Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Prvo, sramno da je mene sramota njihove sramote.
Drugo, VAR je izgleda relativna kategorija kad igra Partizan.
Treće, Trifunović ako ikad više vidi terena, da se svi samozapale sa sve trenerima omladinske škole što su ga pustili da vidi očima prvi tim. Ono je sramota, da verovatno pola Teleoptika besni, zašto oni nemaju šansu, a neki drugi da, apsolutno svaki kontakt je bio jeziv, za ispis.
Četvrto, bekovi, da parafraziram Tomu Pantera, kakve bekove imam, bolje da ih nemam, pa mi dušu vade, pa mi dušu vade.
Peto, Oskare, da Bog da dobio višemesečni proliv, da se sasušiš kao Vučela...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Odustali, predali se???
Dve sedmice da se odmori, bez presije trenira, da vidimo gde skripi, malo da se zategne stvar…i sta je bilo ovo danas?

Kapiram da su igraci i struka “obavesteni” da se zna ime prvaka, bez obzira sta se dogodi, ali ovakav pristup utakmici na SVOM STADIONU je za svaku osudu. I jos jedno: kakve su ono povrede nakon 14 dana bez utakmice???
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Pa dobro i dalje ne razumem kakve to veze ima sa forumom navijaca Partizana? Ako cemo tako mnogim nasim trenerima su prijatelji neki treneri cigana, ovih onih...kakve to veze ima sa forumom i nama navijacima :confused-smiley-013:
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
1. Filipović>>Stojković
2. Nikoliću treba neko da objasni da nema šta da traži na 40 metara od gola ako je jedini špic na terenu
3. Sramotan pristup Severine, a pogotovo Trifunovića
4. Sem Arandjela, pristojno izdanje defanzive.Za razliku od prošlih utakmica, ni jedna 100% šansa dozvoljena.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Ne ne, smetaju i meni te price mnogo, ali ajde to je kao neka kolegijalnost, ne vredjajte ga, ne pevajte mu, dobar je on.... pusti ti nas navijace na miru. I Zeljko stalno spominje da se ne vredja masa ali dzaba prica. Mi smo jedno (stoka) oni su drugo (struka, sportisti) a zajedno smo Partizan.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Jok, neko iz struke. :D


I ne samo trenerima. Zato smo i imali smeće u klubu poput Radonjića. Jbg, meni smeta, možda drugi to ne doživljavaju isto.
Jedan mali off, kad si pomenuo tog mongoloida, prošle nedelje saznah od klinca koji je mlađi godinu od njega, a trenirao je u Partizanu, pa radi sad sa mnom.
Mali debil je kasnio na jedan trening i u slobodnom delu istog je primio neku loptu na ivici 16 na grudi i zveknuo iz voleja u rašlje, uz pola sprdački, pola šaljiv komentar Saletu kapitenu, matori, ajde ti ovako ako možeš.
Ilić mu je prišao i drmnuo šamarčinu pred celom ekipom da mu je zvonilo nedelju dana u ušima.
Tako da, možda ga je vratio Sale na fabrička(ciganluk). :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
A ko to radi ozbiljno? I zašto sam dobio poene za iznesen stav?
Pa jel to tvoj stav koji si izneo ili nisi bio ozbiljan pa si se zajebavao? Ako si bio ozbiljan i to je tvoj stav ne vidim problem u poenima, ako se sprdas sa takvim stvarima i prizivas zlo na vec napacen i osakacen klub - opet ne vidim problem u poenima.

Probudite se malo Grobari, dok se sprdate sa jedinim likom koji je prihvatio poziv da bude trener, stadion se raspada, ovaj nam salje eksperte neke, pumpaju nam dugove.... ali ajde da sprdamo Duljaja i prizivamo nekrsta narkomanskog?
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.350
Локација
Beograd
Energija je danas bila nulta. Naročito u napadu. Iskreno, očekivao sam da nam ga zavuku u nadoknadi vremena.
Ne mogu da shvatim da neko svakog dana već petnaestak godina ili trenira ili igra utakmicu, a pokazuje elementarno neznanje.
Ali, ne samo to, već i potpuni nedostatak želje da na svom stadionu pobedi osrednjeg protivnika.
Pada mi na pamet energija čuvenog Bajra Župića. On je jednim uklizavanjem pokidao i protivničkog igrača i sudiju, a jedva žuti dobio.
A ovi danas statiraju li statiraju. Cica mace. Čuvaju rezultat na svom stadionu od dvadesetog minuta utakmice. Bruka!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Ok, moja sramota, vazi se. Ako imas jos sta mozemo u pp, dosta smo isprivatizovali temu.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Losa igra, neko branjenje poslednjih 20 30min, ne razumem takav fudbal.... da ne pricamo da su jebeni marinci pevali "igrajte fudbal"....


Ali zato provod do jaja na zapadu, vredjanje napredne narkomancine, sprdacina sa takvom pojavom.....

Nisam dugo bio na toj strani, a tu je prava prica. Svi ti blizu da im kazes sta imas.

Ps. Ko ozbiljno poziva da Lalat bude trener moze slobodno kod psihijatra, ne zajebavajte i ne prizivajte zlo, jebem li mu sve po spisku cigansko.

Laloooooooo puši ga! :picka-ciganska:
Niko njega ne priziva, samo se konstatuje da bi se idealno uklopio u ovo što su napravili od Partizana. Barem ja nisam primijetio.

Ne smatram ni ja da je Duljaj neki sjajan trener, ali ipak mislim da ga ne treba kritikovati previše. U sličnoj je situaciji (vjerovatno i goroj) kao i Žoc i bilo bi pošteno malo i njega poštediti takve kritike.

Ni tamo ni ovamo nećemo vidjeti veće promjene dok se neke bitnije stvari ne srede. A svi znamo šta je to.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Treće, Trifunović ako ikad više vidi terena, da se svi samozapale sa sve trenerima omladinske škole što su ga pustili da vidi očima prvi tim. Ono je sramota, da verovatno pola Teleoptika besni, zašto oni nemaju šansu, a neki drugi da, apsolutno svaki kontakt je bio jeziv, za ispis.

Preterujes, mada nisam ni ja nesto posebno odusevljen njime, podseca me na svog prezimenjaka iz kosarkaske sekcije, disciplinovan, odgovoran, trudi se, ali u deficitu sa kvalitetom. Razni nefudbaleri su dobijali mnogo vise prilika od njega, pa nama je jedan Laki Pavlovic koji ne moze da prismrdi terenu u Vozdovcu i Nisu nosio desetku, tako da mi i nije neki problem da Trifunovic dobija minute, pogotovo jer su mu konkurencija nedoreceni Goh i uzasni i nezainteresovani Severina.
 
Top