Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Kakva sledeca sezona. Počeo sam opet da listam raspored i pravim tabele koga sve možemo da stignemo :D
Znaci da je vece skroz uspelo. Vratila se nada plus neće Željko nigde.
Samo da dobijemo u Milanu a sta čeka cigane iz Pireja i Madrida , bice to dva keca ko kuća.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ne svidja mi se ovo. Plasim se najgoreg, jer mi ovo ne izgleda kako bi trebalo. Vreme je da ovog govnara skidamo sa vlasti. A i ostale sa njim... Znacemo da smo pobedili onda kad se cigani pridruze u borbi. Znaci jos nismo.
Pa cigani ce se prikljuciti borbi kad borba bude zavrsena. Kad vide ko je novi gazda, kod koga su pinovi od kartica i ko deli tendere. A do tada im je dobro i ovako, nemaju vecih primedbi.
Jebes cigane, nebitni su u celoj prici.
No Aleksa no party.
Panter ce nas voditi do pobeda ako Aleksa nastavi da ga rasterecuje kao veceras. Ne mora da strpa 30 svaku utakmicu, ali da igra odbranu i probija do kraja, to treba da bude standard.
Sut ce uvek varirati, ali iskocice vec neko drugi ako njeha stane.
A o Zeljku...
Pa rodjaci, ne mogu da placem i pisem u isto vreme jbg.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
To za A licencu ili na manje godina (3-5) sam pomenuo ja pre neki dan na marketing temu jer sam dobio info, a isti izvor kaze da je za Zoca spremljen novi 3 godisnji ugovor.
Ako post nije u skladu ili imate bolje informacije, prastajte, prebacujte ili brisite, kazem ono sto mi je licno u oci receno.

8 marta idemo kod jedne pi*ketine koju smo dobro zapamtili i nismo je zaboravili, NO PASARAN!
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nazalost zbog posla nisam bio u mogucnosti da ispratim utakmicu i atmosferu.
Dodjem kuci, uzimam telefon i krecem polako...

Koji nalet emocija, smijem se od srece a i zaplakao bih od ponosa! Hvala Bogu sto sam na ovoj strani, hvala NAJVECEM ZELJKU OBRADOVICU!

Nisu svjesni sta su probudili u svima nama, ovaj nalet nece zaustaviti, ustacemo, ogrejace, obasjace!!!

I da, ova poruka - s tobom i u rat, fenomenalno, Zeljko hvala ti na svemu, volim te Partizane!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Vrlo interesanrno je da smo proigrali dok je PJ bio na klupi…

Nesto ima u timu sto nije kompatibilno,da li se on jos uvek navikava, da li on i panter jedan drugog guse ne znam, ali sinoc dok je on bio na klupi, ekipa je energetski ali i ovako na oko bolje stajala…

Ne znam… bas cudna neka situacija sa njim, mnogo dobar igrac, inteligentan, al kao da jos nije nalegao na ekipu…

Sinoc smo radili (pre svega Aleksa) te ulaze, najzad smo se ubrzali u tranziciji i odma sve to bolje izgleda…

Kosarkaski, bice ovo do kraja napeto, ekipa kad igra, mogu svakog da dobiju al kad zaglupimo mucno je za gledanje..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Vrlo interesanrno je da smo proigrali dok je PJ bio na klupi…

Nesto ima u timu sto nije kompatibilno,da li se on jos uvek navikava, da li on i panter jedan drugog guse ne znam, ali sinoc dok je on bio na klupi, ekipa je energetski ali i ovako na oko bolje stajala…

Ne znam… bas cudna neka situacija sa njim, mnogo dobar igrac, inteligentan, al kao da jos nije nalegao na ekipu…

Sinoc smo radili (pre svega Aleksa) te ulaze, najzad smo se ubrzali u tranziciji i odma sve to bolje izgleda…

Kosarkaski, bice ovo do kraja napeto, ekipa kad igra, mogu svakog da dobiju al kad zaglupimo mucno je za gledanje..

Управо то, доста смо брже играли, а и сам Жељко је у неколико наврата показивао да се убрза са преносом лопте.

Мора се нападати кош далеко више него што смо то до сада радили, фали нам тог Егзумизма од почетка сезоне.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vrlo interesanrno je da smo proigrali dok je PJ bio na klupi…

Nesto ima u timu sto nije kompatibilno,da li se on jos uvek navikava, da li on i panter jedan drugog guse ne znam, ali sinoc dok je on bio na klupi, ekipa je energetski ali i ovako na oko bolje stajala…

Ne znam… bas cudna neka situacija sa njim, mnogo dobar igrac, inteligentan, al kao da jos nije nalegao na ekipu…

Sinoc smo radili (pre svega Aleksa) te ulaze, najzad smo se ubrzali u tranziciji i odma sve to bolje izgleda…

Kosarkaski, bice ovo do kraja napeto, ekipa kad igra, mogu svakog da dobiju al kad zaglupimo mucno je za gledanje..
Aleksa je jedini igrač koji može da probije i u napadu odlično funkcioniše sa Kaminskim gde je ovaj sekundarni plej i širi i postavlja ljudske blokove. S druge strane kad Aleksa kamenjari pa idu ispod bloka skroz onda ni to ne vredi. Od Doziera se očekivalo slično ali on živi i umire od poludistance što je ok poenterski ali nije za protok lopte, a defanzivno je ponajbolji svakako.
Zato kad god od Doziera vidimo neku agresivnost napad obruča igru pod kontaktnom cela ekipa proigra.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ako neko naidje na jos neki snimak kad je cela hala skandirala Zeljku, molim neka postavi.
Mozda mi je sinoc u toku skandiranja dozivljaj bio toliko jak, da nijedan snimak za sad ni priblizno ne moze to da docara. Cak je mozda ono i nasa najbolja sekvenca tokom ove 2 evroligaske sezone.

Sta reći za Aleksu, covek igra ogromnim srcem, makar bio u areni, na svetskom, na basketu ispred zgrade. Bravo grobarcino !
 
Top