Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.395
Da li postoji neko ko ima muda da postavi prava pitanja Obradoviću?
Košarkaška pitanja, pitanja o odlukama u toku utakmice, pitanja o nedostacima, o selekciji?

A ne one budalaštine koje postavljaju duo fantastiko Rada i Rajko.

Ili pitanja ostalih novinara koja su ili unapred pripremljena, ili su u pitanju dupeuvlakački hvalospevi.

Da se razumemo, nije sramota izgubiti od ovakvog Reala, koji je sve ubacio u drugom poluvremenu, ali mi smo i pored toga imali priliku da napravimo nešto više do onog pomračenja.

Najzad, zašto niko nikada nije pitao Željka, zbog čega je Partizan ove sezone poslednja, i to ubedljivo poslednja ekipa u ligi po asistencijama, iako smo u vrhu u postignutim poenima?

Šta se dešava da protokom lopte ove godine, zašto se 70% napada završava igrom jedan na jedan. Šta bi sa nepostojećim pikom ove godine?

I zašto smo ubedljivo najgora skakačka ekipa u ligi i pored toga što nam ne nedostaje visine ni gabarita u rosteru.

Zašto je zaboravio Anđušića na klupi celo drugo poluvreme, iako je odigrao jako dobru utakmicu u prvom delu, i to na obe strane terena.

Šta je razlog svemu ovome, i zbog čega ekipa deluje neuigrano iako ulazimo u finiš sezone.

Jasno je svima do sada da je ove godine selekcija igrača bila katastrofalna, i da je to jedan od odgovora na sva ova pitanja, kao što je prošle selekcija bila gotovo savršena.

Ima tu naravno mnogo više faktora, i navijači Partizana bi voleli to da znaju.

Hoće li neko postaviti ova pitanja našem treneru ili ćemo se
svi praviti blesavi?
Selekcija je takva kakva jer je dovedeno sta se moglo a ne sta se htelo. Zasto se ti pravis blesav odgovori ti nama ovde prvo, i pricate o katastrofalnoj selekciji a svi znamo ko se mesao u nase transfere. Dokle cete da se pravite blesavi?
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
oni imaju od 12 igraca 10 korisnih, mi od 12 imamo 4 do 5 max korisnih... vcrs 4. Ne vezano za real, mora, ali mora neko da proradi vise, celu sezonu cekamo jaramaz, andkhusica, douzera, ponitku,smajlija, pa i trifu, aleksu, pantera, nanelija... Neverovatno, kako se neki igrac probudi, dva odu na spavanje, nikako da steknemo kontinuitet, ne znam sta je razlog, kvalitet igraca sigurno da nije sporan, ali da li želja, srce, motiv... ne znam...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ma sudije ga teraju da 10sec do kraja napada igra 1 na 1 i sutira sa 6.5 metara i promasi. Ocajno sutira a to mu je najveca vrlina. Ajd ne ide jednu utakmicu, ali brate 95% utakmica ocajno sutira, gubi lopte i carini loptu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Real je za klasu iznad svih u Euroleauge ove sezone... ocekivan poraz, nas ako nesto i kosta to je poraz od bajerna kuci...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Sreća u nesreći Milutinov povredjen, pa nećemo i njega dočekati aplauzom, pa da nas onako opušten i ponosan ukanali kao danas Hezonja xD
Sve u svemu, mi klupu manje više nemamo, zato smo i pali krajem treće četvrtine. Nemaš koga uvesti, Smajli kriminal, Jare još veći. Ponitka večito nedorečen, PJ smoren, a Trifa i Andjušić igraju onoliko koliko mogu, nisu ni predvidjeni za veća dela. Tako da ostane 6-7 igrača, a Lideja nema. Kada smo možda i mogli da se odlepimo, mašili smo zicere, spoljna linija odsutna, držali nas centri, ali ni to nije moglo da traje, baš zbog toga što nisu imali zamenu. Sve u svemu protiv Reala se stvarno nisam ni nadao pobedi, neće biti lako ni na sledećoj, koja će dosta toga da odluči. Mi smo pobede trebali da imamo protiv slabijih ekipa, a ne da se sada vadimo protiv Reala, koji sebi ne sme da dopusti veći niz loših rezultata. Previše su dobar i iskusan tim, krenuće oni sada uzlaznom putanjom, dok mi eto, biće šta bude. Podrška momcima.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.303
Локација
Kej Republika
Da li postoji neko ko ima muda da postavi prava pitanja Obradoviću?
Košarkaška pitanja, pitanja o odlukama u toku utakmice, pitanja o nedostacima, o selekciji?

A ne one budalaštine koje postavljaju duo fantastiko Rada i Rajko.

Ili pitanja ostalih novinara koja su ili unapred pripremljena, ili su u pitanju dupeuvlakački hvalospevi.

Da se razumemo, nije sramota izgubiti od ovakvog Reala, koji je sve ubacio u drugom poluvremenu, ali mi smo i pored toga imali priliku da napravimo nešto više do onog pomračenja.

Najzad, zašto niko nikada nije pitao Željka, zbog čega je Partizan ove sezone poslednja, i to ubedljivo poslednja ekipa u ligi po asistencijama, iako smo u vrhu u postignutim poenima?

Šta se dešava da protokom lopte ove godine, zašto se 70% napada završava igrom jedan na jedan. Šta bi sa nepostojećim pikom ove sezone?

