Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728

Тешко је бираним речима објаснити ментални склоп овог дегенерика. Посматрање паразита испод микроскопа је мање дангубна радња од трошења слова на ову појаву.

Од цигана и свециганске логистике много су већи проблем овакве појаве у клубу попут Буђа, Гмазуре и сличних и то траје деценијама али последњих година кулминира. Суђење је свециганско од вајкада али оно је праћено и унутрашњим крварењем ФК Партизан које изазивају разни канцери и паразити и управо је зато суђење оволики проблем јер да смо ми изнутра здрави не постоји ништа на свету што би им на дуже стазе помогло да оволико дуго буду отмичари Српског Фудбала.

У ери вар технологије која је поприлично егзактна пристати да играш или наставиш меч под оваквим логорашким околностима је бесмислено. Судија одбија да погледа видео еј бре, одбија да оде да види и то два пута код одлука које директно мењају ток меча, ухватио се за онај курац у увету и чека да му кажу шта да ради и ти после треба да играш тај меч....па ово је огољенији криминал од оног гола из гол-аута јер кад ти поред видео технологије дозволиш себи да игноришеш такве ствари то просто нема пандана у историји спортског суђења.

Да ФК Партизан није киднапован најбоље би било одбити наставак сезоне под оваквим околностима и тражити стране судије али из западне Европе не из Румуније или Молдавије и то на свим мечевима нас и цигана не само на дербију и не само ове сезоне него и убудуће.


Koliko bih voleo da si u pravu,i svi koji tako misle,ne bih smeo da se kladim da ce nama bolje biti ko god da je na vlasti

Боље бити неће сигурно али да ће бити мање лоше, можда. Није ми јасно како многи људи деценијама касније и даље не схватају да се фк црвена бзвезда преноси у наслеђе свакој власти и да она никад, никад неће престати да буде ово што јесте и што представља од Тиране 45-е до данас. Јебо их Енвер Хоџа њихов.
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Samo još da kažem da se na stadionu jasno videlo da je Owusu dobio žuti nakon intervencije VAR sobe.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
639
Reaction score
2.343
Локација
Beograd
Uvek ista priča:

Sudije delegirao: Zvezdaš
Glavni sudija: Zvezdaš
Četvrti sudija: Zvezdaš
VAR sudija: Zvezdaš
Sudijska komisija: Zvezdaš
Krug je zatvoren.

Njihovi navijači: opušteni iako gube, jer znaju da će pobediti.
Mediji kažu: Bravo, nikad poštenije.

Dijagnoza: bolest je uznapredovala.

A u sredu opet isto:

Sudije će delegirati: Zvezdaš
Glavni sudija: Zvezdaš
Četvrti sudija: Zvezdaš
VAR sudija: Zvezdaš .....
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
663
Reaction score
5.314
Локација
Nis

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Svaka čast svim igračima, svako od njih može da se pogleda u ogledalo i da zna da je dao sve od sebe. Vide i oni dobro protiv čega se svi mi borimo.

Ovo jednostavno neće prestati dok nekom ne budu polomljene i ruke i noge.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
I posle svega ovoga, ajde nemoj mrzeti režimsku kurvu, nemoj želeti VČĆPDR sve najgore, nemoj prezirati muriju... Obožavaj ovu smrdiju od lopovsko mafijaške zemlje i ako treba, zajedno sa ciganima u rat, onda u rat.:angry-smiley-002: Budi patriota! Da budem šta? Da ratujem za koga i sa kim? Crknite, izgorite, za mene ne postojite. Partizane jedini, da te izbace, da te kazne, da ne znam šta, uvek ću te VOLETI i uvek ću biti ponosan PARTIZANOVAC! A ako se VČĆPDR pita, ako baš želi u budućnosti rat, ja znam protiv koga ću ga voditi. Neprijatelji su medju nama. Uniformisani su u najružnije crveno bele pederske boje!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Model fenerbahcea u kupu. Izasli sa juniorima primili gol i napustili utakmicu.
Dosta nas razmišlja tako ali ko da ih izvede gmazura i julovac ? Opet kažem da su normalni ne bi ni izlazili na derbi dok sudi ono govno ali ikebana klub tome i služi. Što kaže General 'Je l' sam rekao da će govno da krade ?' I sad se mi kao prepiremo na internetima a ciganima se pišu vučićeve titule.

