Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije realno ocekivati da se odrekne ogromnog novca da bi vodio Partizan, ali je svojim autoritetom mogao za tri dana rastjerati ovu bagru i skupiti ljude koji ce preuzeti klub. A nije da nije imao vremena...
Ako bas nema kad, sigurno ima vremena da u nekom intervjuu spomene da je sramota ovo sto se radi Partizanu.

On je covjek koji bukvalno za tri dana moze potpuno promijeniti stanje u klubu, al mu puca kurac.
Naravno, nije on jedini, bar legendi sa bolom u kurcu imamo koliko hoces, ali ga zbog autoriteta koji ima smatram najodgovornijim za sve sto se desava u klubu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ne mora da bude trener Partizana, ali je svojim autoritetom mogao za tri dana skupiti ljude koji ce preuzeti klub i rastjerati ovu bagru. A nije da nije imao vremena...
Ako bas nema kad, sigurno ima vremena da u nekom intervjuu spomene da je sramota ovo sto se radi Partizanu.

On je covjek koji bukvalno za tri dana moze potpuno ptomijeniti stanje u klubu, al mu puca kurac.
Naravno, nije on jedini, bar legendi sa bolom u kurcu imamo koliko hoces, ali zbog autoriteta koji ima ga smatram najodgovornijim za sve sto se desava u klubu.
Ti to ozbiljno?! Pored zivog vodje, usrecitelja romuljaga?! Imali smo malu sansu kada su se pokacili bata i pudlica ali nas sjeba korona... shatili su svoju gresku i desila se ova sezona
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Nije realno ocekivati da se odrekne ogromnog novca da bi vodio Partizan, ali je svojim autoritetom mogao za tri dana rastjerati ovu bagru i skupiti ljude koji ce preuzeti klub. A nije da nije imao vremena...
Ako bas nema kad, sigurno ima vremena da u nekom intervjuu spomene da je sramota ovo sto se radi Partizanu.

On je covjek koji bukvalno za tri dana moze potpuno promijeniti stanje u klubu, al mu puca kurac.
Naravno, nije on jedini, bar legendi sa bolom u kurcu imamo koliko hoces, ali ga zbog autoriteta koji ima smatram najodgovornijim za sve sto se desava u klubu.

Sramotan post.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma kakvo spašavanje kad i među nama ima toliko govana, pa dovoljno bi bilo da Žoca provuče informer, telegraf, sarapa i marić dovuku kojekakve stručnjake i eto ga novi psički bolesnik sa sve proverenim informacijama.

Zaboraviće se Huventud preko noći, kao što su se zaboravile Duletove sezone i gašenje cigana, neko će zaboraviti zato što je glup, a neko zato što će imati interes, tj. biće "zaveden".
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Idemo Grobari !!! Samo pun gas!!!! Dolazi Zoc !!! Napadamo Evroligu, ma sta napadamo osvajamo sve :D
Samo populizam,demagogija zadnja, makreting full kampanja, nikako drugacije, podilazenje sirokim masama !!!
Ostavljaj Matica , kleci za neki dinar, i moli da ti neko od igraca uopste i dodje
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Nije realno ocekivati da se odrekne ogromnog novca da bi vodio Partizan, ali je svojim autoritetom mogao za tri dana rastjerati ovu bagru i skupiti ljude koji ce preuzeti klub. A nije da nije imao vremena...
Ako bas nema kad, sigurno ima vremena da u nekom intervjuu spomene da je sramota ovo sto se radi Partizanu.

On je covjek koji bukvalno za tri dana moze potpuno promijeniti stanje u klubu, al mu puca kurac.
Naravno, nije on jedini, bar legendi sa bolom u kurcu imamo koliko hoces, ali ga zbog autoriteta koji ima smatram najodgovornijim za sve sto se desava u klubu.

isuse…

svasta sam procitao ovdr ali ovo je negdr na samom vrhu ne gluposti nego bezobrazluka…

i onda neko kaze da treba da dodje… pa zbog ovoga ne da ne treba nego ne sme da dodje…
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Mi kao navijači ne zaslužujemo Žoca. Niti Duleta. Niti Trinkijerija.

