Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Kad je to Željko od govana napravio pitu? Molim vas za primer te ekipe i sezone.

2009. Kad je imao onu cuvenu konferenciju - " everyone will joke with us in top 16" , pa je kasnije osvojio EL.

U Feneru je imao sezona u kojima su igrali bas lose sve do poslednje 1/4 sezone. Doktorirao je tempiranje forme.

Ali mislio sam vise figurativno - jer sam video dovoljno kako su pojedini igraci napredovali individualno u Partizanu. Nikad nisam video da igrac za sezonu napreduje kao Lesor itd.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
O kojim navijacima pricate ovde , pa zadnjih deset godina je navijac Partizana zanimanje kao starleta... Cim druze prva pomisao na placenu sezonsku i cenu iste a ne bol u grudima sve ti jasno .. idi pa izdrkavaj se i uleti u fk kad si mangup ne to bojkotuje ne ude na stadion uvredjeno ceka da gmazura sam ode
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
I dan posle, bas sam skenjan. Pisem 100 puta post i gresim. Zaista se nadam da ce sve krenuti na bolje uskoro. Smatram da nema nikakvog smisla vise odmarati bilo kog igraca, deliti minute, rasporedjivati minutazu... odmoris PJ on odmoran ne moze da se sastavi. Odmoris Zeka, on vise nije isti igrac. O Kaboklu i da ne pricam. Bice valjda bolje...
 
Последња измена:

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Nisam si

Nisam siguran koliko su ga neutralisali pošto je juče isporučio 22 poena, svakako odličan učinak. A da greši i prosipa mleko to stoji. Problem je što osim njega nije bilo nikoga drugog. Kaminski je odigrao poluvreme iz snova, u drugom samo 2 poena. Ledej i Naneli blede senke onoga što mogu, PJ igra po sistemu toplo-hladno, Kaboklo se raspao... Premalo da se dobija u kontinuitetu u EL.
Nije problem Panter već drugi igrači koji ne žele da preuzmu odgovornost.
Pa Aleksa u predzadnjem našem napadu tapše loptu pola napada i sve vreme gleda u Pantera I na kraju ga poziva rukom da priđe i uzme loptu.
I on to i radi.
Panter makar ne beži od svog posla a normalno je da ne može sve da ubaci kada je najbolje čuvan naš igrač.
Drugi naši igrači koji treba da koriste udvajanja koja neki timovi igraju na Panteru nemaju ideju kako da iskoriste.
A i retko kad to iskoriste promaše šut.
Ljudi prozivaju Pantera zato što se njegovi promašaji vide jer on pokušava da postigne koš.
A niko ne pominje Zeka koji igra ogromnu minutažu a šutne 2,3 puta na koš,bukvalno i ne pokušava.
Da je makar na 70% igre kao prošle sezone imali bi 3,4 pobede više.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
2009. Kad je imao onu cuvenu konferenciju - " everyone will joke with us in top 16" , pa je kasnije osvojio EL.

U Feneru je imao sezona u kojima su igrali bas lose sve do poslednje 1/4 sezone. Doktorirao je tempiranje forme.

Ali mislio sam vise figurativno - jer sam video dovoljno kako su pojedini igraci napredovali individualno u Partizanu. Nikad nisam video da igrac za sezonu napreduje kao Lesor itd.

Nisam nešto mator ali pamtim dosta igrača.
Pre svega Aleks Marić od anonimusa do najboljeg centra Evrope i iste te godine Bo McCalebb.

Igrači Lesorovog kalibra u to vreme nikad ne bi završili u Partizanu, nismo mi dovodili ni iz Makabija ni PAO ni CSKA u to vreme, čak ni apsolutno najgore igrače takvih klubova.
Tu praksu je pokrenuo fmp u Srbiji i opravdavali su sa ''ma došao je ovaj iz Olimpijakosa/Barse/Makabija/Reala jer je mator'' a mi u najboljim godinama nismo mogli da dovedemo najstarijeg i najgoreg igrača takvih klubova.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
Ма, гле Понике како је брз и спреман за свађу и тучу са навијачима а откад је дошао још курчеве добре утакмице скоро да није одиграо. Свака част на свему искр
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Glupo izgubljena utakmica sinoc, psihicki je ekipa bas u kanalu. Ako neko moze da ispravi sve ovo onda je to Zoc uz nekog jakog psihijatra. Trebali smo onu utakmicu mirno da privedemo kraju, ali smo se glupostima sami uveli u problem i na kraju kaznjeni onom trojkom Franciska.

Uporedjivanje dve ekipe ostavicu za kraj sezone, posto ima jos da se igra. Nadam se da igraci znaju da im gori pod nogama ali da i dalje sami drze sudbinu u svojim rukama. Sanse za plejof su jos uvek tu i krajem februara mora da krene nasa serija pobeda!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Kakva utakmica sinoć, dvije odlične ekipe. Bajern je u usponu forme evo već neko vrijeme, a naš Partizan je posle par poraza opet izašao da se bori.
Bili smo bolji većinu meča, Jaramaz i Ponitka su igrali odličnu odbranu, a u napadu su se smjenjivali Panter, Kaminski i Dozier. Na žalost ponovo je jedan promašen šut i nenapravljen faul značio poraz.
Bez obzira na sve, odlična utakmica Partizana.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Navijačima rezultata sa foruma a i van njega svaki q smeta, tako dok je njih ovde dosadno biti neće.
Ali ova mi je najjača: "Panter neinteligentan" ,ovaj onaj...dok ovi pucaju od inteligencije a Ostoja ih navuko na skupe karte,obećao im f4,rezervirali smeštaj na bukingu,uplatili avio karte preko R aira a na kraju pušiona. Ponitka im kriv što padaju na limarove fore ko na šarenu lažu.
Svi koji su juče na bilo koji način napadali igrače su cigančine možda veće i od same braće cigana.
Žao mi je što da takvima delim vazduh i crno bele boje osim ako nisu daltoni pa zamenili crvenu za crnu.
:napred-partizan:
Zamisli ti kakve su to glave i kakav je to mentalni sklop,rekao im ostoja idemo na f4 oni kupili skupe karte pa im posle ostoja kriv. Kao da ih je terao neko da kupe karte.Al dobro, generalno Srbima su uvek drugi krivi. Samo sto svoje frustracije izbacuju ovde nemaju gde drugo jbg.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ne postoji ni jedna osoba od 20000+ koja dolazi na utakmice koja to cini zato sto je ostoja rekao da idemo na f4. Prestanite da pisete kompletne gluposti u pokusaju da uvredite nekog. Ostoja ne mora da kaze nista, arena ce biti puna svejedno.
 
Top