Ovo traje godinama kao i uprava koju isto teramo godinama mada nam Vlada poznatiji kao JeNeA reče da mirno spavamo i uprkos tome nikako da je oteramo. I stvarno neko misli da je to slučajno ? Ona šifra od predsednika da dozvoli Partizanu titulu ? Pa godinama pišem isto i znam da većina ovde razume i misli isto zato je uzaludno pecati se na ofsajde, prekršaje, var... jer opet rečima Generala 'riba smrdi od glave'.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.821
Sad ce psiho da izadje na tv-u, da odrzi govor, da nas ohrabri i obeca da ce sve biti posteno i regularno u sredu i da ce ako zatreba on biti taj u kVar sobi i da deli najpostenije moguce pravdu.

Isprani mozgovi, ciganske glave, oni pamte Drobnjakov aut, ali ova lakrdija ih ne potresuje, sve posteno bre i casto, jebem li vam decu cigansku bolesnu!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Prete po medijima da ako ne izadjemo na 1/2 kupa da ce nas izbaciti it kupa za sledeću setonu a ako napustimo teren da će predvodioca toga kazniti 6 meseci do godinu dana.

Očigledno se plaše toga, jer bi tako nešto odjeknulo van granica Srbije.

Po meni je bolje biti kažnjen nego dozvoliti ovo iživljavanje nad Partizanom.

Pa nek se iživljavaju nad svojim filijalama. Kao što igraju sa svojim filijalama Košarkašku Ligu Srbije. A i nek im filijale skupljaju Evro bodove, daleko će dogurati.

 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
349
Reaction score
2.472
Локација
Vukovar
Derbi nisam gledao,neću gledati ni ovaj koji sledi u sredu, jednostavno nemam živaca niti želim da narušavam sopstveno zdravlje posmatrajući otimačinu i lakrdiju.
Video sam samo snimke golova i to mi je previše.

Ima već više od 10 godina kako sam prestao da idem na utakmice, pošto stvarno nemam želudac da gledam šta nam rade od kluba bez ikakve reakcije, ni navijača, ni bivših igrača, ni nikoga živog ko se ikada barem deklarativno izjasnio da navija za Partizan a predstavlja neki kurac u toj državi.
Grobari ne postoje već xy godina, nema nikakve nade ni da će postojati u narednih XY uzevši u obzir u kakvom odronu od države živite.
A jedino organizovana navijačka tribina može da izvrši pravi pritisak , imati nezavisnu iskrenu navijačku tribinu je u Srbiji nemoguća misija.

Ne vidim uopšte u doglednoj budućnosti ikakvu mogućnost da se išta promeni na bolje , isto sam pisao i govorio i pre 12 ili 13 ili 15 godina na ovom istom forumu, nije potrebno biti previše inteligentan pa doći do nekih zaključaka.
Samo je u međuvremenu stepen bolesti daleko uznapredovao pa je budućnost još mračnija i crnja nego što je izgledala tada.

Postoje samo 2 opcije ili potpuno bataliti praćenje sporta u Srbiji ili se zadovoljiti ovim što imamo, a to je klub ikebana koji služi za iživljavanje i sprdnju.
Pošto od prave borbe protiv svega ovoga nema ništa niti će biti išta.

Jedini koji iskazuju neki vid otpora i podrške klubu jesu malobrojni ljudi na istoku i zapadu i njima svaka čast na istrajnosti.

Ja sam vrlo blizu ove prve opcije i potpunog bataljenja praćenja sporta u Srbiji,ali mi još neki crv u meni neda mira pa ispratim šta se dešava u i oko Partizana pa sam se i iz tog razloga posle 11 godina ponovo registrovao na ovaj forum.

Izgubio sam volju da se interesujem za bilo šta što dolazi iz Srbije , ostao je jedino još Partizan ali nažalost i to interesovanje sve više bledi.
Da kojim slučajem živim u Beogradu , verovatno bi i pored svega ovoga bio sa vama na istoku ili zapadu pa barem za svoju dušu da jebem majku lopvima, poltronima,beskičmenjacima,bez obzira što znam da to neće ništa suštinski promeniti, ali ovako, ne vredi ni vremena ni živaca ni novca.

Ne zamerite što sam napisao ovako krajnje optimistički komentar:D, ali zaista tako razmišljam, a nisam po priorodi uopšte neki mrgud, pesimista ili nešto slično, ako smatrate da je ovo defetizam, koji će narušiti atmosferu na forumu brišite.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Mazic je Kolina za onog djelata ilica i mislim ivkovica koji izigravaju sudije a sistematski kradu nas na terenu. Treba za sredu izabrati manje zlo izadji na teren i loptu izbacivati non stop u autu igrati anti fudbal jer sa njima treba tako govnara treba udriti gomnjivom motkom. Zato njima ne odgovara da sude strani sudija jer pravda za njih je strana stvar. Dali je istina da je vepar dobio disciplinsku od strana navijaca posle utakmice?
 
Top