Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Mi ako hocemo da uradimo nesto u Evropi cela ekipa mora da doprinosi... Ne mozemo mi da igramo sa 7-8 igraca, znaci svi, pa ko koliko moze... Jedino od Vukcevica nema 'eba u ovoj ekipi, mislim da i Andjusa doprinosi bar u napadu, meni Vukcevic ne deluje kao neki radoholik a onda i talenat propadne...

Sto se tice same utakmice ozbiljnost je bila na nivou, a onda je i kvalitet dosao do izrazaja....
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Tinjala je nada ciganska da se moze desiti jos jedan poraz, a onda razocarenje...Ocekujem uoci kupa nastavak medijske kampanje oko senzacionalnih pojacanja, sukoba unutar kluba, finansijskom kolapsu, antidrzavnom delovanju, radu sa stranim sluzbama, poseta stranim ambasadama, i kao slag na tortu da je Zeljko na prinudnom i nedobrovoljnom sluzenju vojnog roka pobio citav jedna vod iz automatske puske jer se napio, a nije imao kljuc od tenka, inace bi celu kasarnu sravnio sa zemljom, ali ga je u tome sprecio jedan od vodja sa junacke severne tribine, inace bi bilo ne pitajte...jbg...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Jok i nece da tinja kad smo u govnima, kad nas Split dobija u Areni...Sve od nas zavisi...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Bas tako, zato mogu da se nadaju necemu dok smo u govnima...
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Ja ne bih na kup, kao na izlet...ja ne bih na kup, kao na eventualni feder za podizanje "momenta". Mene lično, baš briga za trenutni momentum, jer momentum se nigde ne broji. Nema ga. Ja bih kup. Kup kao trofej. #50 po redu, pošto je onaj s.kup aba, već vidjen, izmakao. Kup zvezdica ide na zastavu, ispod svodova Arene. Ide u glavu. Ide u istoriju. I uzimaš ga od skotova. Zato svim snagama na trofej. Iskreno se nadam, da i u klubu tako razmišljaju. Gledaću kup kao da je finale eurolige. I naravno, nemam ništa protiv onih koji drugačije razmišljaju. Srećom imali smo, u istoriji, a pogotovo bližoj, trenere, koji su išli na sve trofeje 100%, pa smo odavno najtrofejniji. Možda nisam ja u pravu, ali onda nije ni veliki D. Vujošević.
Željko, igrači, KKP, svim snagama na kup, na kup kao trofej !
Srećno.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Ne gotivim uopste GG, ali je mnogo toga tacno izneo u intervjuu za kosarkasku sferu, ukoliko je dozvoljeno okacicu link ovde:


Ekipa bez centra i ekipa bez pleja.

Na forumu, ne smes da iznese svoj stav, kritiku opravdanu ili pak negodovanje, odmah se do shvati kao napad na Zeljka, upravu itd.

Za Smita sam pisao da covek nema kvalitet za Evroligu, sto se ispostavilo kao tacno, mozda on "klikne" protiv Gajdobre, ali bice upamcen kao veliki promasaj.
Igrac koga smo cekali pola sezone i doveli smo ga koliko da bude na broju.

Kaboklo nije u padu forme, jer nikad i nije bio u formi u nasem dresu, on je kod nas odigrao 2-3 dobre utakmice na svezinu, od tada on konstantno isporucuje nista.
Za razliku od Smita, Kaboklo ima mnogo prostora za napredak, ali malo ima do mentaliteta i IQ kod njega.

Docekali smo Ponitku nakon gotovo 45 utakmica i sad ce on preko noci postati lider i bitan igrac rotacije, vazi.

Mnogo mi je bilo drago sto sam bio banovan za vreme kad smo igrali protiv Splita, jer to je najsramniji poraz ove sezone i ocigledno je da vecina igraci "biraju" utakmice.

Sto se tice Evrolige i meni mnogo bitnijem takmicenju, poraz od Bajerna, neocekivan, ali kad smo dosli u situaciju da branimo +2 na kraju, tacno sam znao da ce da se pojavi neki guduric od tablu, Nolan Smit jebeni ili pak mnogi se ne secaju Mirka Mulalica.

"Nije problem" samo poraz od Bayerna, vec smo time ukljucili u igru isti tim za top 10, a tu ce sada biti jos Milano koji je po kvalitetu u 4, a svoju sansu vide i Anadolu i Zalgiris.

Kao sto je GG pomenuo, a i ja sam u nekoliko postova do sada, mi nijednu utakmicu u EL nismo dobili bez frke.

I da, na kraju puna podrska najboljem treneru i najvecem gospodinu Grobaru Zeljku Obradovicu, sto se mene tice svi da odu, samo da on ostane!

Do kraja sezone puna podrska treneru, kapitenu i nasim igracima!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Grba nije u pravu cak ni kad je u pravu.

