Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.821
Локација
Beograd
I tada je na toj čuvenoj k9nferenciji rekao "ja ću i dalje da osvajam titule", tako je i bilo, osvojio ih je četiri.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Prvo niko ovde ne vredja i ne tera Zeljka. Drugo, ili mi nemamo igru ili je plan da Panter izigrava kobi brajanta. Panter nije najbolji igrac van NBA, malo jaca odbrana i jednostavno ne moze da igra solo. I kad ga udvoje umesto da se izrodi visak za nas i da kaznimo to mi cesce izgubimo loptu.
Trece, u vreme Duleta centar je bio car, od anonimusa smo pravili vrhunske centre sa super statistikom. Danas kad imamo mismatch skoro nikad nema dodavanja ka centru. Najgori smo tim po asistencijama. Ok nemamo centre ko Real, ali imamo odlicne centre i za evroligaske uslove.
Cetvrto, boli to kad svi vide sta se desava, a igraci koji imaju milionske plate ne shvataju. Dule bi im jebo mater dok ne shvate.
Kad je Naneli dodao Balši u prvom poluvremenu, mene pukla neka nostalgija
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Утисак вечери (поред тројке која нам је улетела директно у лице) је Лучино надувавање Нанелија и псовање мајке истом док сви у арени ћуте, чак сам добио и пар попреких погледа јер сам кренуо да му звиждим. Не разумем, је л' треба да га пустимо да удара на наше или да их бранимо, и то у нашој кући?
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ogulila se sjajna juzna tribina, teranje i vredjanje igraca, da ne pricam o gadjanju. Sa kime mi delimo halu i ovaj klub, sport je ovo ljudi, ne pravite od ovoga igru zivota i smrti, Zeljko je za mene najveci i pre i posle ove utakmice i pre posle ove sezone i pre i posle ovog povratka u Partizan. Hemiju izmedju igraca ne mozes uvek da stvoris, jednostavnu ne klinku, napisao sam jos posle Fenera u gostima da ekipa ima gubitnicki mentalitet i to jeste tako, ali to ne znaci da cu im zvizdati i vredjati ih, svako gresi u svom poslu. Pojedinci su legitimno dozvolili da nas posle ovoga uporedjuju sa ciganima
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Nije mi niko nista duzan ali ne mogu da budem ravnodusan.

Svaka cast svima koji mirno spavaju posle Splita.
Niko nije ravnodušan, verujem da je osećaj poraza voljenog tima svima od nas najodvratniji osećaj koji možemo imati.

Ipak, umesto da izbacujemo negativnost, očaj i kuknjavu iz sebe, treba da probamo da zaista budemo drugačiji navijači, odnosno da se sami suočimo sa svojim emocijama, izdignemo iz osećaja bola od poraza i krenemo dalje, sa još jačom podrškom Partizanu.

Jedan od forumaša je nedavno napisao sjajan post o tome kako izgleda da mnogi ljudi ovde ne razumeju sport. Petorica profesionalnih košarkaša šutira na koš druge petorice profesionalaca i takmiče se ko će više poena da postigne, pri čemu jedna ekipa mora da izgubi, a druga da pobedi. I jedan i drugi ishod su potpuno normalna i očekivana stvar u sportu. A to što smo mi do bolesnih granica strastveni i hteli bismo da rezultat bude uvek onaj koji bi nas usrećio, ne menja suštinu sporta... nekad ćeš pobediti, nekad izgubiti.

Isto tako, to što imamo najbolje navijače na svetu, najboljeg trenera u Evropi i najskuplji tim u našoj istoriji nije garancija da će do ogromnog uspeha doći. Jesmo li svesni da jedna Barselona, koja je skoro uvek pri vrhu tabele, nije osvojila Evroligu još od one sezone kada smo i mi bili na F4 (pre 14 godina)? Zašto bismo mi onda očekivali od našeg Partizana da mora što pre da postane šampion Evrope, inače, u suprotnom je sve katastrofa??