Druga dvojica su stekli prelepe epitete od određenih pojava koje sebe smatraju nekakvim kurčevim grobarima.
Već vidim nadimke za Željka ako bi došao.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dr Mo uzeo si mi reč iz usta.

IN 10 Ovo što si napisao je za banovanje da se ja pitam /a ne pitam se/. Sramota me u tvoje ime. To Željko ne može da radi sam od sebe. Partizan je DRŽAVNI klub a ne njegov lični. U državi vlada većina. Većinu čine i NAVIJAČI Partizana koji kurcem nisu mrdnuli kada su terali AT ili pre toga DV-a. A klub postoji zbog navijača koji upravljaču /državi/ diktiraju uslove i volju u pogledu nekih stvari. Ne možemo da upravljamo u punom smislu niti možemo obezbediti puni budžet al smo nešto svakako MOGLI a NISMO NIŠTA!

I ako se navijači slažu sa postojećim stanjem, zašto bi se onda legende borile protiv navijača Partizana? Pa mi smo toliko razuđeni da imamo polemiku da li ŽELJKO OBRADOVIĆ treba da dođe ili ne?! Eeeeej!!!!!!!!!!!! Pa nije još ni došao a već ga PROZIVAMO što nas nije okupio!? A ko bi nas okupio ovakve? Pa ne znam kako uopšte zamišljate da se to "ulazi" u Partizan? Stojko drži ključeve Partizana! U ime vođe naravno!

Ne bih poželeo ni najgorem dušmaninu da u ovom trenutku dodje da radi u KK Partizanu a kamo li Željku Obradoviću.

Pa nije čovek mentalno oboleo da sada dodje u klub...

Dok se ne promeni vlast od Partizana, u svim sportovima, nema ništa ozbiljno, zapamtite to i biće vam lakše.

Evo recimo da se složim sa dobrim delom vas koji ovo potencirate. Evo hipotetički da se složimo. Željko nije retardiran, glup, malouman i NEĆE DA DOĐE jer smo okupirani i jer ne možemo ništa! Hajde otvoreno da kažemo SNS je okupator. Jel mislite da će izgubiti sledeće izbore? Ok je da se strpimo 4 godine. Meni je 41 godina i nagledao sam se košarke ali dete koje je sada 2. razred OŠ nije videlo da Partizan osvaja titulu. NIKADA!

Ko će i KADA da ih skloni sa vlasti? Šta to onda znači nama koji volimo Partizan? Jel to mirenje sa sudbinom ucveljenog? Da se tom logikom išlo 1939. /1941/, danas bi verovatno ovu poruku pisao na nemačkom! Pa čemu služe partizani ako nisu pokret otpora?

Ne vole nas, ugnjetavaju, zaključavaju, brišu parket sa nama... Međutim, nekada i za dželata postoje IZNUĐENI potezi! Šta se dešava i koji su razlozi - NE ZNAM! Ali sve što se u poslednje vreme događa mimo sporta a u vezi sa istim daje nekakvu logiku prinuđenosti na određene korake. AKO dovedu Željka, oni će to uraditi zato što zbog nečeg MORAJU a ne zato što žele.

Mogao bih da bacim čitav elaborat zašto se ovako mora ili bi makar moralo ako imaju grama mozga. Biće im gadljivo, mnogo će da ih boli ali ako saberu 2+2 jasno je da će morati da stisnu zube... A onda, iz našeg ugla - ko zna gde to može da odvede. Željko ako dođe, neće duže od jedne sezone a toliko će da se "strpe" makar dok prođu izbori.

A zamislite tek da imaju alibi u Željku pa da nam jednog dana /kada se ovo zaboravi, a zaboraviće se/ kažu. U vreme AV Partizan je imao najveći budžet, dovođeni su AT i ŽO. Pa ako uđemo u EL /na osnovu imena ŽO/ i to će da nam prilepe uz dodatak da to nismo zaslužili na terenu i da smo ušli kao 7. u ABA ligi /isti smo navodno/. Oni od pokojnika nemaju ništa. Pokojnik se zakopava, ne tuče se! Partizan svakako mora da ostane živ ako misle da ga tuku /a uvek misle/. Međutim, kap je prelila čašu i došlo se do toga da samo Žoc može da pomogne i nama ali i njima /bez obzira što je za njih to bolna terapija/.