Mozda je sve sto on tvrdi tacno, ali za definitivnu potvrdu valja sacekati kraj sezone.

Dotad, puna podrska Zeljku i svakom igracu, od Kevina kapitena pa do Smitha.

Idemo uzeti taj kup, i da nam to bude definitivna prekretnica u sezoni!
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Uh, šta reći...prve uspomene na FK Partizan (1979. sam godište) jesu utakmice protiv Nanta ( 1:1 ovde, tamo pukli 4:1, sećam se koliko sam bio tužan, i crnih mreža na golovima u Francuskoj), a prve uspomene na KK jesu utakmice sa Arisom, Makabijem, Barselonom i ostalima, pa tada domaće utakmice u već legendarnoj SFRJ ligi, pa Galis, Janakis, zatim tada čuveni italijanski i španski igrači, da ne nabrajam sve, domaće (SFRJ) takođe, pa moje doživljavanje crnaca kao nekakvih superigrača (Makadu nam je tad bio protivnik, sećam se, nisam siguran gde je igrao, možda Barsa, a možda i lupam, njegov mlađi rođak je igrao kod nas, u vreme Trinkija), a pre svega čuvena plejada igrača (Pecarski, Savović, Paspalj, Divac, pa i Žoc, i cela ta ekipa, govorim o više sezona, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio). E, među svima njima je bio i naš tadašnji kapiten, čovek zbog koga sam baš zavoleo košarku, više nego fudbal. Skakao čovek, šutirao trojke (i davao), zakucavao. Dobar u šutu spolja, a može jako i do samog koša, što bi rekao Denda. Pravi kapiten, umeo da podvikne, povuče kad treba, zapali publiku, a i tim, da se posvađa i sa sudijama. I to zrno nostalgije i ljubavi prema njemu i dalje postoji, i subjektivnosti, pa se suzdržavam da ga oteram u krasni. I znam ja da niko od njih nije idealan kako mi često umišljamo, imaju neki putera na glavi dosta, svi su oni ljudska bića, ali sam subjektivan, i recimo nikad ništa ne bih mogao da zamerim Đorđeviću, Daniloviću, Divcu, npr. I krajnje subjektivno bih obe ruke digao sutra da dođu u klub. Žoca da ne pominjem, on je posebna priča. I onda možete da zamislite koliko i kakvo razočaranje nastaje iz tolike ljubavi, da ne upotrebim jače reči. Mislim da sam se baš ispuvao kad sam video da je naš tadašnji kapiten postao član sekte novoradikalske. Sad, kapiram ja i da je on ljut nešto, osvetoljubiv, da svako ima pravo da glasa za koga hoće (doduše inat i osveta ne bi trebalo da budu motivi), sloboda izbora, mišljenja i slične tekovine slobodnog društva, demokratije i ostalog. Ali brate mili, isto tako kad npr. vidim govno, ja znam da je govno, pošto lud nisam, čak i da sam glup, i nisu demokratija i sloboda mišljenja i govora to što me neko ubeđuje da to nije govno, i da je korisno i mirisno, nego je to ili bezobrazluk ili odsustvo mozga, trećeg nema. Isto kao što budalama danas opet mora da se dokazuje da su 2 i 2 četiri, i da Zemlja nije ravna, jer svakoimapravonaslobodumišljenja, i te fore, ali da ne davim sad i time. E to govno iz mog pokušaja metafore je sns sekta, apsolutno nešto neprihvatljivo i linija koja se ne prelazi. Nema ni potrebe za metaforom, ako ćemo iskreno. I onda čovek koji mi je skoro ceo život bio simbol i KK-a, i Partizana generalno, i ljubavi prema klubu, uđe u sns...pa majku mu, ono, nadrealno! Posle toga, sve što kaže je nevažno. Na stranu što je imao priliku da se oglasi na tu temu više puta, kad je bilo vreme tome, pa čak i poželjno. Zaboleo me iskreno njegov pristup govnima, izvinjavam se zbog ovog čaršava, kako se ovde popularno kaže, ali morao sam.

Što se ove priče plej centar tiče, isto prežvakana, i mučno je mesecima o tome čitati. Sve što vidimo i znamo mi, stručni štab zna i vidi nekoliko stotina puta bolje. Loša selekcija? Greška? Ego? Sujeta? Loša procena? Otišao nam igrač? Loš skauting? Loš čelendž, šta god...sve ok, imaju pravo na sve pobrojano. Nemam problem sa tim. "U borbi za trofej, u bici za spas...",molim lepo. Ostrašćenost, nerealna očekivanja, verovanje ploditelju Viole o napadima na F4 i sve ostalo, to na stranu. I kad sam već ovoliko kenjao (izvinjavam se damama), još jedna važna stvar: pravljenje razlike između kritike i pljuvanja, između dobre namere i zlonamernosti.
Izvinjavam se još jednom.
 
Top