Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ajde bar za Zeka da se odigra sledeca, jeste ekipa improvizovana posle zajeba miroticivog, ali spustanje u odbrambeni stav i gradjenje kod skoka su cisti prokleti voljni momenat.
Na terenu u Bloku 62, Bronksu, Areni, Medison Skver Gardenu i Pampukovcu.
Bilo je slicnih sezona po disbalansu ocekivanja i realnosti, ali bilo je i podizanja u zadnjoj cetvrtini, preokreta itd.
Igru popraviti necemo,ali pobiti se moramo
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Baš presudna nedelja, realno Baskoniju bi morali dobiti, jer ako izgubimo jedna ekipa nam sigurno posle ovog kola beži pobedu. Igraju Valensija i Bajern jedno protiv drugog, prvi su bolja solucija, valjda mogu da izboksuju pobedu na svom terenu. Na svu muku mi eto bez brata Ledeja, koji je uz Avramovića jedini u formi. Da se ne lažemo biće teško, ali eto tu je publika, pa i nadam se da će nadoći neko šutersko veče, jer samo tako ove sezone možemo dobiti nekog. Sve u svemu podrška je tu, nije ni strašno da se neizbori top10, ali na kraju krajeva ove godine se malo šta može pohvaliti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.455
Ko je verovao da možemo bez Marića onomad pa je Slavkan zablistao? Ništa to ne mora da znači. Nekada se desi da jedan igrač iskoči kada niko ne očekuje prosto zato što dobije drugačiju ulogu od planirane ili jednostavno dobije veću ulogu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.316
Локација
Kej Republika
Probaćemo da se pripremimo. Znamo da je to tim koji šutira za tri poena. Svi šutiraju, a da ne pričam sada o Hauardu koji je sam šutnuo jednu utakmicu 22 puta.
Ključ utakmice je da ne pogađaju u visokim procentima
", dodao je Obradović.

Kako nas hoce ove sezone, ocekujem da ovi ubace 30 trojki.
Uz procenat suta 99%
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Utakmica koja se mora dobiti ( nista se ne mora u zivotu , ali ako kanimo da se plasiramo makar u taj plej in, pa makar i sa 10 mesta ).
Sigurno bar 80% ljudi su ocekivali bolje rezultate u oba takmicenja, a kako i ne bi kad ti precednik kluba pre pocetka sezone prica F4?
Nabio je on, a verovatno i mi navijaci pritisak na igrace sa koji se oni citave sezone tesko nose.
Po obicaju mi utakmice koje moramo dobiti i od koje nam zavisi "zivot" mi najcesce gubimo.
cedevita, Bursa, Real x3 ( svi znamo u kojim okolnostima ) itd.
I veceras kao i citave sezone maksimalna poddrska igracima i Zeljku, sta god da bude mi drug Partizan nemamo i moramo ga cuvati i braniti.
Samo neka Zeljko ostane tu, pa za rezove u igrackom kadru cemo lako na leto.

 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Utakmica koja se mora dobiti ( nista se ne mora u zivotu , ali ako kanimo da se plasiramo makar u taj plej in, pa makar i sa 10 mesta ).
Sigurno bar 80% ljudi su ocekivali bolje rezultate u oba takmicenja, a kako i ne bi kad ti precednik kluba pre pocetka sezone prica F4?
Nabio je on, a verovatno i mi navijaci pritisak na igrace sa koji se oni citave sezone tesko nose.
Po obicaju mi utakmice koje moramo dobiti i od koje nam zavisi "zivot" mi najcesce gubimo.
cedevita, Bursa, Real x3 ( svi znamo u kojim okolnostima ) itd.
I veceras kao i citave sezone maksimalna poddrska igracima i Zeljku, sta god da bude mi drug Partizan nemamo i moramo ga cuvati i braniti.
Samo neka Zeljko ostane tu, pa za rezove u igrackom kadru cemo lako na leto.

Nije samo predsednik i Panter, Ledej su tokom sezone najavljivali borbu za domacinstvo u plej ofu. Jednostvano svi su mislili da se ove sezone ide 2 koraka dalje. Mada ima li vece antologijske price i kosmicke pravde nego kao 10i izbaciti Real u plej ofu i uzeti EL.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Nesto ne pratim posebno NBA kosarku ali da li postoji ekipa u skorijoj dobi da je iz plej ina uzela titulu.Ove godine,eventualno izbaciti Reala bila bi kosmicka pravda,ali objektivno,tesko cemo dobiti i sledecu utakmicu protiv njih a da ne pricam o seriji.Sampionski tim su pojačali,razigrali onog francuskog centra, i izgledaju zaista dominantno.Nego ja sam optimista,iako za sad srtalno u iscekivanju da bar uhvatimo to 10.mjesto aonda preko Baskonje koa 9.i Makabija kao losijeg iz dvomeča za 7.poziciju udjemo u olej off a eventualan ponovni duel sa Realom bilo bi ,bar medijski kosarkaski sektakl,bez obzira na kvalitet i formu ekipa.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Nesto ne pratim posebno NBA kosarku ali da li postoji ekipa u skorijoj dobi da je iz plej ina uzela titulu.Ove godine,eventualno izbaciti Reala bila bi kosmicka pravda,ali objektivno,tesko cemo dobiti i sledecu utakmicu protiv njih a da ne pricam o seriji.Sampionski tim su pojačali,razigrali onog francuskog centra, i izgledaju zaista dominantno.Nego ja sam optimista,iako za sad srtalno u iscekivanju da bar uhvatimo to 10.mjesto aonda preko Baskonje koa 9.i Makabija kao losijeg iz dvomeča za 7.poziciju udjemo u olej off a eventualan ponovni duel sa Realom bilo bi ,bar medijski kosarkaski sektakl,bez obzira na kvalitet i formu ekipa.
Ima u hokeju često da osmi izbaci prvog.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Šta je bre ovo niko ništa ne piše... igra se bre utakmica danas. Jako bitna utakmica... Podrška na max, verujem da možemo da okrenemo sezonu
 
Top