Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.981
Sjebao me je brat Mozli. Znači ne vjerujem.. Još se partizanština uvukla u njega, bio sam siguran da će to uspjeti da prenese na nove Amere... Velika šteta.

Što se tiče novih pojačanja, iz ove perspektive ću prognozirati ali nadam se da griješim.

Puni pogotci - Lidej, Panter, Mur, Madar.
Solidan doprinos - Koprivica, Kuruks.
Totalni promašaji - Avramović, Smailagić.

gospode boze….
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Velika steta za Mozlija, bas mi je zao coveka... Medjutim i velika sreca u nesreci, jer da se nije sada videlo, bilo bi mozda pogubno u nekom trenutku. Samo neka je ziv i zdrav, a za sve ostalo cemo lako.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Bratu Mozliju sve najbolje u daljem zivotu. Ovo sto mu se desilo je jos jedna zivotna drama i vjerujem da ce se izboriti. Ipak su ovo samo jedna zatvorena vrata i uvijek se otvore neka nova.
S kosarkaske, navijacke strane je tuga.. Kao da je neko umro. Trenutno nisu bitna pojacanja niti centri nit bekovi. A ni kosarka.
Nekako osjecam da se ovaj naprijeki prekid karijere mora odbolovati da bi se sto prije vratio navijacki zar.
Brate Mozli zelim ti da u svemu drugom sto budes radio dosegnes iste visine kao i na centarskoj poziciji u Partizanovom dresu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.914
Gde je onaj junak što je izrazio sumnju da Zoc zapravo želi da skartira Mozlija, zato što mu se eto može, zato što je takav čovek?
Jel se osećaš bar malo glupo?!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Bas, bas tesko mi je ovo u vezi Mozlija palo...Sve sam se kao nesto nadao da nisu istinite glasine, ali kad je vec stigla info od dva clana onda bi trebalo da je to to...Samo nek se on oporavi, sve drugo je nebitno. A klub ce, nadam se, reagovati na pravi nacin...
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Gde je onaj junak što je izrazio sumnju da Zoc zapravo želi da skartira Mozlija, zato što mu se eto može, zato što je takav čovek?
Jel se osećaš bar malo glupo?!

Ne osecam se glupo nego jako tuzno zbog coveka, jer mi je omiljeni igrac.

Iz istog razloga sam napisao da se nadam da nije to u pitanju, jer ne bih mogao da prezalim mozlija, sto nije izrazavanje sumnje nego zabrinutosti.

To sto ste me nakon toga bombardovali napadima da je komentar jadan, da sam ciganin, pitali who the fuck are you i napravili slona od cele price je vec druga prica.


Neopisivo mi je bilo drago sto ce konacno da ima priliku da napada final 4 el sl sezone, bila bi filmska prica, ovako je tesko sranje. Nekim ljudima se jednostavno ne da, uglavnom dobrim.

U svakom slucaju je to najmanje bitno sad, zelim mu zdravlje i svu srecu u daljem zivotu, i da se pronadje u necemu van kosarke, zasluzio je.
 
  • Like
Reactions: BiP

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dr. Strange
"Ta situacija" je bila i onda kada si ti ostavio upis protiv Žovca. Da, bila je ista ova situacija samo što mi tada nismo znali a Žoc jste. "Ova situacija" je bila tada a ne sada /sada smo samo i mi saznali o čemu je reč. I sada je kao mnoooogo strašnije što Oplenac proziva tebe, nego što si ti u "ovoj situaciji" prozivao Žoca što hoće da se "reši" Mozlija. A reč je o istoj situaciji i istim ljudima...
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Druze nije ista situacija jer nismo znali sta je. Ok vi ste verovali bez ikakve sumnje, ja ne verujem nicemu dok ne bude jasnih dokaza. I nisam ostavio upis protiv zoca, ponavljam rekao sam da se nadam da to nije situacija, ali sam i to ostavio kao mogucnost.

I aj ono batalite spiku, nisam duzan da se pravdam nikome.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Evo ovako, dobila sam informaciju od čoveka čiji je prijatelj lekar koji volontira pri Klubu, ne mogu da saopštim ime jer nisam pitala, ali apsolutno verujem čoveku, nažalost Mozliju je otkrivena aneurizma i za njega je karijera, najverovatnije, završena... :frown:

Sad procitah ovde i smorih se, prosto ne verujem, ne zelim i ne mogu da prihvatim da je to istina, bar ne trenutno i ne u ovo malo mozga sto imam.

Pitam se kako to da na detaljnim pregledima ranije nije otkriven neki nagovestaj toga (recimo kao Mihajlovicu leukemija) pa da se reaguje na vreme ukoliko moze.

Profesionalni sport je surov, to svi znamo i ni izbliza nije "zdrav" kao sto ga neki predstavljaju, pa kad je tako valjda i medicina mora imati neku vaznu ulogu u tome, a ne samo na pocetku sezone da se odrade testiranja i analize i teraj dalje "gazi ljude jer su jel'te placeni da igraju".

Kapiram da se sa tim zivi, ali steta velika steta za takvog borca na terenu i takvog igraca da vise nece moci da igra na visokom i profesionalnom nivou jer je mogao mnogo pogotovo pod palicom ZOC-a.

Mozli brate izdrzi! Ne daj se!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Срчана анеуризма је зајебана ствар. Мој ћале је имао, случајно открио тако што га је ортак са фудбала набио на рипстол. Ћале данима касније осећао бол, мислио да му је отишло ребро и кад се снимио имао шта да види.

Сама операција је исто поприлично ризична. Богу хвала мој отац је имао среће, али многи нису. То је нажалост тачка на Мозлијеву спортску каријеру. Од спорта може само лагана шетња и пливање. Много готиван и драг играч и баш ми је жао што га је ово снашло...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.704
Reaction score
23.151
Локација
Академија
"Три уговора од 1,5 милиона то дође 4,5 милиона. Сви остали 2 милиона. Ја и мој стручни штаб 2 милиона. Укупно 10 милиона. Да заокружимо на 15, значи остаје још 5 милиона за појачања."

Screenshot_20210822-164617_YouTube.jpg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.921
Reaction score
7.840
Jos najmanje 2 top centra i startni plej.
Zajebite Koprivice, treba nam instant rezultat.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.951
Локација
vaginamandibularia
Nemam nista protiv Koprivice, ali se slazem da nam treba startni plej - zivotinja, po mogucstvu iz kategorije crn kao noc.
I nemam ni najmanju sumnju da ce i Zoc da potrazi nesto slicno na trzistu.

Mozliju sve najbolje, i ako ima ma kakve mogucnosti da mu klub obezbedi lecenje i ponudi poziciju u klubu ako ga interesuje da se skoluje za trenera.

Retko gotivan lik, velika steta sto mu se ovakva sranja desavaju u zivotu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top