Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
E, ako te promene na svim nivoima ne donesu titulu, nista nismo uradili... Jbt, kao u nekom paralelnom univerzumu da zivimo...
Ne, nego da uzivamo u ovome kako nas jebe ko stigne. Pa bolje onda sa omladincima da igramo, lakse ce mi pasti. Nas je ekipa Mladosti izdominirala sa 10 igraca preko 30 god u prvih 11. Stamenkovic 39 godina, Tumasevic 39 godina...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Dobro smo mi i prošli,naša sreća je što ovi ne znaju mnogo pa se ispromašivali,sad nam sledi borba za drugo mesto sa Mađarima.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
To bi bilo to.
Generalno sve sto se pise vec neko vreme, nasa odbrana je zaista na nivou donjeg doma tabele.
Onaj potez Kovacevica je bukvalno da mu Sanicanin pozavidi...
Teren jeste svinjac, ali to je srpska liga, ne sme biti izgovor za ovakvu igru.

Bacio sam pogled koliko bezimo TSC-u. Nije tolika zaliha i sav fokus treba biti na tome.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ovusu i Kastiljo dva najgora vezna u istoriju FKP, pogotovo ovaj prvi.
Tituli se nisam nadao, psihova logistika je jednostavno bolna, a i ruku na srce nas tim je tanak cak i za njiva ligi.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Jbg, zao mi je zbog rezultata danas, nekako mislim da de mozemo pozdraviti od titule. Igor je meni bas drag lik i volio bih da jednom bude sportski direktor, jer njegove neke veze se mogu iskoristiti za dovodjenje igraca. Odlican je covjek, pravi Partizanovac, jedan od nas. Ne bih komentarisao neke druge kvalitete.
Bice bolje nekad!
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
A kad promenimo sve na svim nivoima, sta ce se onda konkretno desiti? Svirace penal prosle nedelje?
Druze mi smo Partizan, jel treba da dobijamo utakmice iz penala??? Ovo je sramna igra. Mi smo svedeni na to da budemo prosecna ekipa u ovom sranju od takmicenja. Ja to ne mogu da podnesem, ko moze svaka cast.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Zar ste mislili drugacije,namerno kupljeni igraci koji kiksaju u odbrani,ovo je vec vidjen scenario od sezone kad je Stanoje bio,Severna Korea evrope
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Neki clanovi foruma ni 2034-e nece neke stvari shvatiti .
Mozes im 100 puta nacrtati. Bukvalno paralelni univerzum sto neko rece.
Evo da vam jos jednom nacrtam . Sledece sezone najdalje u oktobru , novembru cemo zaostajati 10 bodova ko god da bude trener.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Gledao sam prvo poluvrijeme i ono je bilo strahobalno. Nevjerovatno je kako mi nemamo apsolutno nikakvog rjesenja protiv guste odbrane protivnika, do da bjesomucno ubacujemo lose centarsuteve u sesnaesterac, gdje ih odbrana kupi bez problema. Ima li tu covjeka koji moze centrirati?! Antic i Arandjel su najgori bekovi u istoriji fudbala. I to u oba smijera. Losi u odbrani, jos gori u napadu.

Sredina terena, da te Bog sacuva. Sta Ovusu i Kastiljo igraju, to vjerovatno ni njima samima nije jasno, ali zasigurno nije fudbal. Ne razumijem zasto nema Kanutea koji je Rodri za obojicu. Goh nesto malo odigrao na derbiju, poslije toga nestao u akciji. Bazdar?! Lici na Ljorentea kome su oduzeti svi fudbalski kvaliteti.

Razumijem sve, govna u upravi, liga namjestena da Mezimica osvoji svaki put, sve tacno, sve priznajem. Ali mater mu jebem, pa je li moramo mi ovako da se blamiramo?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Kad ti TSC stavi 4 gola u Humsku nema o cemu da se prica.
Ja im ne zameram kako god, koliko para toliko muzike.
Puno nedorecenih igraca, a pre nedelju dana smo videli gde smo i u odnosu na favorizovanog rivala.
Bice bolje kad ne bude psiha i tvorzanove lige.
 
Top