Ovo sve pišem radi objašnjenja zašto bi mogli da dozvole Željkov dolazak. E sad, to je njihov način gledanja na stvari. Moj ugao gledanja na stvari je malo drugačiji. Pre svega, Panteri ganferski NEMAJU STRPLJENJE i ima da teraju Ćoravog, ovaj isto nije baždaren pa će da ih tuži, prisluškuje, vija po ciganmalskim forumima itd... Ćoravi tek osvetu servira hladnu, samo neka zarate /a hoće/.

Ako se mi u međuvremenu dokopamo EL, trebaće njima možda i 2-3 sezone nakon Željkovog odlaska da se konsoliduju. Prosto ne mogu verovati šta se ovde piše o MOGUĆNOSTI da se ŽELJKO vrati! Nemam reči...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
Stoka je u stanju da sjebe Dudu Ivkovića, sjebaće i Želimira bez problema. Tako da koji će nam kurac, najbolje da dovedu najjeftinijeg trenera, tj. da ostave Matovića. A i to nam je kurac, jer nam pare ne znače ništa. Dovođenje stranca za trnera ili skupog trenera je, iz perspektive Trinkijerijevog slučaja, jasan znak da žele da nas potpuno upropaste.
A i forum je pun nekih mudonja koji bi brojali koliko je Željko finala izgubio, da li viče na igrače, a već se vadi iz malog džepa i gaženje ljudi, tako da... Želimire, bolje ne dolazi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Mnogi su izgubili kompas u ovom sveopstem raspadu drustva koji nas je snasao.
Medjutim, napadati najbolje od nas koji se nijednim gestom nisu zamerili, i od kojih Partizan sigurno ima koristi iza zavese, je nivo ludila iz kog nema povratka.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.431
Локација
tamo daleko...
Zeljko picko ciganska, jos malo pa da krene.
Kako ovde pojedinci godinama pokusavaju da spinuju pricu.

Jos uvek ne znam, a godina imam dosta, da li me vise nervira ljudska glupost, ili klasican bezobrazluk. Recimo dok gledam sta sns bagra pravi od Srbije, tu su glupost i bahati bezobrazluk izmesani, pa nemam tu dilemu. Ali kada procitam, ili u razgovoru cujem neke Grobare kako razmisljaju, debelo se zapitam ko je ovde lud.

Kome da dodje Zeljko, todoricevim svedocima? Istim onima koji su jednog Vujosevica posle onoliko uspeha i radosti, uspeli da provuku kroz blato. Pa jedino ako je glup, sto sigurno nije. Ovde mnogim ljudima nije moglo da se objasni da Trinkijeri nije nikakav izdajnik, vec da je otisao, jer mu je klub jasno stavio do znanja da nema sampionske ambicije.

Meni stvarno nije jasno, kako je moguce da postoje navijaci Partizana kojima i dalje nije jasno sta je primarni problem. Posle svega. Ili su samo bezobrazni, jako dobro znaju, ali prosipaju neke price iz ko zna kojih pobuda.

Da bi Partizanu bilo bolje, mora pseto da padne sa vlasti, ili da crkne kao ker, sto je jos bolja opcija.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Zeljko je ubjedljivo najvece kosarkasko ime u Srbiji i generalno u evropskoj kosarci. Partizan se sistematski unistava vec godinama. Zeljko se ni jednom jedinom rijecju nije oglasio povodom toga.

Sta od ovog nije tacno i sta je ovde toliko sramotno napisano?

Ako je vama OK da Zeljko, Sale i ostali cute na sve ovo sto se desava, od koga ocekujete da nesto promijeni? Koliku god odgovotnost ima obican navijac da se bori za Partizan, ti ljudi bi trebalo da imaju 10 puta vecu....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zašto bi Željko bilo šta dugovao Partizanu?
Pošteno odigrao, kao trener doneo EL, najveći uspeh u istoriji kluba. Kakav god da je bio početnik, jednostavno niko drugi to ne bi osvojio sa onim timom. Ni Fil Džekson.

Možda duguje Kićanoviću. A taj Kićanović da nije došao kao igrač u KKP, mi bi sad bili klub u rangu pokojne zvezde, a verovatno i manji. I sad tim sistemom, koliko onda Partizan duguje Kićanoviću?

