Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Najcistija pobeda u istoriji kosarke uzimajuci u obzir sudjenje. Prosto je neverovatno kakav tretman imamo kod sudija ove sezone.
Мислиш најсрећнија :buhaha

СК нека се самоугаси ако нема ништа нормалније од ове сподобе да пошаље на конференцију.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Prvo, ona spodoba od zene nije samo rodjena retardirana. Ona je primarno bezobrazna i gadura do srzi. Ali takvi ovoj vlasti trebaju. Da obavljaju prljave poslove za njih.
Drugo, ne bih bio u kozi ekipi protiv koje ce Panter da proradi a proradice uskoro jer takva igracina ne moze dugo da bude u kanalu! Nadam se da ce zatrpati kos protivnika vec na sledecoj evroligaskoj utakmici.
Trece, padao sam u depresiju, vristao, urlao, izgrizao nokte, zanoktice... Boze dragi kakav rolerkoster osecanja u roku od dva sata! To samo moze Partizan da izazove u meni. Najtacnija definicija ljubavi.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Ja sam prvi dosta jeo govna i za Jareta i za Trifu I drago mi je da me demantuju. Nije mi tesko da priznam.
Ali jel moze neko malo strucniji da mi pojasni zasto Jare ima onakav izbacaj? Jeziva mehanika suta, bez luka, dobro je da ista i pogadja. Ne mora bas da ima luk ko Kari ali opet mislim da je moglo bar malo da se koriguje.
I da opet se ispostavilo da nam je Zek kljucni igrac pogotovu u odbrani. On, Trifa I Jare peglaju to BAs dobro…
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Utisci večeri:

- ekipa s kojom gledam petkom - NIKAD nismo izgubili utakmicu!! Cele prošle sezone i prvi put ove sezone.
- ekipa na terenu - Jaramaz, Trifunović, Naneli, Zek, Bruno!
- utakmica karijere Nanelija! Još izašao da se ohladi posle sudijske bruke, pa navukao šapku
- utakmica karijere Trifunovića!
- Jaramaz koji odlukom trenera čuva reket i stavlja u oba džepa njihove centre!
- Željko koji ne traži nijedan čelendž (i koji sme i koji ne sme) na najveću krađu koju sam ikada video
- najgori početak domaće ekipe i preokret kakav može samo Partizan da priredi!

JEBO TE!!! BRAVO!!!!!!
A SAD TV UNAZAD DO JUTRA
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
,,Nameran" faul Smajilja, nakon nedosuđenog faula na Panteru - što reče Trifa ,, složili smo se da moramo da bijemo" Promena pristupa - ne možete više da nas bijete nonšalantno. Tu prestaje i onaj bezobrazluk što je gudurić u prošlom kolu pokazao. Bezobrazan si, e sad češ da vidiš. Bolje da igramo samo protiv sudija, nego protiv bezobrazluka i sudija.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ja sam jedva živ, samo sam se smirio sredinom treće i gledao, inače odoh KBC.
Šta smo ovo večeras gledali, nevjerovatno. Valensija, pa Real, pa Virtus, pa Fener i ovo od večeras. Konstantno nas sudije pljačkaju. Kao da se nešto promjenilo, kao da ne smijemo ići u play off drugu godinu zaredom. Bukvalno, kao da traže opravdanje da daju nekom drugom A licencu.
Nemam drugo objašnjenje.
Na sledećoj utakmici bih raširio ogroman transparent:
WITH US YOU HAVE SPIRIT AND SOUL, BUT YOU RESPECT MONEY AND THAT'S ALL.
 
Top