Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Severina igracina vrati se tamo gde si pobegao nisi ni trebao da se vracas.
Ligu evrope ce da nam donese samo golman. Najbolji nas igrac.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.741
Svaka čast za karakter, svaka čast na pobedi! :clap

Ali, golmana u dupe da ljube, čovek je jebeni glineni golub, kao na strelištu. To što mi igramo pozadi ne može da se nazove lošom odbranom, ono je horor.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ali, golmana u dupe da ljube, čovek je jebeni glineni golub, kao na strelištu. To što mi igramo pozadi ne može da se nazove lošom odbranom, ono je horor.

Golman nas je i uvalio u problem kiksom kod drugog gola, i imao je ukupno 2 odbrane na mecu. Aca nas je spasavao milion puta do sada, ali ne mora bas da se hvali i dize u nebesa po inerciji.

Jedino je rezultat bitan u situaciji gde nemamo Saldanju, Natha i imamo samo 30 minuta Zahida, ali svejedno mora bolje od ovoga, ja pojma nemam kako smo mi postigli 3 gola.

Severinu treba poslati na tribine jer ovo sto igra je skandal, Roganovica treba staviti na desnog beka umesto ove dvojice jer su nenormalno busni (i ako jesu obojica dali golove, ne moze to da zamaskira probleme koje nam prave, Filipovica je danas unistavao Kolarevic koji je proslu polusezonu igrao u Sindjelicu), Ovusua na klupu a dati sansu Stjepi ili rehabilitovati Kanutea. Ovde nesto mora da se menja, a nisam siguran da ce Duljaj to i uciniti.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Sve,sve, i sudije i fss i pizdousti i svinja gmazura i loši tereni i kasne plate i povrede i mali roster i............
ali brate igraaaaa H O R O R
Voždovac?????????????Alo,ima li koga pozadi??????? Ima li nekoga napred????? Igra pressing Voždovac????????? Ne znamo gde bijemo!! Ispucavaj,ispucavaj,ispuvavaj do ludila i svaka njima na glavu. Sredina - šala,humor komika
Ma pizdim od derbija ..... Svaka druga lopta njihova. I svi igraju bolji presing od nas. Svi u jebenoj ligi!!!!!!
Nekoliko mm ili cm su nas delili,i to u par navrata na nam ga ne uvaljaju!!!
Lete lopte iza leđa odbrane samo tako.
Ko bre tu šalje te lopte,Iniesta,Messi,Gnabri,Kross?????? Ili ispušeni omladinci žlezde crvene
Mi šansu iz igre ne možemo da napravimo jebote,jebenom voždovcu koga svi napušavaju kako hoće
Aupm
Jedino dobro-3 boda
Trgnite se svi,i igrači i stručni štab
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sve,sve, i sudije i fss i pizdousti i svinja gmazura i loši tereni i kasne plate i povrede i mali roster i............
ali brate igraaaaa H O R O R
Voždovac?????????????Alo,ima li koga pozadi??????? Ima li nekoga napred????? Igra pressing Voždovac????????? Ne znamo gde bijemo!! Ispucavaj,ispucavaj,ispuvavaj do ludila i svaka njima na glavu. Sredina - šala,humor komika
Ma pizdim od derbija ..... Svaka druga lopta njihova. I svi igraju bolji presing od nas. Svi u jebenoj ligi!!!!!!
Nekoliko mm ili cm su nas delili,i to u par navrata na nam ga ne uvaljaju!!!
Lete lopte iza leđa odbrane samo tako.
Ko bre tu šalje te lopte,Iniesta,Messi,Gnabri,Kross?????? Ili ispušeni omladinci žlezde crvene
Mi šansu iz igre ne možemo da napravimo jebote,jebenom voždovcu koga svi napušavaju kako hoće
Aupm
Jedino dobro-3 boda
Trgnite se svi,i igrači i stručni štab
Zaboravio si da gledaš oproban scenario. Dobili smo od picoustog 3.5milona ali to ne znači da moramo da budemo prvi, a možda čak ni drugi. Seti se da su oni uzeli titulu mi igrali LŠ. Zvalju to mnogo boli pa nam taj scenario pravi svake sezone kad smo prvi.

Zato dodji na stadion, stani pored ostalih jer je bilo milina biti deo i ovakvih pobeda. Neke situacije neodoljivo podsećaju na Mladost GAT i slične kikseve kad smo imali i +5.

Ovaj Kovačević - imam ozbiljan pik na njega. Da ne popijem ban ali bez dokaza mislim da nas pozadi buši ili je ograničen kao balkon. Nemam objašnjenje za njegovo pozicioniranje, “intervencije” i sklanjanje od lopte u našem kaznenom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.741
Golman nas je i uvalio u problem kiksom kod drugog gola, i imao je ukupno 2 odbrane na mecu. Aca nas je spasavao milion puta do sada, ali ne mora bas da se hvali i dize u nebesa po inerciji.
Sve da je uzeo loptu pod mišku i u stilu Borote ušetao u gol, niko nema pravo A da mu kaže. A to sa "kiksom" može da priča neko ko o fudbalu zna onoliko koliko zna i komentator koji je to potegao. Ono bi retko koji golman odbranio pošto je lopta čudno odskočila, plus na veštaku dobija drugačije ubrzanje nego na "pravoj" travi.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Ne mogu da shvatim da u situaciji gde se borimo protiv kompletnog državnog aparata, penala, skandala, neko može da komentariše neki loš potez i lošu igru.
Koga, bre, zabole da li smo igrali loše i da li su štoperi i bekovi ispadali?
Da se takmičimo sa liverpulom, arsenalom, pa ajde.
Mi vodimo borbu sa govnima kojima kad ne ide imaju dobro oproban recept, upišu 3 boda i teraju dalje.
Kakva loša igra, kakvi bakrači!
NAPRED PARTIZAN!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Sve da je uzeo loptu pod mišku i u stilu Borote ušetao u gol, niko nema pravo A da mu kaže. A to sa "kiksom" može da priča neko ko o fudbalu zna onoliko koliko zna i komentator koji je to potegao. Ono bi retko koji golman odbranio pošto je lopta čudno odskočila, plus na veštaku dobija drugačije ubrzanje nego na "pravoj" travi.

