Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Oprostite samo, u kojoj je stranci trener kome se skandira?
I koja je stranka onaj što Željku nije ponudio ugovor?

Očekujemo da nas pogleda sreća, da nam se bogovi pravde naklone, a naši "asovi" su pripadnici organizacije našeg uništitelja? Jebote.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Penal nije bio.
Stojim na tome, po svim kriterijumima.
Naravno ni gomila ciganski ovog proleća ali to je druga priča.
Faul kod njihovog gola ?, verovatno je bio.
Sve u svemu kako stojimo na terenu takav rezultat i imamo.
Realno 0:0, ukrali nam bod.
Ono ako nije panal ja ne znam šta je,Nikolić prvi dolazi do lopte,prebacuje je i golman se zalijeće u njega i ruši ga.Po kom osnovu to nije penal ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ono je penal 1/1, nema priče. Došli su da nas odrade i uspeli su. Meni je samo krivo što ih nismo bar još malo "davili" nego smo pali već par dana posle derbija. Do sledećeg očekujem da odrade do kraja, nekih -6, -8 za mirnu feštu u rupi u trećem krugu.

Međutim, ova ekipa je uz sve igračke i stručne mane zaslužila maksimalnu podršku do kraja. Rezultat do sada postignut je daleko iznad očekivanja svih.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Nije sviran nama penal 25 godina, ili 52 derbija u nizu. Zasto nije sviran? Pa nije bila nijednog prekrsaja za penal, prosto. Taj rad. Ako je i od realnog, previse je.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ispadne da je bolje da su igrali oni igraci za napredak koji danas nisu igrali, a insajderi tvrdili da ce igrati.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
@Detelinarac90 Postavio sam ti pitanje ti si odgovorio to je toi nema potrebe da se ljutiš. Ako si pažljivo čitao moje postove pohvalio sam sve one koji dolaze na stadion,pohvalio sam tim itrenera ali ekipu sa juga nisam i nema razloga da je hvalim i ne vidim zašto bi me neko upozoravao/kao što i nije što nemam dobro mišljenje o njima.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@Detelinarac90 Postavio sam ti pitanje ti si odgovorio to je toi nema potrebe da se ljutiš. Ako si pažljivo čitao moje postove pohvalio sam sve one koji dolaze na stadion,pohvalio sam tim itrenera ali ekipu sa juga nisam i nema razloga da je hvalim i ne vidim zašto bi me neko upozoravao/kao što i nije što nemam dobro mišljenje o njima.

Nije ni meni jasno, što bi bilo upozorenja, taj bojkot je obično sviranje kurca, kao radimo nešto, čak ni ne razumem prema kome je usmeren.

Prema kome da je, siguran sam da tog nekog boli kurac i da se samozapale, a kamoli što bojkotuju.

Što se mene tiče nek bojkotuju koliko hoće, samo me nemojte jebati u mozak da je to neka borba.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.287
Локација
Београд
Ово данас је само још један подсетник у каквој канализацији живимо. Волим Србију као отаџбину, њену историју, културу и традицију, али државни апарат и власт је нешто сасвим друго. Они се крију иза појма држава Србија. Најгоре сецикесе, лихвари, муљатори се крију иза тог појма и називају издајницима сваког ко није део њихове екипе. Међутим, проблем је што имају довољну подршку да наставе са таквим понашањем - чак и од људи који се називају навијачима Партизана (знате већ ко је све јавно подржао режим). Да се не лажемо, и то што је стање непромењено толико дуго говори и о нашем друштву. Мало је држава на свету где политика и навијачко опредељење државног врха има толико утицаја на спорт као код нас, а још мање је фудбалских лига на свету где један кикс практично значи изгубљену титулу. Причати о фудбалу и игри на терену је бесмислено. Јесте било грешака, промашених шанси и могло би о томе да се дискутује у неким нормалним околностима. Међутим, овде то није случај. Иначе право са посла сам дотрчао на стадион и ушао у неком 40. минуту утакмице, али то више није ни битно.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Nije ni meni jasno, što bi bilo upozorenja, taj bojkot je obično sviranje kurca, kao radimo nešto, čak ni ne razumem prema kome je usmeren.

Prema kome da je, siguran sam da tog nekog boli kurac i da se samozapale, a kamoli što bojkotuju.

Što se mene tiče nek bojkotuju koliko hoće, samo me nemojte jebati u mozak da je to neka borba.
Iz sadasnje perspektive smrdi i sama namera, u suprotnom bi promenili stav 6x ... A ovamo akcijaju svoje igrace u areni

Vratice se sve ovo, kad tad majku im jebem cigansku svima EDIT
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.618
Локација
Beograd
Da nisam promašio forum?
Neki nakon onog danas i dalje pričaju o igri, zasluženim, nezasluženim porazima, umeću Baždara...
Voleo bi da su mi kuće toliko od čokolade, a prozori od marmelade i da o tome nakon svega(ne samo) danas pišem.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Preporučujem određenom broju forumaša da
meditira nad generalovom rečenicom da je "aristokratski boriti se za unapred izgubljenu stvar." U nepoštenoj borbi protiv države mogu se dobiti jedino mali broj bitki, ali nikako rat. U prevodu: nemoguće je očekivati da tokom cele godine budemo bolji od svakog protivnika koji iza sebe ima senku psihopate
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ne znam sta se uzbudjujete. Vlasnik naseg kluba zajedno sa upravljackim menadzmentom kluba je odredio podredjenu ulogu naseg kluba u ovom takmicenju. Nemate pojma koliko je svo ovo izletovanje na prvom mestu uznemirilo prosti ciganski plebes. To nisu normalni ljudi. Mi ne bi trebali da smo ni na drugom mestu, tako da se necu iznenaditi da zavrsimo treci do kraja.

Pisao sam davno nekad o hipoteci na stadionu, sad se pocinje pominjati. Mi smo odredjeni za jednu ozbiljnu marginalizaciju kao celo sportsko drustvo, a zemljiste stadiona je vec bezecovano i ceka se.

Ili izadjite na izbore 80% ili naucite da se ne nervirate oko ovoga. Ipak je ovo samo sport, a realno prolazimo kroz zlatno doba kao drustvo.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
@ Vuk23

Jel mozes da obrazlozis svoju "ekspertizu"? Posto smo mi uceni, da kada igrac, golman, sta god, odvali protivnickog, to pod obavezno bude prekrsaj, u ovom slucaju penal, jer je bilo u sesnaest metara...
Nije penal zato što je posle Nikolića i njihov golman srećno udario loptu i izbacio je, posle je došlo do sudara.
To nije penal.
Jednostavno golman i odbrambeni igrač imaju pravo da startuju na loptu i ako uspeju da igraju prvo na loptu a posle dođe do kontakta to nije faul i penal.
Gomila takvih situacija je viđena u svetskom fudbalu.
To što kod nas, ciganskoog saveza viđamo svašta je druga priča.
Jeste ovo neobična situacija jer je stojeći odneo Nikolića, ali je ipak udario prvo loptu srećno ali je tako.
Ja lično nikad ovo ne bih svirao kao penal, koji god tim da je u pitanju i mislim da je to po pravilima.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
645
Локација
Beograd
Jbg braćo, ne zna se šta više boli, ona sramotna sezona od prošle godine u domaćem prvenstvu, ili ovo kad budeš prvi veći deo sezone pa ti neko to mesto lagano preotme. U svakom slučaju nije uvek lako... A poslednjih 7 godina nije nikad lako...
 
Top