Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
Nije penal zato što je posle Nikolića i njihov golman srećno udario loptu i izbacio je, posle je došlo do sudara.
To nije penal.
Jednostavno golman i odbrambeni igrač imaju pravo da startuju na loptu i ako uspeju da igraju prvo na loptu a posle dođe do kontakta to nije faul i penal.
Gomila takvih situacija je viđena u svetskom fudbalu.
To što kod nas, ciganskoog saveza viđamo svašta je druga priča.
Jeste ovo neobična situacija jer je stojeći odneo Nikolića, ali je ipak udario prvo loptu srećno ali je tako.
Ja lično nikad ovo ne bih svirao kao penal, koji god tim da je u pitanju i mislim da je to po pravilima.
To o čemu pričaš se razmatra nakon što se proceni intenzitet kontakta. Kontrolu nad loptom nike nijedan imao, a njihov golman je oduvao Takija sa nogu koji je jednako mogao ponovo doći do lopte nad njom. Ako ćeš baš po pravilima..da zanemarimo činjenicu da je očigledno i iz aviona da smo pokradeni, ponovo.

Realni Grobari...njih se samo gadim..:sick:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.743
Локација
underground
Ja bi dodao ne samo nakon onog danas, nego nakon zadnjih xx godina ukljucujuci i 2017 gde smo realno bili bolji za 20 bodova a uzeli smo spletom okolnosti za koje se znalo da se vise nikad nece dozvoliti da se ponove. Kad kazem nikad , to nije preterivanje , NIKAD dok je ovakvo stanje u drzavi i dok vladaju oni koji vladaju. A vi nastavite o Bazdaru i o tome da nesto zavisi od toga da li je desni bek Stojkovic ili Karvahal.
To je vec pitanje iq onog koji misli da je to problem i "eto samo da imamo boljeg beka mi bi 40 utakmica pobedjivali sve redom uprkos ovima koji bukvalno mogu da rade sta hoce i to i rade."
Pa jbt oni su doveli xx ljudi na izbore , i uhvaceni su na delu (konacno) i oni i dalje dovode ljude za ove nove . To se zove sila , ne prevara , nego sila, ne kradja nego otimanje.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Nije penal zato što je posle Nikolića i njihov golman srećno udario loptu i izbacio je, posle je došlo do sudara.
To nije penal.
Jednostavno golman i odbrambeni igrač imaju pravo da startuju na loptu i ako uspeju da igraju prvo na loptu a posle dođe do kontakta to nije faul i penal.
Gomila takvih situacija je viđena u svetskom fudbalu.
To što kod nas, ciganskoog saveza viđamo svašta je druga priča.
Jeste ovo neobična situacija jer je stojeći odneo Nikolića, ali je ipak udario prvo loptu srećno ali je tako.
Ja lično nikad ovo ne bih svirao kao penal, koji god tim da je u pitanju i mislim da je to po pravilima.
Nazalost u pravu si, ubedjen sam bio da je bio penal. Ironije, bolje da naš twitter nije ni objavio ovaj snimak iz drugog ugla
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Nije penal zato što je posle Nikolića i njihov golman srećno udario loptu i izbacio je, posle je došlo do sudara.
To nije penal.
Jednostavno golman i odbrambeni igrač imaju pravo da startuju na loptu i ako uspeju da igraju prvo na loptu a posle dođe do kontakta to nije faul i penal.
Gomila takvih situacija je viđena u svetskom fudbalu.
To što kod nas, ciganskoog saveza viđamo svašta je druga priča.
Jeste ovo neobična situacija jer je stojeći odneo Nikolića, ali je ipak udario prvo loptu srećno ali je tako.
Ja lično nikad ovo ne bih svirao kao penal, koji god tim da je u pitanju i mislim da je to po pravilima.
Na zalost,ovo je apsolutno tacno..danas nismo bili svoji i to je to…
Posledica tanje klupe,kraceg rostera,dodje kad tad na naplatu…
Istina je da pickousti do maksimuma favorizuje ljubimicu,i hvala nasim momcima koji su se i do sad dobro drzali..
I ova nasa uprava neka pusi kurac,jer oni ne zele dobro Partizanu..
Edit: Recimo razlika je i u tome,sto bi u ovom slucaji,kurvi dosudio penal bez razmisljanja..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.502
Pa jbt oni su doveli xx ljudi na izbore , i uhvaceni su na delu (konacno) i oni i dalje dovode ljude za ove nove . To se zove sila , ne prevara , nego sila, ne kradja nego otimanje.
Samo bih dodao jedno. Mi koji se bunimo smo teška manjina. Pošto smem ruku u vatru da stavim da bar 50% onih koji navijaju ili se bar deklarišu kao navijači Partizana podržavaju govna koja taj isti Partizam ruše. Direktno glasanjem za njih ili indirektno neizlaskom na iste. Minimum 50%.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Trebali smo da napustimo prvenstvo još kod one otete titule Marku Nikoliću. Znam da niko tada nije verovao da će lopovi kokošari i secikese da naprave ovaj brlog od države i sporta i da će tragikomedija jednog naroda ovako dugo da traje.
Samo smo ikebana u serijskom osvajanju titula bednih kriminalaca.
Izdržite, oslobađanje će biti veoma lepo...
Ko doživi...
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Samo bih dodao jedno. Mi koji se bunimo smo teška manjina. Pošto smem ruku u vatru da stavim da bar 50% onih koji navijaju ili se bar deklarišu kao navijači Partizana podržavaju govna koja taj isti Partizam ruše. Direktno glasanjem za njih ili indirektno neizlaskom na iste. Minimum 50%.
Zato sto su ih ubedili nemas za koga.. Svi su isti.. Ja ne mogu nista da promenim.. Umesto da razmisljaju nema goreg.
To je isto prica kad bi svako svoje smece bacio u kantu i vodio se time eto bar ja necu baciti na ulicu grad bi bio cist..
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
U vezi bojkota,malo da ga uporedim sa politickim bojkotom.Prosrpska opozicija kojoj sam i ja pripadao,bar kao glasac u doba 30 godina vlasti DPS cesto je bojkotovala parlament.I ladno skupstinska vecina donosila zakona bez rasprave,koju bi bar narod gledao i vjerovatno malo kriticki se osvrnuo.I onda oni donose Zakon o slobodi vjeroispovijesti,bojkot prekinut,tuca u Parlament i promjena vlasti.Bojkotom nista nije uspjelo ..Na strani sto na zalost lideri sada te prosrpske pozicije slusaju AV ali je sada ipak malo lakse.Zaista ne shvatam sta se sa takvim bojkotom moze postici,ocigledno je nasim igracima lakse igrati na steani gdje imaju bolju podrsku..Otisao sam malo u off ali...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Za ove sto misle da nije bio penal.
Veliki pozdrav za vas...i sektas nas stvarno voli ako se pogleda iz cigansko - sektaskog ugla i gmazura je ok lik ako se pogleda iz iglicinog ugla kad podize kintu od asanine plate...sta jos MI nerealni ne vidimo sto vi REALNi vidite?
 

