Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Znajući njegovu prirodu, pre će biti da je sugestirao na to da je 'omatorio' i da je to bilo davno. Vrlo dobro on zna šta je njegov ćale osvojio.

Nije neki komentator ali je uvek korektno i lepo prenosio KKP. Sumnjam da je bio maliciozan, samo poprilično loš humor (kao i obično sa njim).
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
433
Reaction score
1.560
Mislim da bi najbolje bilo docekati ga njegovom omiljenom pesmom..mozda sam i dosadan sa time jer sam pisao nekoliko puta, ali po mom mišljenju, da je srece svaki put bi se pristala ta pesma kad on izadje na parket..

Kupljene karte za Milano, jos kad kad bih nekako uspio da pobegnem sa posla da dodjem i na Efes..

Borba breeeeeeeeeee
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.796
Možda oni sude namerno, ostali sude "slučajno", ali nekako odluke većinom budu na našu štetu pa mi namera i nije mnogo bitna.
 

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
Mozda nije za ovu temu,ali zbog basketa mi treba :D
RD LIVE je ocigledno pukao, jel zna neko neki slican sajt? Nisam u srbiji ove nedelje, trebace mi za EL
 

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
A ne treba mi stalno,par puta se desi da sam van srbije pa se ne bih cimao oko naloga,registracije,online placanja itd
Nemam ni racun u banci kamoli da placam nesto na netu.ja sam po tom pitanju pecinski covek :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.749
Локација
Beograd
Pitanje je koliko su ove informacije relevantne, ali...
Ne sumnjam da bi Evroliga sve uradila da se više novca obrće u njoj...


 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Vidi samo cu ti reci da u arapskom svetu postoje dve strane koje guraju sport u poslednjih 10 godina sve radi cilja da se priblize politicki zapadu, sa jedne strane zajedno deluju Katar i UAE(Dubai) a sa druge Saudijska Arabija. Dobro je poznato sta su Saudijci uradili u fudbalu, planovi za investicije i ulaganja su im jos veci iz godine u godinu i cilj im je da dobiju mesto u ligi sampiona, sponzorstva u zapadnim medijima itd. Dubai jedinu svoju priliku da dodje do zapada ce traziti preko kosarke i sigurno u svoj projekat nece ukljucivati ulazak Saudijaca, kao i obrnuto. Tako da za nas je to manje vise isto zlo, da li usli jedni ili drugi, neminovno je da ce se Evroliga siriti kroz godinu dve, i da je broj od 24 ekipe sasvim realan, e sad u kom formatu, ostaje da se vidi. Ja bih licno voleo kao ranije grupne faze, ali znam da od toga nazalost nema nista
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.749
Локација
Beograd
A misliš li da i KK Partizan vide među ta 24, ili gledaju kako da nas izbace iz te Lige bogataša i srećnika a da ubace nekog ko im je privlačniji?
 
Top