Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
Ajde forumasi van zemlje :navijac

Pokrećemo akciju podrške za Milano.
Ideja je da se iz svih krajeva sveta pošalje podrška crno-belima pred meč u Milanu.
Video ili slika koju naoravite je poželjno da se okači uz #gdegoddaigra

Ako nemate mreže ili ne želite da kačite, možete nam poslati materijal na [email protected]
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD

Podsecanje na neverovatan preokret sada vec daleke 2011. godine. Moje prvo kosarkasko evropsko gostovanje i golgota koja je trajala tri cetvrtine. A onda zakljucavanje reketa, preokret i neopisiva radost. Par dana nakon toga mi navijaci smo i dalje slavili u Milanu a kosarkasi izgubili od Zlatoroga :D Lepa secanja...
Kakva je mašina Ejsi Lo bio au... Brz kao munja. Kakva je to utakmica bila. :)
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Majku im jbm. Malo im što im država sipa ko u onu rupčagu da sipa kanaderom, pa daj još da se proguraju uz KKP. Da je situacija obrnuta, da imaju bilo kakav zapaženi rezultat u EL ili, ne dao Bog, nekog poput Željka na klupi, znaš kad bi se KKP gurao zajedno sa gurbetima?! NIKAD!
Jebo ih i onaj ko im je dao ideju za zajednički podcast i onaj što je pristao da u njemu učestvuje.
Radije nek nam ne daju licencu. Pocrkali majci, sad glume ko neko zdravo rivalstvo. Ma mrš!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Kao sto sam rekao, ne postoji ni promil sanse da mi dobijemo a cigani ne dobiju neku licencu za EL... ni promil... jedina eventualna razlika koja je moguca je da mi dobijemo na duzi period i to je to...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Zna li se sta za sastav Milana za sjutra, ima li jos neko osim pickice sto se ukakila da ne igra ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ovo je sa sajta El, ali nije baš pouzdano:
 
Top