Goran SK AT

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Bec
Sezona je zavrsena kad je lice sa poternice obecalo da ce ici iz Crvene zvezde ako ne bude osvojila titula. Otprilike isto kao kad oskar kaze ako izgubim - idem. Steta za bojkot jer se, bar po meni, propusta prilika za dodatno ideolosko povezivanje (i teoretski i prakticno - idelogija kao i religija, jacaju u trenuci patnje) , ali sve u svemu sjajni dani za Partizan i sve oni koji navijaju za Partizan. Dva sveta razlicita, sad i zauvek!

P.s. ne treba da nam sude takvi penali, sta ce nama kada oni dobijaju sve do kraja.. Neko je pametan rekao da ovde ni City ne bi osvojio :)
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Na stranu sve, ali brate mili znaš da je Napredak na krv i nož sa nama, da su jedni od najnezgodnijih rivala i ti ostaviš Zahida na klupi, staviš neiskusnog Baždara, mesto namazanog i zagrejanog Nikolića. Okej prvi rovit, ali očigledno je mogao da igra, pošto je ušao to drugo poluvreme, daj brate mili pusti ga prvih 45 min uvali im gol u početku, otvori ih i privedi utakmicu kraju. Njega naravno izvedeš, uvedeš defanzivnijeg igrača i mirna Bosna. Ovako ovi kada ga dadoše, opičili bunker i ti se slikaj. Znači ne pljujem nikog, ali jbt znaš da kradu, znaš sve šta te čeka i ti se igraš i to posle derbija. Naravno meni i još nekima ovde će se reći svašta, ne podržavamo momke ovo ili ono, ali ovo su činjenice. Nismo uvalili gol, a mogli smo. Petljamo loptu, mašimo neke zicere i kraj priče. Titulu je mali deo mene očekivao, znamo gde živimo, šta je tu je, veselili smo se ove godine, da li su nam dosta, ali eto ne može a da ti ne bude krivo, jer moglo je drugačije.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Meni je žao što se mi svi ovoliko jedemo zbog nepravde, a opet sam ponosan što postojimo i imamo ozbiljan zalog za budućnost.
Zamislite kako bi izgledala Srbija da ne postojimo? Ili ako ćemo lakše, da li možete sebe da zamislite u njihovoj poziciji?
Pravdati sve što neko radi njihovoj zemlji samo zato što im navija za njihov klub i sipa novac je poziv na zaboravljanje ličnog integriteta. A taj novac nije poklonjen, tu je mnogo nagomilanog duga. Koliko god ne osvajali titule trebalo bi da smo zadovoljni što smo na pravoj strani priče. Ali postoji problem ukoliko ne možemo da dođemo do svakog Grobara koji misli da je na pravoj strani priče. Ono čega se najviše plašim je da će tribine postati još praznije zbog ravnodušnosti, jer znate šanse za titulu su male.

Ja jesam protiv bojkota, a opet možda je bojkot i to organizovanje gostovanje donijelo to neko jedinstvo koje je falilo poslednjih godina. Možda da nema bojkota slika ne bi bila ništa bolja nego prošle godine kad nas nije bilo ni na našem ni na gostujućem terenu.
Mora se malo i o tome razmisliti. Kako do omasovljavanja...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nije penal zato što je posle Nikolića i njihov golman srećno udario loptu i izbacio je, posle je došlo do sudara.
To nije penal.
Jednostavno golman i odbrambeni igrač imaju pravo da startuju na loptu i ako uspeju da igraju prvo na loptu a posle dođe do kontakta to nije faul i penal.
Gomila takvih situacija je viđena u svetskom fudbalu.
To što kod nas, ciganskoog saveza viđamo svašta je druga priča.
Jeste ovo neobična situacija jer je stojeći odneo Nikolića, ali je ipak udario prvo loptu srećno ali je tako.
Ja lično nikad ovo ne bih svirao kao penal, koji god tim da je u pitanju i mislim da je to po pravilima.
Pa to je onda do jaja! Od sledece utakmice Jovanovic da svaki put osine najblizeg igraca protivnicke ekipe, nakon sto izbaci prvi loptu i idemo u rupu samo sa -2. Tamo primeniti isti recept.

Mozda si u pravu, jer me ne bi cudilo da su debili i tako nesto stavili u pravilnik, ali od kad pratim fudbal, a to je 40ak godina, nikad nije bilo tako.
 
Top