Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pare i dugovi nisu problem, posebno ne navijača. Mene zanima sport a on košta! Kada je reč o državnim klubovima samo je bitna politička volja a pare nisu problem isto kao što nisu problem ni dugovi. Zaboli mene koliki su dugovi, duguju i Real i Barsa pa kakve veze ima? Sport košta a košarka bez dugova ne može da se igra, nemoj brate da se fokus rasipa sa košarke...

Sad ih treba uhvatiti za jaja da dovedu trenera ko što treba da bude a ne nekog levata. Dugovi nisu bitni i nikad ih ne bi prozivao zbog para samo neka je dobre igre i konačno nekog rezultata /za promenu/ :ziveli
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Evo su ti doveli trenera, ne opterecuj se tim pitanjem.
Dugovi nisu problem? Pa, sa dugovi nisu problem ne bi smo godinama gledali Vrapca, Gegica, Stepanovica, Miletića i amere iz druge talijanske lige.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Kad cu Martinez prvo mi pade na pamet ovaj,mada bio on ili Pedro isto nam se hvata1623345882546.png
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
- Nema dileme da je Partizan klub koji obožavam. Tu sam počeo, tu sam odigrao mnoge godine. Stekao sam prijatelje u svim klubovima u kojima sam radio. Ljudi će pričati. Odluku gde ću raditi ću doneti krajem ovog meseca u dogovoru sa porodicom i sa ljudima čije mi je mišljenje važno. To je sve što mogu da kažem - istakao je Obradović gostujući na TV N1.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
^ Čitao izjavu i prvi put pomislio da stvarno ima neke šanse za Žoča. Ne mogu da vidim poentu ali glupo bi bilo da obrazlažem i spamujem forum sada.

Ovaj Španac ako dođe ostaje do Božića maksimalno. Čovek je španska verzija Generala u slim varijanti s razlikom što je General znao sa kakvim govnima ima posla.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
smao cu reci da je zeljko jedan veliki gooospodin i nije lud da se spusta u ovo blato…

rekao je covek da mu treba motivacija
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A šta bi više moglo da ga motiviše od Partizana i to baš zato što smo u kanalu? Kada kaže MOTIVACIJA zapravo naglašava da ta motivacija sigurno nije novac a to je za sada dobra vest! E sad kod mene ti je sada "Što je babi milo...".

JBG meni je lepše da se nadam do poslednje sekunde nego da nemam šta drugo da radim kada je košarka u pitanju... Voleo bih da bude dovoljno lud, ne znam šta bih ti rekao drugo... Samo se nadam jer mi je to sada potrebno. Partizanu je potrebno, voleo bih da dođe.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
A šta bi više moglo da ga motiviše od Partizana i to baš zato što smo u kanalu? Kada kaže MOTIVACIJA zapravo naglašava da ta motivacija sigurno nije novac a to je za sada dobra vest! E sad kod mene ti je sada "Što je babi milo...".

JBG meni je lepše da se nadam do poslednje sekunde nego da nemam šta drugo da radim kada je košarka u pitanju... Voleo bih da bude dovoljno lud, ne znam šta bih ti rekao drugo... Samo se nadam jer mi je to sada potrebno. Partizanu je potrebno, voleo bih da dođe.

pa koja motivacija kad se zba da ne smemo fa budemo prvi
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi najbolje je da sačekamo. Samo sam pokušao da tumačim šta je čovek rekao:

"Na pitanje da li se vraća u Partizan, Obradović odgovara: „Priča se o raznoraznim klubovima. Nema nikakve dileme da je Partizan klub koji ja obožavam. I koji volim. Tu sam počeo i proveo najlepše igračke godine. Ja sam stekao u svim klubovima u kojima sam radio prijatelje, da ne nabrajam sad. Ljudi će pričati i uvek će postavljati priče. Ja sam rekao da ću odluku o tome gde ću da radim, i ako ću da radim, doneti krajem ovog meseca. U dogovoru sa porodicom. To je jedino što mogu da kažem u ovom trenutku“.

Demantuje da je vodio bilo kakve pregovore, pa i sa Partizanom. Objašnjava da ima čoveka koji je zadužen za pregovore, i da tek nakon toga, on odlazi na sastanak sa zainteresovanima. Ponavlja da mora da buide motivisan, i da ne želi da bude nekorektan prema ljudima iz posla.

„Ako sam uspeo da procenim da mi je interesantno, sednem i pričam sa ljudima. Ako ne, onda ne pričam, jednostavno ne želim da oduzimam vreme ljudima. Znaćemo za dvadesetak dana“, ponovio je Obradović.

Drugim rečima, nisam pregovarao sa Partizanom, al ima čoveka koji je zadužen za pregovore /sa svima pa i sa Partizanom/. Ako proceni da mu je "interesantno" /šta god to značilo/ prihvatiće, ako ne onda neće /"ne želi da oduzima vreme ljudima/. A opet, o svemu će da odluči krajem meseca.

Na kraju emisije ga voditelj ponovo pita: "Da li ćemo Vas videti u Partizanu sledeće sezone?" i Žoc odgovara "ne znam stvarno, odluku gde ću raditi /i da li ću uopšte raditi/ ću doneti krajem meseca. Na to dodaje da možda donese odluku i da uopšte neće više nigde raditi.

Mislim da se ovde pregovara o tome "Da li će Partizanu biti dozvoljeno da bude prvi ili ne /ako to zasluži naravno/...

Druga zanimljiva stvar je bila tema EL gde govori da BG treba da ima dva predstavnika sa licencom na 3 godine i to nezavisno od toga kako prolaze u ABA, da li se nešto na visokom nivou pregovara i o tome ne znam. Ono što pokušavam zamisliti jeste kako to izgleda kad Žoc sa klupe vodi ekipu u EC i koja bi to EL dozvolila da se desi? Mislim da se nešto pregovara sa Željkom ali šta ne znam.

Bitno je nadati se dok nada ne umre /a svi znamo da ona poslednja umire/. Na kraju, sve će se znati za 15-tak dana a možda i ranije u slučaju da ne daj Bože potpišemo nekog drugog...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
ako dođe, nadam se samo da zna u šta ulazi i koja džungla ga čeka

moje neko mišljenje je da je indirektno bocnuo ljude iz uprave da se uozbilje i da rade na tome da napadnu titulu i igraju za pobede a ne da budu ukras i da neće doći tamo gde unapred zna da ne može ništa da uradi
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
naravno da ne

zato kažem

nemam pojma šta je pozadina svega

ali da postoji neka komunikacija, postoji, to je svakome jasno
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Uprava zaslužuje govnjivu motku ali Partizan UVEK zaslužuje najbolje bez obzira koliko ga sputavali i mrzeli! Znam da je sesti sada sa takvom repuracijom na klupu Partizana ludost ali svi veliki šampioni su ludi i nekako računam na to. Ne možeš toliko puta osvojiti EL i biti normalan nikako :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Uprava zaslužuje govnjivu motku ali Partizan UVEK zaslužuje najbolje bez obzira koliko ga sputavali i mrzeli! Znam da je sesti sada sa takvom repuracijom na klupu Partizana ludost ali svi veliki šampioni su ludi i nekako računam na to. Ne možeš toliko puta osvojiti EL i biti normalan nikako :D
Sve sto ti pricas je lepo ali daleko od racionalnog… nema on problem sa igracima sa terenom sa lopton…

on treba da dogovara nesto sa covekom koji raport podnosi drugom coveku koji istinski mrzi Partizan i direktno odredjuje sudbinu skoro pa svega u ovoj zemlji…

e u tome je problem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top