Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Malo smo razmazeni, malo preterujemo, a pojedine igrace i precenjujemo.
Od Letonca, Madara, Smailagica, Koprivicu, Trifunovica se ne moze sa sigurnoscu ocekivati veliki pridones u rezultate, jesu neki veliki talenti, ali stoji i da su macke u dzaku, mogu da budu vrhunski igraci, a mogu da budu i veciti talenti.
Mur i Avramovic Evrokup igraci, istinska i prava pojacanja su Ledej i Panter.
Zagorac i Dangubic su prosle sezone bili vise od stete, nego li koristi, ostaje i njima da Zeljko odrzi lekciju.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne samo sto potcenjujete Madara, nego i Mura, on je igracina.
Mnogo mi je zao zbog Markusa. Lepo je bilo i sto se racunao u domace, a ima stvarno neverovatno meku ruku. Moje je da zalim, na drugima je da procenjuju da li nam treba.

Sto se centra tice tu je uvek najveci problem na trzistu. Sad mozes da dovedes samo ako preplatis, a ja sam bio za tu opciju i kad nije bilo para. Drugacije je kad imas ekipu na okupu od samog pocetka. Po ovome sto smo do sad radili ja ocekujem da u skorije vreme docekamo i igraca na poziciji pet.

Vec brine ovo sto poduze ne znamo sta je sa Mozlijem. Dolazio je on i ranije sa viskom kilograma ali se brzo vracao na normalu, vise sam mislio da je tipa nabavio neke robe preko druga Angole ili tako nesto :D
Stvarno se nadam da je Vil okej.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Mislim da je Ostojina zagonetka rešena, a da što se domaćeg, mladog talenta tiče, Ostoja nije mislio na Koprivicu, već je u pitanju mali Aleksandar Goljović. Možda i grešim, ali teško da je mislio na Koprivicu. Sa dva neiskusna centra ne bi baš boli pametno da se igra. :confused-smiley-013:
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Malo smo razmazeni, malo preterujemo, a pojedine igrace i precenjujemo.
Od Letonca, Madara, Smailagica, Koprivicu, Trifunovica se ne moze sa sigurnoscu ocekivati veliki pridones u rezultate, jesu neki veliki talenti, ali stoji i da su macke u dzaku, mogu da budu vrhunski igraci, a mogu da budu i veciti talenti.
Mur i Avramovic Evrokup igraci, istinska i prava pojacanja su Ledej i Panter.
Zagorac i Dangubic su prosle sezone bili vise od stete, nego li koristi, ostaje i njima da Zeljko odrzi lekciju.

ja se izvinjavam a jel mi to igramo evroligu pa nam "evrokup" igraci losi? samo su Ledej i Panter pojacanja? pa ja ne znam ko je ovde onda razmazen i preteruje? kuruc i madar mace dzake? ja razumem da vecina ljudi nije gledala madara i to je ok, decko legitiman plej evrokup nivo SAD sa velikim prostorom za napredak, Kuruc do problema van terena imao legitimnih 18 minuta po utakmici u prve dve nba sezone.

i da na kraju dodam one koji su sigruno razmazeni i ne vode racuna o svom novcu a to su kladionce i oni takodje precenjuju ovaj tim pun macaka u dzaku i raznih gljivica iz poljske pa is svrstavaju kao jedne od favorita za taj evrokup i ubedljivog za abu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
Evo ovako, dobila sam informaciju od čoveka čiji je prijatelj lekar koji volontira pri Klubu, ne mogu da saopštim ime jer nisam pitala, ali apsolutno verujem čoveku, nažalost Mozliju je otkrivena aneurizma i za njega je karijera, najverovatnije, završena... :frown:
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Jako mi je, jako žao. Mozli mi je bio jako dobar, dobra porodica koja je imala i tragedije, onaj njegov mali nam je mogao biti maskota. Jako mi je žao, nemam reči i nadam se da će uprava ljudski da ga ispoštuje. Zaslužio je to. :frown:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun
Cekaj bre, pa jer ne moze to da se operise? @Grave
Bas sam se smorio, kao da mi je rod rodjeni...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Ako je stvarno istina reagovati u marketingu kluba i makar odštampati majice sa Mozlijevim likom i air simbolima. Bio bi to lep gest.
Zavoleo sam ga kao brata rođenog. Mozli je naš, kao Veseli, kao Žo, kao Leo, kao Saša Pavlović.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Jako mi je zao, ne mogu da opisem koliko, mozda ona recenica iz nekog grobarskog klipa, plakacu sada, najbolje opisuje kako se osecam.
Zver i klasa.
Zvucacu kao laik,pa ako ima strucnijih neka kazu, zar za to nije operacija, i kako je igrao do sada na top nivou, a da sada odjednom stanje bude promenjeno do te mere da ne moze da igra? Kazem stvarno se ne razumem u to...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Evo ovako, dobila sam informaciju od čoveka čiji je prijatelj lekar koji volontira pri Klubu, ne mogu da saopštim ime jer nisam pitala, ali apsolutno verujem čoveku, nažalost Mozliju je otkrivena aneurizma i za njega je karijera, najverovatnije, završena... :frown:
Uzasna vest, ali dobro je da je otkriveno na vreme. Moglo se desiti da samo padne na treningu, utakmici..
Klub pod obavezno da isplati sve plate do kraja ugovora.
Njemu i njegovoj porodici zelim svu srecu ovog sveta.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Postoji valjda neko osiguranje u takvim situacijama?
Ili samo u nba?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top