svajcarske,Estonije,Austrije...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo je problem na kom treba poraditi i vezati igrace visegodisnjim ugovorom.
poput SJ?
Ne treba više nikom nuditi višegodišnje ugovore sem ako je mlad i talentovan, to su ugovori koji idu ja preko pola miliona i preopterećuju budžet i jako je teško izaći iz njih.
Istina je da je i Bo dosao iz trece turske lige pa dominirao.
Opet ne znam odakle vam ove stvari, Bo je bio 10i strelac turske, igrao po te sezone sa Mersinom i pre dolaska kod nas mu je propao ugovor ako se ne varam s Fenerom...
I na kraju jako je bitan broj stranaca, pre svega amerikanaca i igrača van ovog govornog područja, inače nas ništa ne deli od nekog luidvisburga.
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.655
Локација
vaginamandibularia
S druge strane ako ne potpises visegodisnji ugovor desi ti se volden

Tako da sta god uradio sjebo si se
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Скупио сам храбрости да одгледам филм. Лијепо је сјећати ти се тих времена, проживјети све. Али сво вријеме кунеш и пљујеш оне коју су уништили клуб, који су уништили трибину, буквално плачеш када видимо шта је Партизан данас. Тринкијери нам је вратио на тренутак сан да можемо се вратити на тај пут, а онда болно буђење. Партизан је изгубио индетитет, су рушили сви а то подржавале "легенде" попут Пековића. Данас се показује само реална слика клуба, да није реална не било ликова попут Остоје у клуб. Није битно одакле играчи долазе није битан клуб, битно је да осјете шта је Партизан, шта значи тај клуб. Ни Бо, ни Јан, ни Робертс, ни Жо, ни Лео нису долази из великих клубава, али осјетили клуб како треба. Да би могле здраве промјене у клубу, први корак је управо да ми навијачи будемо оно што смо били. Надам се бољим временима, а до тада остаје нам мазохизам.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jedino što je ostalo od tog kluba u koji su dolazi Jan, Žo, Leo, Bo, je samo ime, a kako se ciganizacija Partizana postepeno sprovodi već godinama, i to ime ćemo lepiti uz neku Mladost, Megu...

Jebem im sve napredno, i onima koji ih slede, nebitno da li zato što jedu besplatan sendvič ili zato što su glupi kao kurac.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Idemo.Samo guraj crncuge,a nasu decu salji na pozajmice ili ih zakucaj za klupu.Nije ni cudo sto nas u kosarci biju velesile poput Svajcarske,Estonije,Austrije...
A ovo se odnosi samo i isključivo na KKP?! I nije te sramota da tako nešto napišeš?! I mi, sad po tebi, ispadosmo glavni, jedini i isključivi krivac za "vrhunske" rezultate reprezentacije u kojoj, zahvaljujući sekti i njenim satelitima i satrapima, imamo minornu i mizernu ulogu?! Daj, bre, jbt...:banghead:
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Idemo.Samo guraj crncuge,a nasu decu salji na pozajmice ili ih zakucaj za klupu.Nije ni cudo sto nas u kosarci biju velesile poput Svajcarske,Estonije,Austrije...
Prijatelju malo si pogresio. U nasem Partizanu ne igraju crncuge nego kosarkasi, nasi kosarkasi. Brat Mozli, Rasa, Pejdzic sve su to crno bela braca dok se bore i postuju nas Partizan. A za te probleme u vezi tih velesila obrati se na drugu adresu iz svima dobro poznatih razloga.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Visegodisnji ugovori su ono na cemu je Partizan pravio ranije uspjehe. To pogotovo vazi za juniore, ali do njih je sada tesko doci pored kosarkaskih lovaca na glave (citaj menadzere). Igraci 22-26 god. su sasvim dobra ulaganja. SJ i Gordic veteran su velike greske, dok su Mozlijeve i Jariceve 3 godine odlicna rjesenja.
Ne vidim kako mi za ovo nemamo budzet. Prvo, sav taj novac se ne isplacuje odjednom nego kroz plate. Zatim tu je mogucnost da ga prodas ako imas dobru ponudu. Nisam siguran, ali trziste kaze ako nesto kupis na nekoliko godina onda te to godisnje izadje jeftinije nego da svaku godinu kupujes.
Pored toga, igraci ce se duze zadrzavati, napredovati i postajati ponosni clanovi institucije.

Naravno, sve ovo vazi samo onda kada imas dobre procjene kao sto je to imao Dule. jbg, istina je to ako zamjenis Duleta, cijela racunica propada. Nazalost, blato u kom se Srbija nalazi mora se nalijepiti i nas klub.

edit: @ZM ne vrijedi trositi energiju na provokacije. sifra "a nasu decu" mi je veoma poznata :)
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
S obzirom da sam i Miku avansno "branio" pa se nije baš pokazao, mada... sad ne bih se upustao u takve pohode ali..
Sad je momak igrač Partizana i treba da bude dočekan adekvatno i da mu se pruži podrška kao i svakom drugom. Mislim da je njegova nesreća i u tome što su nas zavarali sa navodnim dovođenjem Gossa pa kao jbg ajde ovaj. Ni Tori Tomasa nismo ovako negativno dočekivali.
Jedan tekst na američkim portalima govori o Perkinsu kao o jednom od najpodcenjenijih igrača. Da ima pas i pregled ima, da je tanak fizički jeste.Ostaje nam da ga vidimo na delu u našoj ekipi.
Generalno savršen igrač ne postoji. Sklapanje tima, sakrivanje pojedinačnih mana a koršćenje kvaliteta je cela nauka.
Da je Dule biti lako tad bi Dule bio svako.
Srećno mu bilo kod nas i nama s njim.
 
  • Like
Reactions: BaX

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Prošlo vreme za edit izvinjavam se za vezane postove
Ovde ga upoređju sa Stepom i Santanđelom
Površno i čista statistika al eto.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top