Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.710
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Da se okrenemo ili vratimo obavezama u EL.

Blizimo se kraju polako. Ostalo nam je jos dosta utakmica. 6 kuci i 5 na strani.
Sledi nam duplo kolo. Monako, pa Virtus.

Monako smo prosle godine dobili, svi se secamo i kako. Nadam se nekom slicnom scenariju i u sredu sad.
U dobroj su formi, milsim da nemaju povredjenih igraca. Dizu se definitivno.
Mi izlazimo umorni nakon rudarenja protiv zgadije. Nadam se nekoj reakciji.
Teren nije vruc, cak suprotno. Ali je Monako zajeban kao kratko cebe.

Nakon knezevine idemo u Bolonju. Derbi.
Jedini poraz ove sezone koji me je bas "pogodio" nekako smo ih imali i nesrecno izgubili.
Proslu su bili bez Dobrica i Sengelije. Ne znam da li ce igrati protiv nas. Sengelija im je vrlo vrlo bitan igrac.
Za razliku od Monaka, Virtus ima vruc domaci teren. Pritom imaju vrhunsku sezonu do sada. Da li ce pasti? Verovatno da hoce.
Da li cemo ugrabiti sansu? Videcemo.

Nakon ovog duplog kola sledi nam 6 kuci 3 na strani.
Kuci nam dolaze Bajern, Efes, Baskonija, cigani Madrid, cigani Pirej, Valensija.
Idemo u Milano, kod katalonskih cigana i u Berlin Albi.

Deluje da ce kalkulatori raditi ove sezone. Za koje mesto na kraju? Bem li ga...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.710
Apetiti su nam svima porasli nakon prošle sezone i možda je i bolje da u naredne dve utakmice ulazimo kao autsajderi. A sa druge strane sam siguran da niko ne može da računa na sigurne bodove protiv nas, doduše i mi smo pokazali da ni nama ni jedna pobeda nije sigurna niti unapred upisana. Jbg, to je EL.

Podrška Željku i ekipi, pa kako bude. Niti skor 0-2 znači da smo ispali, niti nam 2-0 garantuje siguran prolaz.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Zavisi koga pitaš.

Za cigane na privremenom radu u Ž'niku je to znak da im malo fali, praktično su već u 10, samo eto, mrze ih Javor i kompanija. Sa druge strane mi nismo na 2-3 pobede od 5-6 mesta nego od 2, ali to je već u domenu naučne fantastike zato što naše 3 pobede i njihove 3 ne vrede isto.
I dalje nisam dobio odgovor ,jel to neka naša srpska mantra tu smo na 2-3pobede od nečeg,cigane sam spomenuo jer isto pričaju. Mene zanima šta to stvarno znači u našem slučaju evo mi smo 10 . sa 12 pobeda a 4. ima 14 pobeda a 2 . ma 15 pobeda. Šta je tu nama olakšavajuća okolnost u tim a 2-3 pobede od nečeg?
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
337
Reaction score
1.763
Локација
Панчево
Dobro, čoveče, izvinjavam se zbog neuspelog pokušaja šale. Pun mi k nervoze i ovde kad se izgubi, iskreno, ali očigledno šala nije rešenje za relaksaciju. Svakako nećeš biti zadovoljan dok ne dobiješ odgovor koji si u glavi već zamislio. I nemoj odmah te generalizacije. Nismo ni najbolji, ni najgori na svetu (Srbi i naša posla).
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.710
Evo da ja probam, moj post je bio sprdnja na cigansku logiku i računice, a za naš slučaj ne znam stvarno, pošto ne razmišljam u tom smeru da smo na 2-3 pobede od tog 5-6 mesta. To bi bilo isto kao da razmišljam u fazonu, da nismo izgubili utakmice koje jesmo bili bi prvi. Tu smo gde jesmo i borimo se za što više. Tako da izvini ako te je šala nečim uvredila, nemam drugi odgovor.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Meni se odgovor cini jako jednostavan, pa nisam siguran da sam dobro razumio pitanje.
Mi moramo da nadoknadimo 2 pobjede u odnosu na konkurente do tog direktnog play-offa.
To u preostalih 9 utakmica znaci da moramo imati znatno bolji prosjek nego do sada.
Za ove razne boranije ispod crte sa nekih 9 pobjeda vazi slicno da se dokopaju 10. mjesta, njima cak i 3 trebaju.

1706589226461.png

Ja zadovoljan sa 1-1 u duplom kolu. Ali od 0-2 do 2-0 sve je moguce...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Evo da ja probam, moj post je bio sprdnja na cigansku logiku i računice, a za naš slučaj ne znam stvarno, pošto ne razmišljam u tom smeru da smo na 2-3 pobede od tog 5-6 mesta. To bi bilo isto kao da razmišljam u fazonu, da nismo izgubili utakmice koje jesmo bili bi prvi. Tu smo gde jesmo i borimo se za što više. Tako da izvini ako te je šala nečim uvredila, nemam drugi odgovor.
Ma ne ljutim se,nego često čujem i čitam o tim 2-3 pobede do nečeg i to se dosta udomaćilo po medijima a i na forumu. Jebe mi se za medije ali da neko na forumu puši te fore koje nißta ne znače.
Hteo sam samo da mi neko od ovih koji to stalno pišu objasni šta to znači ali tajac,piše se samo da bi se nešto napisalo a ni sami ne znaju šta pišu
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија
Мораш да схватиш да оно што медији пишу није намењено нама него већинској лоботомирнаој циганској нацији. Људи то читају па преносе, не обрађују информације које им се сервирају. Па дешавало се (не једном!) да медији објаве табелу ЕЛ у којој Партизан има победу више али су цигани ипак испред нас. Њихови порази су херојски и храбри а наше победе против "знатно ослабљених" ривала. Сећаш се колико су прошле године писали о оној Недовићевој тројци, чак и када су изгубили све наде за улазак у топ 8? И сада пишу о бољем међусобном скору звезде у односу на нас, иако ми имамо три победе више и нема теорије да уопште дођемо у ситуацију да се поредимо са њима. Они су упрскали ствар поразима против Албе и Асвела, а те победе су унапред били уписали. Њихове наде за плејоф завршавају се ове недеље са два пораза у дуплом колу и то је то. Али како рећи јавности да има још да се игра онолико утакмица а да су они већ изгубили све шансе?
Ми морамо да добијемо све кући, осим можда Реала, али можемо да пробамо и њих да добијемо. Поред тога, требају нам још бар две победе на страни (једна можда ове недеље и касније Олимпија и Алба). Коначан пласман зависи и од резултата других конкурената, пре свега Макабија, Басконије и Валенсије па зато са њима морамо имати бољи међусобни скор. Против Макабија смо ту прилику пропустили па се морамо потрудити да против ова друга два тима јер је врло вероватно да ће то на крају утицати на пласман. Олакшавајућа околност је то што обе те уткамице играмо кући.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.710
Upravo tako, matematički mi jesmo na 3 pobede od 2. mesta, zato što je prosto 15-12=3, ali kapiram da kolega nije na to mislio nego na one ciganske priče da su tu, samo što nisu. Ne opterećujem se tim ŠBBKBB pričama, gledam ka sutra samo.
 
Top