Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
@Silvija Mizdrak Ispred arene u nasem shopu, juce u toku dana kupljene. Cenim da ima i u radnji u Kralja Milana. Bio i model carapa Punter al mi se ove sa mrezicom vise svidele.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.815
Локација
Храм фудбала
Зек ако не може сутра наступати, нек' барем изађе на загријавање :shal

Таман да скине притисак са свих осталих играча.

Нанели се сачувао синоћ, сем у оном моменту кад је показао шта чека :picka-ciganska:

Капитен подесио нишан, Јаре коначно помаже...

Можемо ми то.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр

Hellknight

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
22
Reaction score
60
Локација
Beograd
Зек ако не може сутра наступати, нек' барем изађе на загријавање :shal

Таман да скине притисак са свих осталих играча.

Нанели се сачувао синоћ, сем у оном моменту кад је показао шта чека :picka-ciganska:

Капитен подесио нишан, Јаре коначно помаже...

Можемо ми то.
Realno puno toga ce zavisiti od kriterijuma sudjenja
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.708
Локација
Yaoundé
Realno puno toga ce zavisiti od kriterijuma sudjenja

Namestio Bodiroga...

mateusz-ponitka-1ee683a4-4031-6c82-a6b6-21bbcf251615.jpg


Očekujemo reakciju Sinoda :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.815
Локација
Храм фудбала
Потукао се са Зеком прије меча, зато овај није играо, а црни стрелац нервозан био.

Ајмо новинари :picka-ciganska: нећете нас ваљда пустити да с' миром уђемо у дерби.
Не рачунамо оно да Жељко одлази и да смо пропали без Мтс-а.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Pokušavam bez emocija da racionalizujem moguće ishode sutrašnje utakmice pošto me baaaš drma trema.
Da smo kompletni, ne bih se stresirala ni malo. Ovako, da mi odigramo najbolje što možemo, u sastavu koji nam ne ugrožava ostatak sezone, da nam se niko više ne povredi pa šta bude.
Realno, niti je išta rešeno pobedom, niti izgubljeno porazom (osim naših živaca)
Ja to vise i ne pokusavam da prognoziram.

Prosle sezone, prva utakmica protiv njih u Euroleague... Nikad nisam bio sigurniji u nasu pobedu na nekoj utakmici. I to ne samo u derbijima, vec generalno (znaci sigurniji sam bio da to dobijamo, nego npr Mornar kuci u ABA npr).. i izgubismo.

Onda revans kod njih, jos u Pioniru. Neka nada je i postojala, ali mi je sve govorilo da cemo glatko izgubiti. I dobismo :).

Sad se suzdrzavam od svega, ali mi se opet javlja taj glas da cemo glatko izgubiti ;).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.917
Iskreno, zbog povreda i odsustva nekih igraca, i mogucnosti neigranja Ledeja, ovo nije nikako utakmica u kojoj se ocekuje sigurna pobeda. Oni su dobili Fener u Turskoj, i sigurno je da ce pored nasih posrtanja u aba ligi, to kod njih dodatno podici euforiju. Kakvi god, imaju kvalitet, imaju dobrog trenera i sigurno punu halu iza sebe. Imamo igraca koji nisu do sada igrali u takvom neprijateljskom okruzenju. Sve je to ok, imamo kvalitet, imamo Zoca, bice evroligaske sudije (koje nam jebase majku protiv virtusa i cigana u pireju). Imali smo kvalitet i trenera i protiv mege, igokee, cedevite i zadra, ali je nas pristup u tim mecevima bio kriminalan, sto je posledicno vodilo ka neocekivanim i sokantnim porazima. Sutra ce mnogo zavisiti od naseg pristupa, od prvog sekunda. Borbenost je preduslov za sve ostalo. Nakon toga, bitno je imati sto vise suterski raspolozenih igraca. Odbranu odigrati skoro pa savrseno. Ne mozemo sve njihove napade odbraniti, ali nikako se ne sme psihicki padati. Publiku nikako ne provocirati, to samo moze izazvati kontraefekat. Od njihovih igraca moze se ocekivati maksimalna napaljenost, verovatno ce kao i obicni nedovic ubacivati i frizider u kos, ali ima tu jos opasnih igraca. Ocekujem veliku kolicinu provokacija od strane ciganskih igraca, ali i to je nesto da cim se racuna. Psiholoska priprema, stav, borbenost, moral, zelja, pozitivna agresivnost i zelja, uz dobar procenat suta je nesto sto nas moze pogurati ka eventualnoj pobedi. U prvom mecu smo mi bili ti koji smo pobegli sa lopate, realno gledano, pobedili smo maltene izgubljeni mec.
Zamolio bih i navijace Partizana da se ne zalecu sa izjavama kako cemo ih lagano pobediti. Ili da cemo uopste pobediti. Imajte na umu, da smo ih unazad koliko vec godina, samo jednom dobili kao gosti. I to bas u evro ligi. Bili smo blizu jos nekoliko puta, ali smo gubili.
Kako god, srecno sutra crno beli momci i Zoc, srecno u izvornom mordoru, medju originalnim orcima.
Nas put u jednom takmicenju do trofeja, vodi upravo samo pobedama protiv njih u gostima. Da li smo kadri za to? Verujem da jesmo. Nadam se...
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Realno se nadam pobedi.
Ocekujem da zaigra i Zek, mislim da je malo i takticki postedjen protiv Asvela. Mozda ne celu utakmicu, ali neki vazni poeni, neki jak faul:D.
Oni su dobili dve zaredom, a bio bi protivprirodan blud da dobiju i trecu, pogotovu protiv nas.
Imamo dobar tim, znamo kako da ih dobijemo, atmosfera u hali ce samo njima da stvori pritisak.
Bice " sram vas bilo cigani":picka-ciganska:, a takodje i uzimi zeljko evro titulu:pfc::partizan-fan:.
Znaci dvojka, ko hoce i lovu da uzme.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Evo Zeljko valjda rekao da Zek ne igra sigurno. Velika steta, pogotovo protiv njih, jer svi znamo sta im je radio na vecini derbija.. Sa druge strane jedna dobra prilika za Tristana da konacmo pokaze je li ili nije...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.853
Vesna otela Ledeja, nece doci na derbi.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.828
Локација
beograd
Sutra mora Frank da preuzme odgovornost. On je kljuc koji otvara vrata pobede.
 
Top