Partizan nije dužan da pobeđuje da bi zadovoljio svoje navijače. Dužan je samo da postoji.

A što se tiče narednog perioda, svakako verujem da ćemo se izdići i zauzeti što bolje mesto u Playin-u, a posle u Playoff-u, neka bude rat, sa kim kod treba, pa ako nam je suđeno, neka bude i repriza prošlogodišnjeg četvrtfinala. :)
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Утисак вечери (поред тројке која нам је улетела директно у лице) је Лучино надувавање Нанелија и псовање мајке истом док сви у арени ћуте, чак сам добио и пар попреких погледа јер сам кренуо да му звиждим. Не разумем, је л' треба да га пустимо да удара на наше или да их бранимо, и то у нашој кући?
Druže kad budeš na terenu pa kad ti neko onako kovne možeš da pričaš. Drugo Lučić je Partizanu dao više nego ceo tim izuzev Željka. ×2.
Samo cigani mogu da pljuju takve igrače.

Na jug nisam bio 10 godina. Bez tog JUGA bi bila preloša atmosfera a i ovako nije na zadovoljavajućem nivou. Ti momci idu u ponedeljak u 14h u Kragujevac tako da malo poštovanja. Imaš ABA utakmice pa uporedite atmosferu...

@Dragiša
Mani se tih utopističkih priča...


Ako ne doživljavate sport strastveno nemojte da nam solite pamet.
Težak poraz, idemo dalje!
Prst na čelo!
 
Последња измена:

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Druže kad budeš na terenu pa kad ti neko onako kovne možeš da pričaš. Drugo Lučić je Partizanu dao više nego ceo tim izuzev Željka. ×2.
Samo cigani mogu da pljuju takve igrače.

Na jug nisam bio 10 godina. Bez tog JUGA bi bila preloša atmosfera a i ovako nije na zadovoljavajućem nivou. Ti momci idu u ponedeljak u 14h u Kragujevac tako da malo poštovanja. Imaš ABA utakmice pa uporedite atmosferu...
Нико није споменуо пљување било кога, не стављај ми речи у уста. Исто као што он "попизди" и крене на играча Партизана исто тако и ми треба да "попиздимо" и да га бранимо, не мора љубав да пукне након тога, све је то у жару борбе са обе стране. Волим ја Лучу и даље и ценим све што је урадио.

На други пасус не знам шта да пишем јер као да си кренуо да одговараш на други пост, какво поштовање спомињеш, југ и АБА лигу?
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Ne odnosi se na tvoj post drug, na ove sledeće nego sam izgoreo pa nisam ih quote
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
A da je ušla sve bi bilo super i svi bi bili srećni. E pa nije tako, nego ili voliš svoj klub i njegove igrače ili si cigan. Sram vas bilo za vređanje i gađanje igrača koji daju svoj maksimum u ovom trenutku. Naše je da ih bodrimo do kraja, očekivanja smanjiti jer očigledno nisu bila realna.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
A da je ušla sve bi bilo super i svi bi bili srećni. E pa nije tako, nego ili voliš svoj klub i njegove igrače ili si cigan. Sram vas bilo za vređanje i gađanje igrača koji daju svoj maksimum u ovom trenutku. Naše je da ih bodrimo do kraja, očekivanja smanjiti jer očigledno nisu bila realna.
Slažem se i nisam za postrojavanje. To je sramno. Ali nazivati jug ciganima...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Promasili smo sa pojacanjima a i starosedioci nisu ni blede senke od prosle godine, sa izuzetkom Nanelija. Panter i Zek koji su alfa i omega ove ekipe manje vise u kanalu cele sezone. Smajli i Avram takodje mnogo vise minus nego plus faze. Kad se pogleda realno kako igramo, dobro jos i stojima na tabeli ove godine. Verovo sam da ce kliknuti, i dalje stidljivo verujem, to jest nadam se. Ali tesko da ce ova sezona liciti na bilo sta, plasim se samo potpunog potopa na kraju.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.326
Локација
Kej Republika
Sticajem okolnosti ovo je prva utakmica KK-a da je nisam gledao. Namestilo se tako jebiga. Udarao refresh i jeo džigericu.
Vidim kako se završilo i pade mrak na oči jebiga. Jeza neka.