I zašto smo ubedljivo najgora skakačka ekipa u ligi i pored toga što nam ne nedostaje visine ni gabarita u rosteru.

Zašto je zaboravio Anđušića na klupi celo drugo poluvreme, iako je odigrao jako dobru utakmicu u prvom delu, i to na obe strane terena.

Šta je razlog svemu ovome, i zbog čega ekipa deluje neuigrano iako ulazimo u finiš sezone.

Jasno je svima do sada da je ove sezone selekcija igrača bila katastrofalna, i da je to jedan od odgovora na sva ova pitanja, kao što je prošle selekcija bila gotovo savršena.

Ima tu naravno mnogo više faktora, i navijači Partizana bi voleli to da znaju.

Hoće li neko postaviti ova pitanja našem treneru ili ćemo se
svi praviti blesavi?
Kako si se raspisao. Pa bravo!

Sta koji kurac tebi Zeljko ima da odgovara? Koji si ti faktor? Duda Ivkovic? Profesor Nikolic?

Koje to navijace Partizana ti predstavljas, izvini?
Sta bi jos voleli da znate? Sto ste pravite blesavi?

Pisi u svoje ime. Doktore kosarke. Zajebi mnozinu.
Ajde zaleti i hrk pljuc. Jer 'nate...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Koliko kosta jako kratak pad koncentracije protiv Reala. Da nije Hezonja, bio bi Kampaco, da nije on, Tavares, da nije on Dek, da nije on Musa... Nebitno.

Cela utakmica stane u trenutak kada Naneli trci napred ledjima okrenut Douzeru koji nema kome da izvede osim pokrivenom Aleksi i poklanja jos dva poena.

Zar je toliko jebeno tesko biti u utakmici, najbitnijoj utakmici, sve vreme. I nije da zameram ili sam nesto kao ljut. Samo mi je krivo.

A malo fali... 1-2cm... A ne moze veci nikako da bude. To je to. Ne moze porasti.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Provociranje članova, defetizam....
Selekcija je takva kakva jer je dovedeno sta se moglo a ne sta se htelo. Zasto se ti pravis blesav odgovori ti nama ovde prvo, i pricate o katastrofalnoj selekciji a svi znamo ko se mesao u nase transfere. Dokle cete da se pravite blesavi?

Ovo je opet poluistina i demagogija na kojoj bi ti i vučić pozavideo.

Nama se državni vrh-psihopsta, pa i crkva mešala u završen transfer možda i najboljeg igrača Evrope, i to je činjenica i to niko ne osporava.

To je imalo uticaja na selekciju, ali šta smo mi uradili sa parama, i to ogromnim parama, koje su bile spremne za tog istog smrdljivog mirotića i i zamene za Egzuma, Lesora, i Paopapetrua? Pa i one pičkice madara.

Da li neko stvarno veruje da je NBA veteran Kaminski došao za male pare, da je Doužer tu za 300k.

Pa ni mučeni Ponitka ne igra za male novce.

Ozbiljne pare su date na ta pojačanja, i niko nam nije zavrtao ruku da njih izaberemo, imaš pun kurac igrača i Evropi a pogotovo iz NBA koji su se mogli dovesti sa parama koje smo imali za pojačanja.

Nama kao Čović da je dovodio dvojac iz NBA.

Umesto tri igrača (Egzum, Lesor, Papapetrou) koji su bili fizičke i energetske zveri, i odlični odbrambeni igrači, doveli smo tri mrtva puvala na obe strane terena, a posebno u odbrani.

To je isključivo naša greška.

Nego, reci ti meni, jel sme da se peva Vučiću pederu ili ti i tvoje društvo i dalje idete i maltretirate ljude koji to rade?

Pitam za druga.
 
Последња измена:

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Jos jedna crna rupa, ovaj put na kraju 3/4 i tad je bilo gotovo, srljanje iz greske u gresku. Ove sezone nema mnogo igraca koji raspolozeni da to zaustave, jebiga.
PJ opet neke nebulozne greske, sta je problem...pitaj boga, ali samo je u par utakmica ove sezone pokazao nba klasu...
Ne znam zasto neko kuka sto Andjusic nije igrao vise, taj decko je zaista potrosio sve kredite i verujem da ga sledece sezone necemo gledati u KKP dresu.
Mi smo igrali bez cetvorke ovaj mec, tako da ne treba se mnogo ni nervirati. Mozda vise razmisliti kako je doslo do toga da nam Zek bude jedina 4. ( i jebiga desi se sta se desi ).
Nadam se da ce sledece sezone selekcija igraca biti malo bolja.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Kako si se raspisao. Pa bravo!

Sta koji kurac tebi Zeljko ima da odgovara? Koji si ti faktor? Duda Ivkovic? Profesor Nikolic?

Koje to navijace Partizana ti predstavljas, izvini?
Sta bi jos voleli da znate? Sto ste pravite blesavi?

Pisi u svoje ime. Doktore kosarke. Zajebi mnozinu.
Ajde zaleti i hrk pljuc. Jer 'nate...

Ja sam samo i pre svega navijač PARTIZANA, a ti i slični tebi ste navijači Željka, Pantera, Duleta, Moreire, Sume, Save , Stanoja ,nastavi niz...

Partizan iznad svih.
 
Последња измена од уредника:
Top