Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Svaka nasa utakmica u evoligi je vazna ali ova je najvaznija. Pobedom smo blizi plej ofa i nabijamo im kopleks treca pobeda po red i plus pobeda na gosotovanje. Neka nasi danas pruze maksimum uspeh sigurno nece da izostane. Jedina njihova jebena prednost je publika ali i ona moze da bude tiha samo jako i borbeno volim te Partizaneee.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ledey ne igra zbog povrede iz Kaunasa (utakmica igrana pre mesec dana, odigrao 6-7 utakmica u međuvremenu) hmmm
Sponzor u vakuumu liči da čeka nešto, možda epilog utakmice.
Kladionice stavljaju blokade na ovaj meč...hmmm
Daj bože da se varam,ali liči da ovo ne smemo da pobedimo,daj bože da se varam...
Ovo nije banovano i dalje?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Neka dodje bilo koji sponzor sad kad ceo svet svrsava na Partizan i nek kaze nama ne treba reklama i prepoznatljivost koju Partizan donosi.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ledey ne igra zbog povrede iz Kaunasa (utakmica igrana pre mesec dana, odigrao 6-7 utakmica u međuvremenu) hmmm
Sponzor u vakuumu liči da čeka nešto, možda epilog utakmice.
Kladionice stavljaju blokade na ovaj meč...hmmm
Daj bože da se varam,ali liči da ovo ne smemo da pobedimo,daj bože da se varam...

Znaci Zeljko Obradovic namerno sklanja zdravog Ledeja iz tima sa namerom da izgubi utakmicu?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Nisam to rekao. Verujem da to Željko ne bi uradio za tri života, e sad dal je klub ucenjen da bi bilo novca za plate to već ne znam.Ne znam na kojim nivoima se vrti ovo oko mts. I jasno sam naglasio ,nadam se da grešim
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun
Ajmo crno-beliiii!

Voleo bih da imam prilku da vcrs budem u Areni.
Imamo sansu da im se useremo u EL sezonu, jer smo jaci kao tim i organizacija.

Sto bi rekao kolega, ako bude dobar protok lopte i raspolozen Kapiten oni su gotovi!!!

Volim Partizan!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Vazna karika za veceras su Jare i agent Smith. Bice tucnjava i moramo nadomjestiti Aleksu.
Sto se tice agenta, za ovih par utakmica mogu reci da je tata za Aleksu sto se tice timske odbrane. Naneli jos da pritegne i uz standardno dobrog Pantera u odbrani, bice to jedan dobar bedem naprijed.

Limenariji je bitnije, ali srecom nije ovo ABA mec i boli EL za milione od sirotinje otete.
Veceras je Tristanova sansa karijere za grobarska srca. Gazi rdju.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Kaminski veceras resava mec, da l za njih il nas videćemo. Najvažnija stvar po meni je da se konstantno napada teodosic, lik mene ne bi mogao da brani, al za divno cudo uopste ga treneri ne napadaju, udje onda u onaj njegov mod i prodisu kad im on igra. Znaci i pikom i 1 na 1, isto vazi i za teodosica. Videćete kad bude igrao Kaminski kako ce svaki napad da idu na pik sa njim.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Nisam to rekao. Verujem da to Željko ne bi uradio za tri života, e sad dal je klub ucenjen da bi bilo novca za plate to već ne znam.Ne znam na kojim nivoima se vrti ovo oko mts. I jasno sam naglasio ,nadam se da grešim

Pa cekaj, ako Ledej nije stvarno povredjen, sta je alternativa tome da ga je Zeljko sklonio iz sastava da bi namerno izgubio mec? Jel Zek mozda folira povredu onda?

Naravno da nista od toga nije tacno, Ledej je dobio taj udarac u Kaunasu, igrao je posle tog meca ali je stanje postajalo sve losije i losije i doslo je do toga da ipak mora malo da pauzira. Ni prvi ni poslednji put da se tako nesto desilo. Nikakve zavere nema tu.

Mts je vec neka skroz deseta prica, ali to sigurno ne utice direktno na desavanja na terenu i rad ekipe.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Kaminski veceras resava mec, da l za njih il nas videćemo. Najvažnija stvar po meni je da se konstantno napada teodosic, lik mene ne bi mogao da brani, al za divno cudo uopste ga treneri ne napadaju, udje onda u onaj njegov mod i prodisu kad im on igra. Znaci i pikom i 1 na 1, isto vazi i za teodosica. Videćete kad bude igrao Kaminski kako ce svaki napad da idu na pik sa njim.
Brat ih je prošlu rešavao lagano.

 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Kaminski veceras resava mec, da l za njih il nas videćemo. Najvažnija stvar po meni je da se konstantno napada teodosic, lik mene ne bi mogao da brani, al za divno cudo uopste ga treneri ne napadaju, udje onda u onaj njegov mod i prodisu kad im on igra. Znaci i pikom i 1 na 1, isto vazi i za teodosica. Videćete kad bude igrao Kaminski kako ce svaki napad da idu na pik sa njim.
Saglasan , po mogucnosti PJ par puta sa njim na niskom postu..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Ko jebe bre MTS?
Ima da jebemo i njih i cigane, i raspalog soneta, pickoustog, a i vesnu!
Nadam se da ce ona njuska koju je Naneli popisao pojaviti i veceras, pa da lajsna zavrsi zapoceto :D

JEBI ZELJKO GLUPE CIGANE! :pfc:
 

MareLo

Početnik
Учлањен(а)
12.02.2018
Порука
5
Reaction score
10
Ја сам карту за вечерас набавио, испало ме дупло скупље, али мислим да ће вредети.
Ако неком треба карта, друга ми је вишак :D
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Kladionice stavljaju blokade na ovaj meč...hmmm
Daj bože da se varam,ali liči da ovo ne smemo da pobedimo,daj bože da se varam...
Baš će Željku neko narediti da izgubi meč,pa taj se nije rodio,očekujem da večeras dobro otvorimo utakmicu i da odmah utišamo govna na tribinama a dobro znamo kakvi su to nazovi navijači kada gube.
 
Top