Dokaz koliko težak poraz su poruke na telefonu. Nijedna od partizanovaca, satima nakon utakmice, nijedna. Samo poneki zalutali cigan pošalje nešto samo njemu smešno, da kao bocne.

Preživeo sam Real prošle sezone, Bursu sezonu pre. Preživeo sam Nolana Smita i još mnoga sranja. Ali na jednog Nolana, dođe i jedan Kecman jebiga. Crno pored belog. Takav smo klub izabrali. Crno i beo. Trenutno nam je sve crno pred očima, biće i belo siguran sam.

Belo kao Željkova kosa. Ako neko može da izađe iz ovog stanja, to je on. Niko drugi. Da li će? Pojma nemam. Da li će tu biti i sledeće godine? Nadam se svim srcem. Nek dovede i 50 igrača i 49 pogreši, jebe mi se. Znam da radi srcem pre svega. Možda i zato greši. Previše srca u svemu. A znanje nekad ne prati srce.
 

Hellknight

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
21
Reaction score
60
Локација
Beograd
Niko nije ravnodušan, verujem da je osećaj poraza voljenog tima svima od nas najodvratniji osećaj koji možemo imati.

Ipak, umesto da izbacujemo negativnost, očaj i kuknjavu iz sebe, treba da probamo da zaista budemo drugačiji navijači, odnosno da se sami suočimo sa svojim emocijama, izdignemo iz osećaja bola od poraza i krenemo dalje, sa još jačom podrškom Partizanu.

Jedan od forumaša je nedavno napisao sjajan post o tome kako izgleda da mnogi ljudi ovde ne razumeju sport. Petorica profesionalnih košarkaša šutira na koš druge petorice profesionalaca i takmiče se ko će više poena da postigne, pri čemu jedna ekipa mora da izgubi, a druga da pobedi. I jedan i drugi ishod su potpuno normalna i očekivana stvar u sportu. A to što smo mi do bolesnih granica strastveni i hteli bismo da rezultat bude uvek onaj koji bi nas usrećio, ne menja suštinu sporta... nekad ćeš pobediti, nekad izgubiti.

Isto tako, to što imamo najbolje navijače na svetu, najboljeg trenera u Evropi i najskuplji tim u našoj istoriji nije garancija da će do ogromnog uspeha doći. Jesmo li svesni da jedna Barselona, koja je skoro uvek pri vrhu tabele, nije osvojila Evroligu još od one sezone kada smo i mi bili na F4 (pre 14 godina)? Zašto bismo mi onda očekivali od našeg Partizana da mora što pre da postane šampion Evrope, inače, u suprotnom je sve katastrofa??

Partizan nije dužan da pobeđuje da bi zadovoljio svoje navijače. Dužan je samo da postoji.

A što se tiče narednog perioda, svakako verujem da ćemo se izdići i zauzeti što bolje mesto u Playin-u, a posle u Playoff-u, neka bude rat, sa kim kod treba, pa ako nam je suđeno, neka bude i repriza prošlogodišnjeg četvrtfinala. :)
Svaka cast na postu. Sluzba nam je razbila juznu tribinu, na ostalima je da nedamo Partizan
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Težak poraz od sasvim solidne i dobro vodjene ekipe. EL, tu garancija nema. Elem, nisam stigao da se pozabavim statistikom, ali imam utisak da smo imali bar 8-10 poseda više. Trebalo je da bude sasvim dovoljno, ali previše je propusta. Gledajući samo odbranu, mi smo ogromnu većinu od 26 poena u 1/4 primili na Brunovo plivanje i Balšina ostajanja protiv bekova. Prvi je apsolutno van takmičarske košarke; kao da ga je ubila ona vest o dugu prema Veneciji, mada i to je špekulacija. S potonjim se niži igrači sprdaju. Zašto se insistira na switchu s Balšom možda zna neko ko se bolje razume. PJ dvaput izlazi na šutera u NBA fazonu “kao dižem ruke na metar od igrača” - 2/2 za 3. Ludovali su i Aleksa, Smajli, Poni… svaki odbrambeni posed je lutrija, iako smo iskontrolisali skok igru najbolje skakačke ekipe u Evropi trenutno. I kao da sve ovo nije dovoljno ludo, Kaminsky nas krpio u oba pravca.