Sa ovim boldovanim delom se naravno slazem, Aca ima neogranicen kredit zbog svega do sad uradjenog, sa ovim ostalim bas i ne, ali ostavljam prostor za to da nisam u pravu.

Ovaj Kovačević - imam ozbiljan pik na njega. Da ne popijem ban ali bez dokaza mislim da nas pozadi buši ili je ograničen kao balkon. Nemam objašnjenje za njegovo pozicioniranje, “intervencije” i sklanjanje od lopte u našem kaznenom.

Mislim da si bas ostar u toj oceni, ima mnogo stvari na kojima treba da radi i mora dosta da napreduje ali nije bas toliki problem, svakako bih jedno 3-4 igraca izdvojio po negativnom pre nego njega. Pogotovo se ne slazem sa ovim da se sklanja od lopte u nasem kaznenom, neki moj utisak je da je on igrac sa najvise intervencija u kaznenom prostoru. Cak bih se usudio da kazem da je od svih zimskih pojacanja on najvise pokazao, ali to vec mnogo vise govori o ostalim novajlijama nego o njemu jer nije bas ni da Kovacevic blista.

Generalno, za mlade igrace kao sto su Kovacevic, Bazdar, Trifunovic, pa i Kastiljo, mada u manjoj meri jer je on tu na pozajmici, uvek treba imati strpljenja jer ce se desavati greske, i uvek sam pre za to da gledam nekog Kovacevica, Milicica ili Mihajla Ilica kako gresi i brlja nego Sinisu Sanicanina od 28 godina i sa jakim ugovorom kako na svakoj utakmici pravi penal.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Golman nas je i uvalio u problem kiksom kod drugog gola, i imao je ukupno 2 odbrane na mecu. Aca nas je spasavao milion puta do sada, ali ne mora bas da se hvali i dize u nebesa po inerciji.
Ko je bre imao dve odbrane? Imao ih je 4 ili 5. Pa samo u nadoknadi je skinuo 2 ciste i penal je imao na ruci... Pusti ti golmana nego daj malo opravdaj severinu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da si bas ostar u toj oceni, ima mnogo stvari na kojima treba da radi i mora dosta da napreduje ali nije bas toliki problem, svakako bih jedno 3-4 igraca izdvojio po negativnom pre nego njega. Pogotovo se ne slazem sa ovim da se sklanja od lopte u nasem kaznenom, neki moj utisak je da je on igrac sa najvise intervencija u kaznenom prostoru. Cak bih se usudio da kazem da je od svih zimskih pojacanja on najvise pokazao, ali to vec mnogo vise govori o ostalim novajlijama nego o njemu jer nije bas ni da Kovacevic blista.
Za ovo boldovano nemoj, ljubi brat. Možda ne gledamo isti fudbal. Radnik Surdulica, Lučani, Železničar pa sad Voždovac težak kriminal pozadi. Ja bio na svim osim Železničar i iskreno luta do jaja. U Surdulici je Duljaj urlao na njega iz petnih žila a imaš Lučane gde krene na loptu u našem kaznenom pa stane, pa bizarna scena ne zna gde je lopta koja je pored njega. Dečko je zelen pogubljen i skandalozan. Možda (nadam se) grešim, ali ne vidim da može da pridje nivou Svete ni za 7 svetlosnih godina.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Имају неку драж ова гостовања на крову шопинг центра илити стадиону Бојан Мајић. Мени поготово јер ми је овај стадион ближи од нашег фудбалског храма. Иако је време утакмице било незгодно због радног времена, успео сам некако да се организујем (рад од куће плус ранији одлазак у офлајн режим) и дођем на време. Одлична енергија на трибинама и мислим да је била лепа бројка и на западу (иако сам и сам био тамо па нисам имао баш најбољи преглед ситуације) поред већ стандардно пуног кавеза на југу. Играчима се има шта замерити али су борбом до самог краја успели да извуку јако битну победу. Осећај после гола у надокнади и тај тренутак еуфорије на трибини је заиста непроцењив - небитно је да ли је противник Вождовац или неко други.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Plasim se da ce ovo vrlo brzo doci na naplatu. Mozda vec protiv pazara u nedelju. Neverovatno kako lose stojimo u odbrani. Jebo te, pa svaka dubinska lopta nas je prolazila. Nebitno da li visoko ili po zemlji. Sve nas je sastavilo: povrede, ramazan, sudjenje… ono penal za vozdovac??? Intenzitet vrlo slab, a da ne govorimo o losoj(moze se reci vucicevskoj) glumi onog njihovog.
 
Top