To je sve splet okolnosti, lepa i velika istorija. A sad najveći evropski trener da dolazi u nekonkurentne uslove da ga opljuju navijači prvi posle nekog neuspeha, a da ne pričam o kampanji koju bi trpeo, što mu to treba u 60 i nekoj godini?
I nikakav garant uspeha ne bi bio ni njegov dolazak, ni budžet, ni ništa.

Pa 97.godine je pola Pionira vikalo Saletu pičko ćelava, 5 godina posle trojke u Istanbulu, Saletu Đorđeviću, jer je kao profesionalac dao 40 poena.

Ovaj španski Filipovski je prava mera. To je garant reprize ove sezone. Ne brinite ništa i ne ložite se.

I naravno da Željko zna sve o trenutnoj situaciji u klubu i srpskoj košarci, zna mnogo više od svih nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.554
Локација
Beograd
Brate mili, ja većinu (ili dobar deo) stavova i mišljenja na ovom Forumu uopšte ne shvatam...valjda je to taj generacijski jaz, šta li?
Ovamo se svi zaklinjete/zaklinjemo na neku večnu ljubav prema Partizanu, a od te vaše/naše ljubavi prema Partizanu...,,uši otpadaju,,...

Na fudbalskoj temi ima onih koji nemaju ništa protiv da u tim ,,sporaća, penzosa, isluženih, bivših, fudbalera - dođe još jedan takav - za rotaciju!
Pa kakvu crnu rotaciju, da umesto penzosa i sporaća uđe isti takav ili još gori? Pa valjda treba neko da trči i igra fudbal, a ne da skupljamo ekipu drugara za termin?!

Uđem na košarkaške teme...a ono svaka druga-treća reč Vučić-Stojko-SNS...
Ajde neću sad o tome, jer žurim na posao, a svašta bih rekao, samo ovo: da ste od Vučića-Stojka-SNS-a zaboravili na sve drugo...

Ali ono o čemu moram, to je ovo: čim se ukazala minimalna naznaka da bi Željko Obradović (teorijski!) možda eventualno seo na našu klupu, odmah jadikovke: nemoj Željko, nemoj u blato, nemoj s ovima, nemoj u ovo vreme, nemoj ovo, nemoj ono...

Pa šta bre nemoj?! Oće da mu padne kruna s glave, ako dođe u Partizan?! Oće da mu padne glava?! Neće!
Pa šta onda nemoj?!

Šta mi svi i Partizan imamo od toga što Žoc navija za Partizan, Sale Đorđević navija za Partizan, Bodiroga navija za Partizan, Jokić navija za Partizan, Mirotić navija za Partizan...svi navijaju za Partizan, a Partizan u blatu i kanalu...
Pa ako neko toliko voli Partizan nek uđe malo u blato, nek popravi nešto, pa i da ne uspe, može da kaže, bar sam probao...

Ali kažem, stvarno vas ne razumem, imate neke fiksacije, fascinacije, idealizacije, kultove ličnosti...
Partizan je bre iznad svih, šta me briga što je neko uspešan VAN Partizana...

Nemoj Željko u Partizan, isprljaćeš se, idi Jare u Bajern, zaslužio si, Lučo, najbolji si u Bajernu, svaka čast, dođi Dačo Pantiću u F.K. dobar si, trebaš nam za rotaciju!

Alo bre, o čemu se ovde radi?!
Jel vi navijate za Partizan ili za Bajern?!
Zabole me kurac za Bajern!
A ko će da igra u Partizanu?!
KO će u Partizanu da osvoji trofej, ligu, prolaz u EL, čast da bude MVP?!

Vole nas Žo, vole nas Lovernj, vole nas svi...ma lepo je to, kao kod Branka Kockice...a ko će da igra?
Ko će da nas vadi iz govana i iz blata?!
Uh jaka stvar, vole svi Partizan...pa i mi ga volimo, ali nismo košarkaši ili treneri ili ,,imena,, koja mogu da mu pomognu!

A ako neko od ,,tih, može...onda nek hitno dođe...da ne bude posle kao u vaterpolu - bili smo klub-reprezentacija, pa kad smo ,,pali,, - e sad nikome više nismo interesantni...