Meni je svaki minut naše košarke u poslednje tri sezone zlata vredan. Jedva čekam kup i priliku za novi trofej. Ako postoji i promil šanse da se ekipa namesti, namestiće je Željko. Ako ne, haos i anarhija! I ovako rashodovani možemo da povilenimo protiv svakoga.
 

Hellknight

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
21
Reaction score
60
Локација
Beograd
Težak poraz od sasvim solidne i dobro vodjene ekipe. EL, tu garancija nema. Elem, nisam stigao da se pozabavim statistikom, ali imam utisak da smo imali bar 8-10 poseda više. Trebalo je da bude sasvim dovoljno, ali previše je propusta. Gledajući samo odbranu, mi smo ogromnu većinu od 26 poena u 1/4 primili na Brunovo plivanje i Balšina ostajanja protiv bekova. Prvi je apsolutno van takmičarske košarke; kao da ga je ubila ona vest o dugu prema Veneciji, mada i to je špekulacija. S potonjim se niži igrači sprdaju. Zašto se insistira na switchu s Balšom možda zna neko ko se bolje razume. PJ dvaput izlazi na šutera u NBA fazonu “kao dižem ruke na metar od igrača” - 2/2 za 3. Ludovali su i Aleksa, Smajli, Poni… svaki odbrambeni posed je lutrija, iako smo iskontrolisali skok igru najbolje skakačke ekipe u Evropi trenutno. I kao da sve ovo nije dovoljno ludo, Kaminsky nas krpio u oba pravca.

Meni je svaki minut naše košarke u poslednje tri sezone zlata vredan. Jedva čekam kup i priliku za novi trofej. Ako postoji i promil šanse da se ekipa namesti, namestiće je Željko. Ako ne, haos i anarhija! I ovako rashodovani možemo da povilenimo protiv svakoga.
prosle sezone je preokret sezone bio posle kupa, naecu sa Efes om. Samo kazem.
Navijaci - mi da navijamo a vi da pobedjujete, ne ide to bas tako nego malo drugacije
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ono sto najvise boli... boli vise i od svakog poraza je to na koji nacin mi gubimo vecinu utakmica. Veliku vecinu utakmica smo izgubili na nase neverovatne gluposti.

I sto je najgore... nista ne ucimo iz toga nego se nastavlja. Nemamo igru, nemamo akcije ali su zato nase cuvene gluposti konstantne. Ne racunajuci par utakmica u ABA ligi protiv slabijih rivala i u Evroligi samo Asvel i Zalgiris tamo mi retko koga da smo onako rutinski dobili i da smo imali kontrolu tokom citavog meca... to je bas enormno mali broj takvih utakmica za jednu ovako na oko dobru ekipu. Ali zato utakmice sa gomilom nasih gluposti... koliko hoces. Evo koliko je vec odmaklo sezone a jedino sto je konstantno su te nase gluposti. Cak i bez tih akcija i slabije igre ali bez tih gluposti imali bi par pobeda vise s obzirom koliko smo ih pogubili na taj nacin. Kada cemo vise da iskorenimo to?

Masu puta sam upotrebio tu rec glupost... eto koliko me to boli. Sve se nadam krenucemo, kliknucemo... vreme polako ide.
 
Top