E i tako redom...
Nervozan sam nešto danas...horoskop, promenljivo vreme...ili sve to zajedno...

Ne želim da vas lično nešto uvredim, ako su nam stavovi dijametralno suprotni...a jesu...ali nerviram se...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Brate mili, ja većinu (ili dobar deo) stavova i mišljenja na ovom Forumu uopšte ne shvatam...valjda je to taj generacijski jaz, šta li?
Ovamo se svi zaklinjete/zaklinjemo na neku večnu ljubav prema Partizanu, a od te vaše/naše ljubavi prema Partizanu...,,uši otpadaju,,...

Na fudbalskoj temi ima onih koji nemaju ništa protiv da u tim ,,sporaća, penzosa, isluženih, bivših, fudbalera - dođe još jedan takav - za rotaciju!
Pa kakvu crnu rotaciju, da umesto penzosa i sporaća uđe isti takav ili još gori? Pa valjda treba neko da trči i igra fudbal, a ne da skupljamo ekipu drugara za termin?!

Uđem na košarkaške teme...a ono svaka druga-treća reč Vučić-Stojko-SNS...
Ajde neću sad o tome, jer žurim na posao, a svašta bih rekao, samo ovo: da ste od Vučića-Stojka-SNS-a zaboravili na sve drugo...

Ali ono o čemu moram, to je ovo: čim se ukazala minimalna naznaka da bi Željko Obradović (teorijski!) možda eventualno seo na našu klupu, odmah jadikovke: nemoj Željko, nemoj u blato, nemoj s ovima, nemoj u ovo vreme, nemoj ovo, nemoj ono...

Pa šta bre nemoj?! Oće da mu padne kruna s glave, ako dođe u Partizan?! Oće da mu padne glava?! Neće!
Pa šta onda nemoj?!

Šta mi svi i Partizan imamo od toga što Žoc navija za Partizan, Sale Đorđević navija za Partizan, Bodiroga navija za Partizan, Jokić navija za Partizan, Mirotić navija za Partizan...svi navijaju za Partizan, a Partizan u blatu i kanalu...
Pa ako neko toliko voli Partizan nek uđe malo u blato, nek popravi nešto, pa i da ne uspe, može da kaže, bar sam probao...

Ali kažem, stvarno vas ne razumem, imate neke fiksacije, fascinacije, idealizacije, kultove ličnosti...
Partizan je bre iznad svih, šta me briga što je neko uspešan VAN Partizana...

Nemoj Željko u Partizan, isprljaćeš se, idi Jare u Bajern, zaslužio si, Lučo, najbolji si u Bajernu, svaka čast, dođi Dačo Pantiću u F.K. dobar si, trebaš nam za rotaciju!

Alo bre, o čemu se ovde radi?!
Jel vi navijate za Partizan ili za Bajern?!
Zabole me kurac za Bajern!
A ko će da igra u Partizanu?!
KO će u Partizanu da osvoji trofej, ligu, prolaz u EL, čast da bude MVP?!

Vole nas Žo, vole nas Lovernj, vole nas svi...ma lepo je to, kao kod Branka Kockice...a ko će da igra?
Ko će da nas vadi iz govana i iz blata?!
Uh jaka stvar, vole svi Partizan...pa i mi ga volimo, ali nismo košarkaši ili treneri ili ,,imena,, koja mogu da mu pomognu!

A ako neko od ,,tih, može...onda nek hitno dođe...da ne bude posle kao u vaterpolu - bili smo klub-reprezentacija, pa kad smo ,,pali,, - e sad nikome više nismo interesantni...

E i tako redom...
Nervozan sam nešto danas...horoskop, promenljivo vreme...ili sve to zajedno...

Ne želim da vas lično nešto uvredim, ako su nam stavovi dijametralno suprotni...a jesu...ali nerviram se...

da ti nije palo na pamet da ti koji si su vratili to su uradili iz rwzloga sto nisu imali nigde drugo da odu?

ne verujem kakve price na forumu…

evo jedno pitanje, pokusaj uci u cipele Zeljka Obrwdovica i reci jel bi onda ti dosao u ovakav Partizan…

znas lako je turdjim kurcem gloginje mlatiti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top